DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• son zamanlarda randevu alabilen oldu mu? çok uzun zamandır randevu almaya çalışıyorum. ne zaman randevu tarihi açılacak bilen var mı?

• Randevuları açmalarını beklemekten ağaç olduk. Randevu alan arkadaşlar nasıl bulabildiler deneyimlerini paylaşabilir mi?

• ⭐⭐

@wino alanlar olmus
    Ama ne zaman acilacagi hakkinda kimsenin bilgisi olamaz surekli takip etmek gerekiyor

• nisan 6 dan sonra randevu alan oldu mu? b

• @wino 8 mayısta randevumum var

• @wino kasım ayından beri randevu almaya çalışıyorum. 6 Nisanda ödeme yapabildim sadece. Ondan beri denemeye devam ama randevu denk gelmedi. Alan da duymadım hiç.

• @wino tebrikler inşallah alırsın

• Herkese günaydın.

sitedeki tahimini sürenin güncelleme tarihleri var mı?

• Merhaba,

K1 vizesi için doldurduğum DS-160 formumu İstanbul`a submit ettiğime dair 25 Nisan tarihinde Ankara konsoloslugundan e-mail aldım. Bu sebeple dosyamı oluşturamadıklarını yazmislar. DS-160 formunu tekrar doldurun, Ankaraya submit edin ve bizi bilgilendirin demisler. 9 mayis tarihinde Ankara da vize mülakat randevum var.

DS-160 konfirmasyon sayfama baktığımda seçili yer zaten Ankara görünüyor. Bende zaten formda her yeri Ankara işaretlediğimden eminim. Bu maili anlayamadım. Bir karisiklik var sanırım.. Mail atıyorum cevap yok, arıyorum cevap yok.

Yeni form mu hazirlamaliyim? İki formla karışıklık yaşanmasından çekiniyorum. Ayrıca, yeni form doldursam bile randevum kesinleştiği için sisteme girme sansım yok, konsolosluğu yeni numaradan nasıl haberdar edeceğim? E-maillere baktıklarından emin değilim.

Benzer bir durum yasayan var mi? Ne yapmalıyım?

1.jpg
    2.png

• ⭐⭐⭐

@Aycadan bu konuda deneyimli arkadasları etiketliyim @ob16222 @emirgenco

• ⭐⭐

@Aycadan benim bildigim Istanbul yapsan bile dosya otomatik ankaraya tasiniyor sorun olacagini sanmam

• @emirgenco tesekkurler yorum icin ama gelen maili de ekte paylasmistim. Eger yeni form doldurup, bize bilgi vermezsen gorusme yapilamaz diyor. Yani otomatik olarak dosya istanbuldan ankaraya tasinmiyor belli ki. Ayrica Ds160 formumda Secilen yer Ankara yaziyor. Yani zaten Istanbul a submit edilmis birseyde olmamali bu durumda.. Ama sonucta bu mail geldi. Acaba bu maile gore yeni ds doldurup, konsolosluga conformation numarami mail atmali miyim? Sonra biz istedik, sen yollamamissin diyebilirler.

Hem eski hem yeni DS formunu yanimda goturup, durumu aciklayip istediklerini kullanabileceklerini soylemem uygun olur mu randevu da? Medical e habgi Ds formunu vermek gerekir. Medical evraklara da numarasi ekleniyor mu?

Kafam cok karisti gercekten, yardim edin bana lutfen. Saglikli dusunemiyorum.

Aslinda en mantiklisi telefon ile sormak ama telefon ile ulasmak sanirim mumkun degil. Ulasabilen birileri var mi? Hangi telefon numarasi?

• @Aycadan yeni formu doldurun , konfirmasyon sayfasını yanında götürüp randevuya girebilirsiniz bir sorun olmaz , eski formu götürmenize gerek yok , güncel bir tane doldurun dediğim gibi onu sistem üzerinden kendileri güncelleme yapabiliyor merak etmeyin. Doldurduktan sonra mail atın dedikleri adrese mail atın , merak etmeyin dönüş yapmamaları normal kötü bir anlamı yok , olumsuz bir şey olursa dönüyorlar zaten ( tecrübe ile sabit)
    Elçilik yerine müşteri hizmetlerinin numarası var onlarda pek bir bilgi vermeyecektir. Hem eski hem yeni formu götürmenin bir anlamı yok. Yenisi yeterli olacak. Ankarayı seçtiğinize dikkat ediniz. Yeni form doldururken.

• @ob16222 Çok teşekkür ederim. Umarım bir aksilik olmaz. Randevuma çok az kaldı. Heyecan stres tavan. Hayırlısı 🙂
    Kolay gelsin sizlere de.

• Randevudan kaç gün sonra vize elimize geçiyor

• saglik raporu hakkinda kisaca bilgi aktarayim ben ankarada yasayan tanidigim kisiyle gittim genel muayanemi oldum kan testi, akciger rontegeni . cektirdim asilarim tam oldugu icin asi yapmadilar 10 dk isim bitti toplam odeme 115 dolar tl bazli 1900 tl aldilar ertesi gun sonuclari almak icin kalmadim benimle gelen yakinima teslim edecekler 1 gunden bitirdim ama tum saglik gecmis ve dosyalarimi duzenli olarak goturdugum icin cok fazla testte gerek duymadilar

• @ob16222 benim kafa karisti sizin konusmalarinizdan i 134 formunun nisanlim doldurdu basta benim adimi benim ilgili icerik bilgilerini ona yonelik sorulari gelirlerle ilgili o cevapladi demek istedigim ilk sayfadaki bilgiler benle ilgiliydi daha sonraki sorular ona yonelik cevaplarda. usp kargoyla islak imzaladi bana gonderdi boyle olmasi gerekiyor degil mi

• @Dilek-Önder merhaba, hangi asilariniz vardi randevu oncesinde? Bunlari randevudan hemen once mi oldunuz yoksa zaten uzun zaman once yaptırdığınız asilar miydi? Yeni yaptirip gittiyseniz hangi asilari nereden temin ettiniz bilgilendirir misiniz?.. teşekkürler.

• @Dilek-Önder evet , gerekli bilgileri doldurduysanız sorun yok

• @Berkan-Duru bilgilerim vardi enfeksiyon hekiminde de antikor testi yaptim var olan asilarimi enfeksiyon dr onaylayip yaziyi aldim

Benzer Başlıklar

• 1478
  • 2
  • 116
  • 57
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

137

41.5k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.5k

| | | |