Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Az önce bir öğrencimle konuştum Miami de yaşıyor. 1 saate yakın anlattı iş , güç ,yaşam, para durumlarını ,daha fazla azimle işe koyulmam gerektiğini anladım. İnsana verilen değer , çalışanın emeğinin hakkını alması v.b. tüm konuları nasıl da unutmuşuz burada hayatın koşturmacası arasında. Umarım bir gün ülkemiz gerçekten muasır mediniyetler seviyesine ulaşabilir🙏🙏🙏

• #No recep no tayip

• Sonuclara 6 mayista saat kac itibariyle bakabilecegiz peki? yogunluktan sisteminde hemen acilmayacagini düşünürsek..

• @haticeymen 6 Mayıs da saat18.00 sonra sürekli deneyeceğim

• Benim 22'nci başvurum şimdiden çok heyecan yapmayın derim.Kısmetse çıkar .

• @XMAN66 abı ben 5 yada 6. basvurudayım 30 yasındayım 2-3 dener bırakırım dıyorum nasıl bır azim var sızde tebrıkler vallahi 🙂

• Geçen yıl ilk başvurumdu ne heyecan yapmıştım çıkmayınca aşırı kötü olmuştum birde alkol alıp bakmıştım, gece alkolun etkisiyle ne olduğunu pek anlamadım ama sabah resmen yıkılmış vaziyetteydim.. Bu senede hiç umurumda değil 🙂 çıkmasa da olur sıfır heyecan, geçen yıldan beri foruma yeni giriyorum...

• @justozkan en iyisi bu. yıllarca başvuru yapıp forumda her gün ilk başvurusuymuş gibi heyecan yapanlar var bir de. 🙂

• @haticeymen, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Sonuclara 6 mayista saat kac itibariyle bakabilecegiz peki? yogunluktan sisteminde hemen acilmayacagini düşünürsek..

Geçen sene hemen bakmaya çalışmıştım kasarak falan yarım saat sonra bakabilmiştim. 20.00 civarı rahat bakarsınız

• ⭐⭐

23 nisan bayramımız kutlu olsun 🥰

• @XMAN66, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Benim 22'nci başvurum şimdiden çok heyecan yapmayın derim.Kısmetse çıkar .

Bi bu forma girince heyecan yapıyorum nedense anlamdım

Birde bu var forma girmeyince zaman daha çabuk geçiyor ya girince de sayaca hiç bakmıyorum en son baktığımda 30 gün vardı şimdi 6 saat sayma 12 gün kalmiş zaman hızlı geçiyor ya🙂

Sizde durumlar nasil forum ahalisi🙂

• Bende ilk başvurumu yaptığımda saniyelerle hesaplaşıyor hemen başvuru yapayım diye bekliyordum , nitekim başvuru sayfası açıldı ve başvurumu yaptım , Başvuru yaptığım günden başvuruların açıklanmasına dakikalar kala heyecanım hep aynı seviyedeydi. Tamam diyorum ya , bana çıkmasa eşime çıkacak , bu süreçte hergün eşimin ablası ile Görüntülü konuşarak wallmart geziyoruz , homedepo geziyoruz , (kendisi 27 Yıldır ABD’de yaşıyor) jeep bayileri mi dersin , Clifside’den Edgewater’a kadar nerde ağaç var nerde Cafe var ezberler olduk ama bu macera sonuçların açıklandığı gün hoooooop dibe burdu , Sihirli numarayı yazdık ve o sihirli sözcük Has not been selected , Bilgisayarımın ekranına bi yumruk çıktım gittim odadan , keşke sabaha kadar bu sinirde bu hayal kırıklığında kalabildim diyebilseydim 3 ay boyunca bu siniri bu hayal kırıklığını üzerimde taşıdım ev ve işte motive düşğklüğünü hayal edin , ama şimdi Çok Farklı bir kişi olarak başvurdum , saniyeleri Sayan ben 3-4 gün (tam hatırlamıyorum) başvurdum ve şimdi diyorum ki İnşallah çıkar , çıkmaz sa da farketmez artık birdahakine diyor ve buradan ilk başvurusunu yapıp aklını fikrini Usa’dan alamayanlara sesleniyorum dozunu kaçırmayın lütfen çünkü bedeli ağır oluyor

• Foruma girince farkettim ki 15 gün kalmış.

• Herkesin bayramını kutlarım arkadaşlar

• @hdemircanusa yok bilgisayarima yumruk atacak kadar kaptirmiyorum kendimi cok sükür 😃 olmazsa olmaz gelir buraya dalgamiza bakariz önemli olan saglikkk sagglik saglikk insanin sagligi yerinde olsun da firsat kovalamak kolay 🙂

• iyi bayramlar yoksa o sene bu sene mi ?

• ⭐⭐

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@dilmel, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

İnsanlar çeşit çeşit.

image.png

Büyük ihtimalle sallama bir entry'dir bu yani doğru değildir bence ama böyle bir şey yapma hakkı var mı birilerinin? Yani bir yerlere başvurup artık x ülkesinden gc başvurusu yapılamasın denilebiliyor mu?

Türkten en çok yine bir Türk tiksinir. Buna tıp dilinde civciv yumurtadan çıkmış da kabuğunu beğenmemiş derler. Bunların adı Türk olup canı ve kanı katiyen karışıktır. Aksi takdirde ne kadar kızsa da, ülkesinden, insanından, bayrağından, dilinden bir özne ile karşılaştığında o kanın akışı, o kalbin vuruşu illa ki değişir.

Şikayetine gelince, birileri dua etti diye gökden kemik yağmaz diye özlü bir romanya atasözü vardır. He de geç..

Bu yazar bir ekşi sözlük trolü. Tıpkı owencan gibi 😃
    Diğer entrylerine baksanız farkına varırdınız. Boşuna ciddi sanıp üzülmüşsünüz.

• @smgmsl, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhaba herkese, tarih yaklaştıkça kalbi sıkışan yalnızca ben miyim? Hayalde her şey çok güzeldi ama çıkarsa ne yapacağımı bilmiyorum, tüm süreç çok zor geliyor. 7 yaşında kızımız var, orda geçerli olacak uluslararası bir mesleğimiz yok.

çıkarsa oraları düşünürsünüz,emin olun çoğumuz aynı şeyi düşünüyoruz.Geçen sene ben diyordum çıkarsa ne yaparım maalesef ki çıkmadı

• @XMAN66, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Benim 22'nci başvurum şimdiden çok heyecan yapmayın derim.Kısmetse çıkar .

öyle vallahi,benim 2. başvurum ilk 17 yaşında başvurdum çıkmadı 2. başvuruda anladım yüzde 0.03 şans üzerinden hayal kurulmamasi gerektiğini

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

45

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |