Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Birgariphayat ve diğer tüm green kart adayları adres konusunda aile üyelerini aramayıp ben kimseden yardım istemiyorum diyenler için bu şirket ile irtibata geçebilirsiniz.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/3468/ds-260-göçmenlik-formu-ve-dv-süreci-danışmanlığı-turquoise-horizon/21?_=1682920743242

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG depremzedeler için ayrıcalık konusu hala amerikada geçmedi yani depremzedelere bile ayrıcalık tanımıyor Amerika. Turist vizesinde depremzede olduğunu söyleyen birine direk red verdiklerini okudum geçen bir yerde yüksek ihtimalle daha ds kötü gözle bakıyorlar bu noktada geri dönmeyeceklerinden şüpheleniyor olabilirler ama bu bahsettiğiniz gibi kaynaksız bir bilgi.

Ama mülakat vermemeleri ve artan göçmen sayısının kaynakları bariz bir şekilde ortada. Bkz. DV23 süreci

• Herkese günaydınn. Son 10 sayfayı doğru düzgün okumadan atladım. Hep aynı sorular sorulmuş pasaport ve ds260 aile bireyleri için nasıl doldurulur falan diye insanlar telaşa kapılmış, soran bayagı insan var. Arkadaşlar bunlar en son dert edilecek şeyler, zaten forumda yetkili insanların söylediklerine göre ds260 formu hemen açılmayacak, doldurmak için 2-3 gün beklenmesi gerekiyormuş. Yani önce bi dv2024'ü kazanın'da eş ve çocuklar için ds260'ı nasıl dolduracağınızı sonra dert edersiniz. Son 10 sayfa hep bu konularla meşgul 2-3 gündür girmiyordum iyi ki de girmemişim diyorum. Yazdığımda art niyet aramayın lütfen. Sadece ds260 telaşı için çok erken diyorum, önce çıksın 2-3 gün kapalı olacağı için kimse dolduramayacak zaten, o ara sorularınızı sorarsınız olur biter.
    Hakkınızı helal edin sağlıcakla kalınnn.😉😁

• @ayvalik10 Abi günaydın. DS260 doldurma rehberi için forumda arama kısmından yazdığımda istediğim şeyi bulamadım abi crazycells'in imzasında anlatımı vardı. DS260'da masaüstünde bir excel, word vb. bir doküman hazırlayıp DS260 sayfası 2, 3 gün sonra açıldığında direkt olarak sayfaya yükleyebiliyor muyuz böyle bir önceden hazırlık yolu var mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@teddydaniels çok haklısın kaldı ki ben boş halini yayınladım sizler onu doldurup taslak olarak hazır dursun.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kemallacin günaydın var zaten boş hali buradan indirebilirsin. Sadece winrar ile açmalısın.

https://drive.google.com/file/d/1GSiI4BkD_TMKDD9mKXor_pkIdqFt-yrG/view?usp=share_link

• @teddydaniels, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Herkese günaydınn. Son 10 sayfayı doğru düzgün okumadan atladım. Hep aynı sorular sorulmuş pasaport ve ds260 aile bireyleri için nasıl doldurulur falan diye insanlar telaşa kapılmış, soran bayagı insan var. Arkadaşlar bunlar en son dert edilecek şeyler, zaten forumda yetkili insanların söylediklerine göre ds260 formu hemen açılmayacak, doldurmak için 2-3 gün beklenmesi gerekiyormuş. Yani önce bi dv2024'ü kazanın'da eş ve çocuklar için ds260'ı nasıl dolduracağınızı sonra dert edersiniz. Son 10 sayfa hep bu konularla meşgul 2-3 gündür girmiyordum iyi ki de girmemişim diyorum. Yazdığımda art niyet aramayın lütfen. Sadece ds260 telaşı için çok erken diyorum, önce çıksın 2-3 gün kapalı olacağı için kimse dolduramayacak zaten, o ara sorularınızı sorarsınız olur biter.
    Hakkınızı helal edin sağlıcakla kalınnn.😉😁

Ben 2-3 gün kapalı olduğunu bilmiyordum, sağol cidden. İlkay zamanın en son attığı videoda yanındaki arkadaş bu sene sıralama erken ds-260 göndermeye göre belli olacak o yüzden atabiliyosanız 6 mayıs akşamında atın demişti. Ben o yüzden çıkmadan aceleci davrandım. Ama 2-3 gün kapalıysa kafamız rahat

• ⭐⭐

@teddydaniels ya sen kime konuşuyorsun herkes şu sayfadaki kazanacak 2 ya da 3 kişiden biri kendisini sanıyor hemde daha açıklanmadan. Sürekli formun boş halini indirip cevap veremeyecekleri yerlere tasalanıyorlar. Yanlış anlamayın sizin yerinize kendimi koydum formu indirdim ama okumadım bile içini açtım sıkıldım ne gerek var 😋 yıllardır bakıyorum bir cacık yok tabi ki gidin hayalinize kavuşun burada bir çok turist vizesine başvurmuş red veya onay alan insan var bunlar daha gerçekçiler bende red aldım ama ne yapalım. Size ne kadar söylesem de bende ilk defa bu yıl için umursuzca davranıyorum aslında geçen çekilişe kadar sizden beterdim 🤦🏻

• ⭐⭐⭐

@teddydaniels yanlış anlaşılma olmasın form ilk günden doldurmaya açık ama yoğunluktan dolayı siteye erişimde sorun yaşanabiliyor

• @Emre-Kurtulmuş he hocam onu dediğiniz iyi oldu arkadaş ilkay zamandan örnek verince araştırmaya koyulmuştum. Forum yetkilileri'nin 2-3 gün sonra dolduruluyor dedikleri yoğunluktan olsa gerek. Yanlış bilgi vermeyeyim sonra hedef tahtası olurum😁, beni düzelttiğiniz için sağolun. Bence 2-3 gün geç doldurulması çokta birşey fark ettirmez zaten☺

• @gucarslan Forumdaki bilgi ve tecrubene dayanarak sorumu direk size sorucam.Bu konu biraz spesifik oldugu icin acikcasi forum icinde arastirip bulma sansimin az oldugu icin soruyorum.Rusyada ikamet ediyorum yillardir.Burada Rus pasaportu hakki kazandim fakat henuz almadim 1 yil hakkim var.Mevcut savas durumlari nedeniyle bekletiyorum.Greencard loto surecinde Rus pasaportu icin herhangi bir basvuru islemim baslamamisti.Sonrasinda basvuruyu yaptim ve kisa sure icinde Rus pasaportuna hak kazandim.Sorum su ki eger olurda Greencard cekilisini kazanirsam DS 260 formuna ne yazmaliyim.Cunku greencard kabul sureci uzun oldugu icin bu sure icerisinde Rus vatandasligini da almayi dusunuyorum cunku maksimum 1 sene hakkim var.Eger henuz almadigim icin DS260 formuna sadece Turk vatandasiyim yazip sonrasinda alirsam DS 260 formunu guncellemem gerekecektir ve beni bu siralamada gerilere itecektir.Cok kararsizim yardimlarinizi bekliyorum.

• ⭐⭐⭐

@teddydaniels kim söylemişti o bilgiyi kullanıcı adını hatırlıyor musunuz. Forum yetkilileri sohbet başlığına yazmıyor geneldede onun için merak ettim

• Gün yaklaştıkça heyecan artıyor. Bakalım şanş kimden yana olacak bu sene 🥳

• @Emre-Kurtulmuş sohbet başlığı değil hocam biri sormuştu forumda öyle cevap okumuştum yetkili derken yıldızı olanları kastediyorum.Büyük ihtimalle dediğiniz gibi yoğunluktan olduğu için 2-3 gün demişlerdir. Zaten sonuçlara bile 1-2 güne anca bakarız gibi.

• ⭐⭐

@Guenron Amin 🙏 Şans bizimle olsun inşallah

• zaman geldi durdu . haftaya bugun burdan birilerimiz kazanmış olacaz , inş hepimiz kazanarız

• Merhaba bütün üyelere selamlar ben YEŞİLKARTFORUMUN yeni üyesiyim
    benim bir sorum olacak bana green card çekilişi çıkması durumunda kız arkadaşımla özel sebeplerden dolayı ben Amerika'ya gidince evlenmem gerekiyor bu konu hakkında benim nasıl bir yol izleyip kız arkadaşımı nasıl Amerika'ya getirebilirim

• ⭐⭐

@kemallacin DS260 formu download & upload edilen bir form değil. Online olarak dolduruluyor. Formlar size referans / örnek olsun diye var. Bu adreste tüm bilgiler mevcut: http://yesilkartforum.com/cekilis/

• forum kısmında eşin soy adı evililk olduğu için değişiti bunu nerede belirtmemiz gerekiyor formun videosunda alt ve üst olarak iki farklı alan var ama kafam karıştı

• @ayvalik10 bunu başka bir formatta yayınlayabilirsiniz mısın açılmıyor

Benzer Başlıklar

• 13763
  • 906
  • 7674
  • 22394
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

65

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.2k

| | | |