DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• geçen seneki çekilişin sıraları nasıl gidiyor arkadaşlar? 2020 2021 gibi değil değil mi? Ben pek takip edemedim bu sene takip edebilen vaar mı?

• son ÜCCCCCCC 3 😃

• ⭐⭐⭐⭐

napıyonuz millet

• @Rhonster valla son günler heyecan sardi uyunmuyorda 😃

• @selamibasaran çok yaptım hocam yaz kampı kış kampı zıpkınlı dalış hersey var tecrube olarak bende. neden sordunuz acaba ?

• Selamlar ilk kez yazıyorum...
    Bütün bir dönem heyecanla muhabbetinize nail oldum...son 3 gün kala dayanamadım yazıyorum 😂
    Maşallah yorumlara bakarsak gitmeden %50 lik kesim Amerika hakkında müthiş bilgi sahibi, başka ülkelerde acep bir ülke hakkında bu kadar bilgi sahibi olan topluluk var mıdır bilemiyorum ve sanmıyorum..
    Ulen amariga ne hallere kodun bizi..
    Umarım bu sene kazanan sayı bir hayli fazla olur..
    Bu arada meksikadan çok sayıda kaçak giren Türk olduğu ve bu nedenle sayının az olacağı şeklinde yorumlara itibar etmeyin sınır muhafızları son yıllarda en çok giriş yapan kaçak vatandaşları sayarken Tr nin adını bile telafuz etmemekte..Ufak bir bilgi moraller bozulmasın diye..

Bu arada eşim, ben ve ufaklık (4 yaşında) sonuç beklemekteyiz..

Hayallerin gerçek olması dileği ile..
    Hoşbulduk.

• @Zelene 3 günlük seyahate 50.000 ₺ + 2.000 € yetersiz mi 😯 sizin kısacık tatil için gösterdiğiniz meblağa insanlar orada neredeyse 2 ay çalışıyor. Yok ben vazgeçtim sabah iptal ediyorum randevuyu onlara harcayacak vaktim ve eurom yok hepimizin hakkımızda hayırlısı olsun.

• ⭐⭐

@Gökhan-A ya belli de olmaz kriterleri neye göre diye arkadaşım aldı 6 aylık o kadar kesin gözüyle bakıyorduk ki en çok oğluma üzüldüm Almanya'da elektrili scooter alacak diye hayal kuruyordu demedim ona birşey yani red sebepleri saçma ben hatta eşime dedim çok mu para gösterdik iltica edeceğiz sanmasınlar orda insanlar bu parayla bir ay geçiriyor yarın itiraz için dilekçe yazacağım üzüldüm ama vermediler diye değil pasaportumuzun itibarsizligi üzdü adım atsak kalacağız sanıyorlar

• @Zelene şimdi gördüm bunu canım ya, üzüldüm gerçekten 😢

• @Ping-PONG 19 Yasindayim 1 Yil Diyor Sanirim Mcdonalds'da Amelelik Muhabbeti Bu Bünye İle 21'imde Bile Başlasam O Süreci Atlatabiliceğimi Dusunuyorum. Zaten Green Card'ı Aldıktan Sonra Daha Fazla Fırsatım Olucak Diye Dusunmuyor Da Değilim Bir Yandanda İrlanda Var Dil Eğitimi İle Gidip Calisma Vizesine Gecip 5 Seneye Vatandaslik Alabiliceğim

Aklimda Deli Sorular Para Var Ama İzlenicek Yol Belli Değil 🦆

• ⭐⭐⭐

İyi geceler, tatli rüyalar a dostlar ☺

Broadway, New York, NY

FB_IMG_1683068723785.jpg

📸: [instagram.com/nyc_mr.miller]

• ⭐⭐

@dytmelek, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Zelene şimdi gördüm bunu canım ya, üzüldüm gerçekten 😢

Olacak olacak herşey güzel olacak ben o shengeni alacağım

• @Zelene inşallah canım, Yunanistan’dan daha yeni aldı arkadaşım onu mu deneseniz acaba, turla tatil planı yapmışlardı

• ⭐⭐⭐⭐

@Zelene italya için dış işleri bakanlığı tahmini fiyat paylaşmıştı red sebebi farklıdır çok uçuk miktar o fiyat.

• ⭐⭐⭐⭐

@Zelene ayın 10 unda italya dan başvurum var benimde bakalım 2 haftaya sonuç gelir

• ⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

napıyonuz millet

Selam 😀

• ⭐⭐⭐⭐

@goodluck gecenin 3 ü burda taktiğin işe yaramaz söyliyim 😃

• ⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@goodluck gecenin 3 ü burda taktiğin işe yaramaz söyliyim 😃

Iyide seninkinde de hic begeni yok 😁

• ⭐⭐⭐⭐

@goodluck saatimiz çok yanlış bak millete 😃

• Günaydınlar efenim, bu hafta 2. kez trafikte “GC” plakalı araca denk gelince sizinlede paylaşayım dedim. Algıda seçicilik diyeceğim fakat neden sonuç haftası karşıma çıksın ki hemide 2 kere, bu sene çıkacak hissediyorum 🙂

IMG_0482.jpeg

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.0k

| | | |