Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gariban Son 2 sayfayı ben işgal ettim sanırım resimlerle 😂

• ⭐⭐

@hdemircanusa, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy Haydaa😂😂 Biz gelene kadar sahip çık hocam Sizide Lossantos a Vali olarak atamaya geliyoruz

😅😅😅 Tmmdır, mahalle bana emanet 😅

• ⭐⭐

@umutcetnkaya tecrübe açısından sordum. Karavan baktım uzun süre, ama çocuklar çok ufak olduğu için cesaret edemedim. Ben çok çadır kampı yaptım ama çocuklar ve hanım alışamazlar diye almadım. Bir ara kiralayıp onların performansını göreceğim 🙂
    Kısa süreli karavan hayatı olabilir ama uzun sürede sıkabilir. Tecrübeliyseniz problem yok o zaman.

• günaydın millet! bugünü saymıyoruz kaldı son 2!! :d
    saya saya bitirdik resmen

• ⭐⭐

Günaydın arkadaşlar. Hayırlı işler bol kazançlar.

• O Sene Bu Sene
    O Gün Cumartesi
    O Saat 19:00
    Olmasa da olur, Olsa Daha iyi olur
    İnşallah Hayırlı ve mübarek olur

• Cumartesi günü Antalyaspor - BJK maçındayım. Hem beşiktaş'ım hem ben kazanacağız! 🙂

• ⭐⭐

@Rhonster 3.madde ve 13. Madde işaretli
    3. Gezi planı maddi yetersizlik gibi birşey
    13. De geri döneceğimize inanmamislar falan

• ⭐⭐

@Zelene geçmiş olsun.inş itiraz dilekçesi sonucu vizenize ulaşırsınız. Ben de ağustos ayı için araçla yunanistan düşünüyorum. Bakalım haziran ayı içerisinde başvuracağım.

• @STK-TRCN bazen hayatta istemiyerekte olsa bazı hareketler insanları incite biliyor .seni anlıyorum seni önemsiyorumda,bu rası iyilerin yeri sen hep gel hata insanlara mahsus,onuda senide kazanmak gerek çünkü sizler iyi olanlardansınız.

• Arkadaşlar merhaba benim tam olarak anlayamadığım bir mesele var. Basvurunuzun tamamlanmasi icin, dosyanizda bulunan ve Green Card alacak herkesin DS-260 formunu doldurmasi gerekiyor. diye söyleniyor.

Ben kazanan olduğumda eşimi ve çocuklarımı zaten kendi doldurduğum formumdaki ilgili alanlara ekliyorum. Bu yeterli değil mi? Çünkü üstteki ifadeyi sanki, herkes ayrı ayrı DS-260 formunu doldurmalı gibi algıladım.

Yani eşim ve çocuklarım da kendileri ekstradan yeni DS-260 formu mu dolduracak yoksa o ifade; ben formu doldururken, ilgili alan geldiğinde aile bireylerini eklemem gerektiğini mi söylüyor?

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   tufank tufank 

• @ayvalik10
    Kusura bakmayın nispet değil… ama üç gün kaldı, ve yüksek numara çıkarsa current olduğu zaman ilk ds260 dolduranlardan başlıyor. Burda da hata yapmamak için sorudum

• @MGE sen saymaya saymaya bitirdin 😀

• @klaudio bunu bende merak ediyorum 2 farklı konuşuldu geçmiş sayfalarda.
    1 tanesinden kazanan kişinin ds formunda bölüm açılacak dendi.
    1 tanesinden herkes ds doldurcak dendi.

@hasnotben bundan sonra böyle. saymayarak ilerlicem 😃

• @Birgariphayat Bu duyguyla savaşıyorum 😁

• Müsaitlik durumumuza göre sürecin detaylı anlatımını yazsak aslında güzel olur. Çünkü bazı kişiler aynı soruları soruyorlar süreç kısalmışken iyi olabilir

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kemallacin sonuçların açıklandığı günün sabahında, DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları başlında bütün detayları bulacaksınız.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@MGE @klaudio aşağıdaki kazanan kişiler mektupta çıkacak olan numarayı buraya yazacak kendisi için ds 260 dolduracaksın. Daha sonra aynı adrese tekrar yazınca numarayı bu sefer diğer aile bireylerini eklemen için add butonu çıkacak.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |