Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @zazozu O aileyi çok seviyorum, çekiliş ile yardımcı olacaklar sanırım, normalde onların bulunduğu eyaleti düşünmüyorum ama bu aile burayı seçtiyse iyidir diye düşünmeden de edemiyorum 🙂 Kendileri ile görüşüyorsanız çok selamlarımı saygılarımı iletin tarih meraklısı olarak ağabey ile oturup saatlerce tarih konuşmayı çok iserdim 😃 eşimi ikna konusununda da onların videoları çok faydalı oldu bu mesajımı boylece iletebilirsen çok sevinirim 🙂

• @asariel Kesinlikle ben de kanallarını çok keyif alarak izliyorum. Hep oldukça faydalı ve kullanışlı bilgiler veriyorlar videolarında. Anlatım şekilleri de sıkıcı değil. Güzel bir aile, bazen ben de NJ hiç düşünmememe rağmen onların etkisinde kalarak gitsem mi acaba diyorum sizin gibi 🙂

• Bu sene greencard kazanan biri ile 1-2 seneligine amerikada ortak ev kiralamak,pahalı yaşamın üstesinden gelmek için iyi fikir olabilir.
    İş bulana kadar ,Amerika kültürüne alisincaya kadar 800 dolarlik evi 400 400 paylaşmak iyi olur

• @asariel Direkt ekran görüntüsü ile iletiyorum hocam. Cevabı iletirim size tekrar 🙂

• dayanınnn 9 gün kaldı , alacagız o greencardı 🙂

• ⭐⭐

1. güne yine 10. eyalet olan Georgia ile veda edelim 🙂
      Savannah şehrindeki Forsyth Park'tan herkese iyi akşamlar o zaman.

Forsyth-Park.jpg

georgia-savannah-top-attractions-wormsloe-historic-site.jpg

• İyi akşamlar 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@abrakadabra savannah dediğin zaman savannah muhtarına selam vermeden geçilmez @redsat2000 muhtar Türkiye geliyor hazırlayın pankartları afişleri kutlama var.

• ⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra savannah dediğin zaman savannah muhtarına selam vermeden geçilmez @redsat2000 muhtar Türkiye geliyor hazırlayın pankartları afişleri kutlama var.

Aa ben bilmiyordum bunu bak abi.
    Bugün baktım biraz ve hoşuma gitti Savannah, yaşanacak güzel bir yere benziyor.

Asalım bayrakları 😃

• @ayvalik10 Savannah deyince benim aklıma Savannah Monitörü aklıma geliyor savannah-monitor-shutterstock_539605096-1.jpg

• savannah.jpg

benim aklıma da bu geliyor

• @MertHRB Ben sürüngen hastası olduğum için bu aklımın ucundan dahi geçmedi 😁

• Ben de kedigillere meraklı olduğumdan 🙂 🙂

• @paşa müzikleri burada da link olarak paylaşacağım beraber dinlemiş oluruz 🎶🦀

• ⭐⭐

Florida'da bir UberEats sürücüsü öldürülmüş.
    UberEats, Doordash, Uber, Lyft gibi işleri ABD'de yapmak için bile 2 kez düşünmek lazım. Bireysel silahlanmadan mütevellit herkesin silaha sahip olduğunu unutmamalıyız.

• ⭐⭐⭐⭐

@abrakadabra @ayvalik10 çok teşekkürler 18 ayın üstüne 3 aylığına dönüş var. 1 Mayısta görüşmek üzere Savannah ‘ı ve insanlarını seviyorum. Geldiğime de çok memnunum. Kısmetse buradan vatandaşlığa başvuru yapacağım. DoorDash ve Ubereat işi bu aralar sıkıntılı bununla ilgili haberi ABD de en tuhaf konular da paylaşmıştım.

• @mamo32 Sanırım change.org link'i belirttiğim adres olan programdan bahsediyorsunuz:

Billdiğiniz başka bir vize programı var mı? Annemi, babamı ve kardeşimi asla geride bırakamam...

• arkadaşlar heyecanlanabilmem için şöyle gözünüze çarpan oldu mu ? 10 yıldan fazla başvurmuş sonunda çıkmış

• @USA 15 i gördüm excel listesinde

• @newbie97 Umarım deneysel sıvı şartı kaldırılmış olur, bir form aracılığıyla çekincelerinizi belirtip kabul alabiliyorsunuz ama bazen red cevabı döndüğü zamanlar da olmuş...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |