DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Abiler burası muhabbetin, birleşmenin, yardımlaşmanın, birbirine green card için yol gösteren insanların toplandığı nezih, güzel bir platform bana göre. Sokakta yeterince kin ve nefret var, bence husumetleri salıp daha pozitif bir yere çevirelim burayı, en azından bu başlık altında yazılanları. Her şey gönlünüzce olsun.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Guenron senin sayende çevirmeye çalışıyoruz zaten

• ⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@gariban, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Bberturk salla boşve zaten birkaç kişiler engelle gitsin ben yıllardır sohbetimiz var diye ses çıkarmıyordum birkaç gün önce engelledim şimdi kendime bu kadar neden beklediğim için kızıyorum forum onlar gözükmeyince tam bir şenlik alanı

Onu nasıl yapıcaz be abla? 😂

kişinin profiline girip üç noktaya bas bu kullanıcıyı engelleye tıkla bundan sonra ne o senin iletilerini görsün ne sen onunkileri 👍🏼 10 numara forum meydana gelecek

• Yasaklı

@gucarslan

Sayın @gucarslan aslında pek bir önemi yok ama forum etiğine aykırı bir harekette bulunduğumu düşünmüyorum.

Sadece belirtmek isterim.
    Bana karşı aynı sertlikteki tutumunuz vize başlığını terketmeme sebep oldu. Sanırım yorum yazmayı da bırakmamı istiyorsunuz diye algılıyorum.

• Merhabalar, size çok ufak bir soru sorup danışmak istiyorum. Eşim evlendikten sonra kendi soyadını kullanmaya devam edip benim soyadımı kendi soyadının sonuna ekledi. Ben Can Yücel eşim de Yaren Çankaya Yücel şeklinde. Eşimin adına yaptığımız başvurusu sırasında Name kısmına Yaren Last Name kısmına Cankaya Yucel yazdık. Bu sizce bir sorun olur mu. Cankaya olan kızlık soyadını middle name olarak mı kullanmalıydık. Veya DS-260 formunda öyle mi kullanmalıyız?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG sn. @Ping-PONG,
    forumda spesifik bir kişi ayrımı yapmaksızın ifadelerimi herkes için kullanmaya gayret gösteririm. bu, kullanıcının yazdığı başlıkları ayırt etmeksizin geçerlidir. vize başlıkları olsun olmazın..

sizden ve herkesten beklenen, forum kullanıcılarına karşı ifadelerinizde daha yapıcı olmanızdır. ikili yapılan sohbetler ve ikna çabaları başlıktaki amacın dışına çıktığında müdahele etmek görevimizdir. yaptığım da bu zaten..

bir iletide hata varsa, ya kullanıcıya direkt mesaj atarak ya da şikayet et butonundan bizlere bildirerek yapmalısınız. eğer iletide hatalı bir bilgi varsa bizler düzeltiriz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cannyucell ds 260 diğer isim diye bir soru var işte orada eski kızlık soyadını yazacaksın

Have you ever used other names?

• @ayvalik10 devirli ondalık sayıları hatırladım bir an 😜

• @ayvalik10 orada daha önce kullandığınız başka isim ver mı diye soruyor ama soyisim değil.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cannyucell forumun ds 260 doldurma kılavuzundan aldım kendin bilirsin biz bilgiyi veririz uygulayıp uygulamamak sana kalmış bir şey

Bunlar gecmiste kullandiginiz isimler (mahkeme karari ile degistirmeden once) ya da evli kadinlarin kizlik soyadi olabilir. Eger boyle bir isminiz yoksa “No”
    demelisiniz, eger varsa “Yes” deyip isminizi yazmalisiniz.

• Aslında asıl sorum şuydu. Greencard başvurusu yaparken eşimin kızlık soyadını Last name kısmına yazdık Cankaya Yucel şeklinde. Bu dorğu bir kullanım mı sadece bunu merak ediyorum. Eşimin kızlık soyadını middle name olarak mı yazmalıydık orada yoksa lastname kısmına yazarak doğru mu yaptık?

• ⭐⭐

@cannyucell En doğrusunu yapmışsınız, tasalanmanıza gerek yok 👍🏼

• ⭐⭐

@tufank Sevgili arkadaşım biraz sakin ol … ben sana tavsiye niteliğinde yazdım , benim bir sıkıntım yok , senin varsa lütfen blokla beni 🙏

• ⭐⭐⭐

@Hayri-Sozen kopulur mu forumdan ya, işimiz bitti artık buraya ihtiyacım yok demek olmaz. Her zaman bu foruma ihtiyacımız var

• ⭐⭐⭐

@Rhonster airbnb hiç iyi bir tercih değil aslında. Greencardın gelmesi 1-2 ayı bulabiliyor duruma göre değişiklik gösteriyor siz airbnbden çıktıktan sonra greencardınızın oraya gitmesi hiç güvenli değil

• ⭐⭐⭐

@Omer-Sirmac geçici bir adrese ihtiyacınız yok formu none available yet olarak doldurabilirsiniz

• ⭐⭐⭐

@Hayri-Sozen Greencard almanız size kanadaya yerleşme hakkı vermez. Kanadanında benzer göçmenlik programları var ama çekilişle değil biraz daha niteliğe bakarak alıyor onu araştırın isterseniz

• ⭐⭐⭐

@RaVeNx açıklanacağı saat belli zaten TR saati ile 19dan itibaren oradan bakabilirsiniz

• Merhaba, herkese güzel haberler gelir umarım. Bir sorum olacak, başvuruyu yaptığımız zaman eşim hamileydi şuan oğlumuz 6 aylık. Çekilişi kazanmamız durumunda oğlumu ds260 formunda eklerken direk pasaport bilgilerininde olması gerekli olacak mı? pasaport kısmını boş bırakıp pasaport elimize ulaştıktan sonra ekleyebiliyor muyuz?

• Aaa Los Angeles 'a gitmeye hak kazanmam için 2 gün kalmış 😅

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

71

42.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.7k

| | | |