Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @datanist, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ilkerkaynar90 Belirttiginiz zihniyet, para ile alakali degil bence, egitim ile alakali.

Yani son zamanlarda onlarda parayı buldu bu doğru ancak para kıstası konulduğunda o insanların eğitim öğretim kapasitesi başvurmalarına engel olacaktır diye düşünmüştüm 🙂

• @ilkerkaynar9 orayı tc sandınız sanırım başvuruda ücret alsın.Ayrica madem bu kadar gücünüz var iş kurarak gidersiniz.

• @denizci10 tavsiyeniz için teşekkür ederim ama şu anlık düşünmüyorum forumdan konuştuğum bir kaç kişide aracı kurumlarla eb3 vizesine başvurmuştu onların süreçlerini bitmesini bekliyorum ondan sonra kararımı vericeğim

• @Bberturk Reçetenize gündelik hayatta pek yapmadığınızı farzederek yorumumun üzerine biraz düşünüp ne demeye çalıştığımı çıkarmanızı yazıyorum sabah öğle akşam aç karnına. Tok karnına hazımsızlık yapıyor gördüğüm üzere.

• @Birgariphayat, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ilkerkaynar9 orayı tc sandınız sanırım başvuruda ücret alsın.Ayrica madem bu kadar gücünüz var iş kurarak gidersiniz.

Haydaaa ben orada çalışmadan yata yata yaşamak istiyorum neden yatırım yapayım ? Başvurusu paralı olsun verelim gidelim yan gelip yatalım kötümü ?

• ⭐⭐

@sonar al işte bir tane daha.. Bi bitmediniz...

• ⭐⭐

@Birgariphayat kesinlikle ücretli olmalı sonrasında bir ton masraf var işin ciddiyetinin farkında değiller. kafasına göre şansımı deneyeyim nasıl olsa ücretsiz düşüncesi ortadan kalksın ki niyeti ciddi olanların şansı artsın. daha yolun başında parasına kıyamayan gc'ye bulaşmamalı ulaşım hastane masrafları konsolosluk ücretleri gibi harcamalar. (sen o bu şu dedi diye tabiki ücretli veya ücretsiz olacak diye bir şey yok kendi aramızda laf olsun işte) 😃

• ⭐⭐

@sonar, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Bberturk Reçetenize gündelik hayatta pek yapmadığınızı farzederek yorumumun üzerine biraz düşünüp ne demeye çalıştığımı çıkarmanızı yazıyorum sabah öğle akşam aç karnına. Tok karnına hazımsızlık yapıyor gördüğüm üzere.

• Hareketi kes new york yankees

• ⭐⭐⭐

Bunca kalabaligin, gurultunun arasinda burada oldugunu düşün. Çekmişsin sandalyeni huzuru izliyorsun. Cok ihtiyacim / ihtiyacimiz var cook. Ama cok da rahatlamamak lazim. Ayısı var, pumasi var 😂

İyi geceler 😊

Yosemite National Park, California 🌄🍂
    FB_IMG_1680812650546.jpg

📷: [instagram.com/jguzmannn]

• @Kadir1, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Sea herkesin kendince gitme sebepleri var
    Ben buraya sebeplerimi yazsam büyük ihtimalle banlanirim
    Sokakta söylesem döverler 😃😃😃
    Herkesin kendince gitmek için sebepleri var
    Yaş kaç , genct isen kesinlikle git
    Kadin isen kesinlikle gitme derim
    Gittiğinde görürsün kadınlar için tr cennet

senin gibiler gitmesin bence. gidip bu kafayla ne yapacaksın orada....

• ⭐⭐

@Kadir1 o komünistan(rusya)dediğin ülkede çok uzun yıllar yaşadım. Kadın orda iş hayatının ve sosyal hayatın her alanında var. Kadınlar orda sokakta çocuklarını emzirir ve kimsede dönüp bakmaz. Çünkü anadır o ve gayet normaldir.

Gece özgürce arkadaşlarıyla gezebilir ve o karanlıkta sokakta evine yürüyerek gidebilir.

Ya sen kavramları karıştırıyorsun, yada provoke ediyorsun.

• @selamibasaran onun kastettiği ne kendisi bile bilmiyordur zaten muhtemelen.. kahvehanede falan duyduğu kelimeler ile sallıyor gibi geldi bana.. acaba bu cinsiyetçi davranışı amerikanın herhangibir yerinde yapsa başına neler geleceğini hiç düşünüyormu bilmiyorum. Özgür düşünce ile saplantılı düşüncelerin birbirinden ayrılması gerektiğini henüz bazı insanlar kavrayamamış.

• ⭐⭐⭐⭐

@sonar nefret söyleminden dolayı 2 hafta forumdan uzaklaştırıldınız.

• Daha öncede yazmistim insan belirli dönemler sınanıyor diye. Hayatımda olumlu dönem bir anda başladı. Amazon Usa ihracatçısıyım işlerim açıldı, cebimde gunü zor kurtaracak para varken şuan amerikaya girdigimin ikinci günü alacağım arabayı seçiyorum. Inaniyorum o yesil plastik çıkacak. ( yani ümit ediyorum tabii ki çok zor bir ihtimal )

Fakat bu denli olumlu giden bir senaryoda ciddi şekilde amerikaya gitmeyi kafaya koydum. 5mayis yesil plastik has been not selected yazisini gordugum anda ds160 dolduracagim. Turist vizeside olmazsa dil okulu. O da olmazsa amerika turlari veya parali referansli isci vizesi. Herkese bol sans. Izmir ekibi cesme alaçatı sahilde sicacik inci kumlarda şampanyalar yanımızda yesil plastik kart cekilisini kutlamaya hazır mıyız 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@Kadir1 üslubunuzdan dolayı 2 gün forumdan uzaklaştırıldınız.

• ⭐⭐⭐⭐

başvurular hiç bir zaman ücretli olmayacak bu hayali unutun arkadaşlar 🙂

• @ethsea inanın aynı durumdayız ve birçok gelişme bu son döneme geldi.. herşey yoluna girdikten sonra içinizdeki istekte bir okadar artıyor.. garip bir durum ve bu sınanma olayıda değil aslında kafaya koyduğumuz şeyin önündeki yüzlerce engelin kalkması ve geriye sadece o kartın kalması denilebilir bence 🙂 birlikten güç doğar kuvvet doğar hep birlikte olumlu sonuçlansın yada olumsuz sonuçlansın bu işin sonu amerikada bitene dek çabayı arttırarak sürdüreceğiz 🙂

• @ilkerkaynar90 adınıza çok sevindim. Insan hayalleriyle yasar. Hayali olan insan onu bir sekilde gerceklestirir. Bunu çok defa yasadim. Önemli olan hedef hayal birazcıkda hırs.
    Elbet bir yol bulunur gitmek icin, simdiden bol sans 🙂

• ⭐⭐⭐

Hayırlara çıksın forumun kabul günü bugün herhalde :))

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |