Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• yarın olsun görücez arkadaşlar ne kaldı ne kalmadı 🙂

• ⭐⭐

@MGE senin bu silerek gün sayman bana ablamı hatırlatıyor, para biriktirirken sayma uğursuzluk derdi bakardım hiç çoğalmazdı arada götürürmüş benim paralardan gerçi hala itiraf etmedi 30 yıldan fazladır açıklama bekliyorum 😁
    belki de bilinçaltıma işledi ilk yıllarda sayıyordum, HNBS olunca sayma uğursuzluğu diyordum 😁 acaba öyle miydi ki?

• ⭐⭐

@hdemircanusa @Ping-PONG arkadaşlar sıkıntınız nedir? Cevapta büyük bir hata eksik yok, üstüne üstlük düzelttim, altına da not düştüm. Cevabı verdiğim kişi bunu "beğenmiş". Siz daha ne anlatıyorsuz?

@hdemircanusa bununla birlikte toplam 112 iletim oldu. Sadece "aktif" olmaya çalışsam sanırım bu kadar yavaş kalmazdım. Siz sadece dün attığınız ileti sayısına bakın eğer bir karşılaştırma yapacaksanız. Kimsenin attığı ileti sayısı birbirini ilgilendirmez. Ben faydalı olmak için cevap veriyorum, faydasını görmüş ki cevap verdiğim arkadaş "beğen"miş. Bu yazdığım cevaptan olumsuz etkilenen biri olmuş mu? O zaman nedir buradaki eleştirin ? Varsa bir düzeltmeniz konuyla ilgili ekleyin yorumlara. Benim yorumum aynen geçerli: "green card tek başına seyahat özgürlüğü tanımıyor". Vatandaş olmadan ziyaret edebileceğiniz ülkeler yok denecek kadar az ( kanada ve meksika). Diğer ülkelere zaten Türkiye pasaportu ile giriş yapabiliyoruz. Varsa bu konu üzerine ekleme yapın, yoksa boş eleştireye gerek yok.

• Yasaklı

@karaçay, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@tufank çok umursama dostum pin pon mudur nedir o da yavru ayvalık. Nasıl öğretmenlere denk geldilerse ellerindeki 2 bilgiyi asabiyet göstermeden paylaşamıyorlar. Olmuyor. Engelle gitsin. Forum onlarsız daha güzel

Peki siz neden engellemek yerine aşağılama girişiminde bulunuyorsunuz?

Çok komiksiniz.

Eskisi kadar aktif yorumlarım olmasa da forumu tüm gün boyunca takip edenlerdenim. İyi niyetli serzenişlerle ukalalığı birbirinden ayırt edebilecek kadar olgun insanlarız. Tutumlarınızdan dolayı aldığınız tepkileri içselleştirip nefrete dönüştürerek zaman kollayıp kin kusmanın bir anlamı yok.

Zaten hepsini birbirinden ayırt edebiliyoruz. Birilerini destekleyerek yanına yancı aramakta sevdaya dahil onu da burada çok fazla gördük zaten.

sevgili @tufank arkadaşımıza yaptığım yorum sadece kendisine insanlar hata yapabiliri göstermek aslında ve o kadar güzel yumuşattı ki göğsünde tebrik ediyorum.
    Sizin amacınız ve duygularınız bambaşka.

Sizin gibiler tarafından ilk defa kötü çocuk ilan edilişim de değil hakarete uğrayışımda. O yüzden gülüp geçiyorum. 😂

• ⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Tutumlarınızdan dolayı aldığınız tepkileri içselleştirip nefrete dönüştürerek zaman kollayıp kin kusmanın bir anlamı yok.

nasıl bir cümle çerçeveleyip duvara asmak lazım

• @gariban, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@MGE senin bu silerek gün sayman bana ablamı hatırlatıyor, para biriktirirken sayma uğursuzluk derdi bakardım hiç çoğalmazdı arada götürürmüş benim paralardan gerçi hala itiraf etmedi 30 yıldan fazladır açıklama bekliyorum 😁
    belki de bilinçaltıma işledi ilk yıllarda sayıyordum, HNBS olunca sayma uğursuzluğu diyordum 😁 acaba öyle miydi ki?

hahahahahahahahaha ablaya bak düşman başına 😃

• Günaydın arkadaşlar. Birkaç gündür sohbet odasında sürekli gerginlikler yaşanıyor. İki gün kalmış şurada lütfen sakin olalım forumun tadını çıkaralım, heyecanımızı paylaşalım

• @karaçay Lütfen söylediklerinizin doğruluk payı olsun. Benim her sorumda, forumda daha önce sorulmuş olsa bile anlayabileceğim şekilde anlatmak için ellerinden gelenleri yapıyorlar. Bu insanlar bu foruma emek vermiş kişiler. Ki şöyle bir durum da var, memnun değilseniz bu kişilerden yeni bir tane bu forumdan her şeyi çalmaya endeksli forum açılmış. Aynı cevapları buradan araştırıp size orada cevap verirler.

• Yasaklı

@tufank

😂 çokta önemli değil aslında verdiğiniz cevabın hatalı olması. Ben sizin özeleştiri yapmanız için vurgulamıştım ama gereksizmiş onu farkettim.
    İnsanları eleştirirken ne kadar netseniz kendinizi de o kadar net eleştirebilmelisiniz.

Haklısınız, eksik bilgi paylaşımına gösterdiğim tutum sertken kendim de eksik bilgi paylaşmam biraz komik oldu. Demek ki insanlar hata yapabiliyor veya uyarılana kadar doğru bildiğini zannedebiliyor diyip geçecektiniz. Bu kadar agresifleşme in bir anlamı yok.

Ben aslında böyle şeyleri bireysel yazmam. Size bu cevabı vermemin sebebi bir sonraki aynı tutumu göstericek arkadaşlara insan hata yaparı göstermekti.
    Sonrasında tutumundan vazgeçmeyince kullanılan cümlelerin ne kadar daha enteresan olduğunu da sayenizde görecekler.

Mesajlar yerine gitmiştir. Benim için uzatılacak bir durum yok.

İyi forumlar dilerim.

• Günaydın millet. Usta Yoda der ki "Korku karanlık tarafa giden yoldur. Korku öfkeye yol açar. Öfke nefrete yol açar. Nefret acıya yol açar." Bütün olumsuzlukları görmezden gelip iyi bir gün geçirmeniz dileğiyle

• ⭐⭐

@Bberturk salla boşve zaten birkaç kişiler engelle gitsin ben yıllardır sohbetimiz var diye ses çıkarmıyordum birkaç gün önce engelledim şimdi kendime bu kadar neden beklediğim için kızıyorum forum onlar gözükmeyince tam bir şenlik alanı

• ⭐⭐

@Ping-PONG gerekli düzeltmeleri yaptım, özeleştirimi yaptım. hemen kendi cevabımda düzeltmemi yaptım başkası yazmadan. İlk yazdığım hatalı cevabı da silmedim hani tartışmaya haksızlık olmasın diye. Yeterince eleştireye açık olduğumu göstermiyor mu bu? İmzama mı eklemem gerekiyor yaptığım hatalı / eksik cevabı sizi ikna edebilmek için? 😃

• Yasaklı

@tufank, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Ping-PONG gerekli düzeltmeleri yaptım, özeleştirimi yaptım. hemen kendi cevabımda düzeltmemi yaptım başkası yazmadan. İlk yazdığım hatalı cevabı da silmedim hani tartışmaya haksızlık olmasın diye. Yeterince eleştireye açık olduğumu göstermiyor mu bu? İmzama mı eklemem gerekiyor yaptığım hatalı / eksik cevabı sizi ikna edebilmek için? 😃

Ben zaten gayet güzel emoji li memojili cevap verdim tekrar olayı espriye döktüm. Gereken düzeltmeyi siz yaptınız çünkü. Sonra da göğsünüzde yumuşattığınızı söyledim. Ama son Yorumunuz pek hoş olmadı. Alıntısız cevapladım ki tekrar baktığınızda belki silme ihtiyacı duyarsınız diye. Ah benim şu yumuşak tarafım biri gelip sevmedi 🥹
    😂😂😂

• Yasaklı

@gariban, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Bberturk salla boşve zaten birkaç kişiler engelle gitsin ben yıllardır sohbetimiz var diye ses çıkarmıyordum birkaç gün önce engelledim şimdi kendime bu kadar neden beklediğim için kızıyorum forum onlar gözükmeyince tam bir şenlik alanı

Onu nasıl yapıcaz be abla? 😂

• ⭐⭐

@diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

günaydınlar efenim.... gün doğmadan neler doğar
    343491359_540605654905991_4516721296973849100_n.jpg

Neler doğar 😅😅

• Yasaklı

@Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

günaydınlar efenim.... gün doğmadan neler doğar
    343491359_540605654905991_4516721296973849100_n.jpg

Neler doğar 😅😅

Doğarken güneş ardından tepelerin, oyun vakti gelir Teletabiler'in. 😂

• @ayvalik10 bomboş bir görsel. anlamsız. senlik...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

sn. @Ping-PONG ve sn. @tufank lütfen forum iletilerinizi birbirinizi ikna edip bireysel bir çaba için kullanmayın.

forum başlıkları kullanıcıların bilgi almak ve bazen de sohbet etmek için (tıpkı bu başlık gibi) kullandığı yerler. bunu farklı bir amaç için kullanmaya devam etmeniz forumdan süreli ya da süresiz şekilde uzaklaştırılmanıza sebep olabilir.

bu yüzden iletilerinizde daha yapıcı ve forum kurallarına uygun şekilde bir dil kullanmaya gayret gösterin. kışkırtıcı ifadeler, forumun amacına ziyadesiyle zarar vermektedir. buna izin veremedik, veremeyiz de.

• @ayvalik10 hava mı atıyon çen 😁

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Bberturk asla hiçbir zaman hayatım boyunca hava atma gibi lüksüm yoktur.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

130

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.4k

| | | |