Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Sabri-FT bdv solutionstaki işler entry level ve çok işçi açığı olan işler olduğu için, normal bir insanın baya baya hata yapması gerekiyor kovulması için.
    normal şartlarda gc için sponsor olan şirkette belirli bir süre çalışmanız gerekiyor. Yoksa uscis kıllanabiliyor.
    Tabi ki her kişi ve durum değişik. Avukat daha sağlam bilgi verebilir.

Eğer ki sizin dediğiniz gibi olsaydı, herkes eb3e başvurur, 2 3 sene bekler, gcyi alır sonra kafasına göre takılırdı.

• Şafak 31 Hatay
    Evet En Heyecanlı 2 Konu Başlıktan Birincisindeyiz
    Nasibiniz varsa -->>DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları
    Nasip Değilse -->> DV2025 Sohbet Odası
    HAYIRLI İSE NASİP OLSUN

• @charon, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

normal şartlarda gc için sponsor olan şirkette belirli bir süre çalışmanız gerekiyor. Yoksa uscis kıllanabiliyor.

Bunu 1058. Sayfada en alta belirtmiştim zaten ama yinede hatırlatiğiniz için teşekkür ederim🙃

Ayn. Belki de her ikimiz verdiği bilgi doğru veya yanliş bilemiyoruz işi bilen birine sormak fayda vardır. Sonuçta herkesin süreci aynı işlemeye bilir

Eğer ki sizin dediğiniz gibi olsaydı, herkes eb3e başvurur, 2 3 sene bekler, gcyi alır sonra kafasına göre takılırdı.

Sn. @charon beni hayla anladığınızdan emin değilim
    Kim demiş kafasına göre takılır,o firmada 1 yil çalışır sonra kafanıza göre takılırsiniz🙂

Bende tavsiye etmiyorum zaten çalıştığın yerden 1 yil öncesinden herhangi bir şekilde çıkmak bu ilerde vatandaşlikta sorun çıkartır amacınız orda beli eder

• ⭐⭐

@Rüştü-Gürbüz Yani aslinda Ben bunun tek girisli vizelerde sorun olacagi kanisindayim
    Dusunsene cok girisli vizen var her defasinda vize aldigin ulkeye giris yapip oradan mi devam etmelisin yinede dediginiz gibi saglama almak lazim

• @ytrbilgisayar nasip olsun bu sefer ya

• ⭐⭐

@ytrbilgisayar bu sefer olmalı please.

• Mutluluğa kapak açın bence bu saatten sonra gençler🍾🍽

• Bu ileti silindi!

• Öleceksem Abdde ölmek istiyorum, beni gavur topraklarına gömün
    ALL MY DREAMS

• @Simge-Kutlu inşallah 😊

• @charon, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Sabri-FT bdv solutionstaki işler entry level ve çok işçi açığı olan işler olduğu için, normal bir insanın baya baya hata yapması gerekiyor kovulması için.

Bu tarz sponsorlukların uygulayabileceği muhtemel mobbingde çok can yanar diye düşünüyorum yalnız 😕

• @tanhanr houston gibi duruyor ancak bu sadece ilk aşamadadır diye düşünüyorum. Gidebilirsek houstonda 1.5 2 ay durur ehliyeti falan alır öncesinde tüm amerikada 3 4 ay gezer dolaşır kafamıza yatan hangisiyse orada devam ederim diye düşünüyoruz 🙂 bizim önceliğimiz motor ile rahat seyahat edebileceğimiz ve mont giymeden yaşayabileceğimiz eyalet önemli… soğuk sevmiyoruz hayalim benim aslında florida orlando / tampa lakin ilk gittiğimizde dediğim gibi yapar devam ederiz hayatımıza… hatta ilk 2 sene eğitim aşamamız olabilir orada geçerli bir meslek için eğitim almayıda düşünüyoruz.

• 31 gün 21 saat… artık 1 ay kaldı diyebiliriz..
    houston akşamlarına kalan süre…
    IMG_3517.jpeg

• @ilkerkaynar90 şans meselesi gideceğin mekanın sahibi iyi de olabilir kötüde olabilir

• @Sabri-FT, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ilkerkaynar90 şans meselesi gideceğin mekanın sahibi iyi de olabilir kötüde olabilir

Tercih şansının olmadığı bir yola girip kaderini başka insanların kollarına bırakmak bana göre değil hocam 😕 tabiki tercih işi.. üstelik en düşük maaşlarla çalışmak esnek saatlere bırakılmak vs.. belki 20 lerinde bir insan olsam kaldırılabilir bu düşünceler..

• IMG_3532.jpeg

Bu arada şurada kano yapmadanda duramam ya.. sıcak yerlerde yaşayıp tatil amaçlı gidilesi yerler 🙂

• @ilkerkaynar90 Benimde hayalim ilk başlarda floridaya gitmekti tampa olur orlando olur fark etmezdi fakat bu hayatta en nefret ettiğim hayvan sivrisinektir. Beni hiç rahat bırakmazlar ve florida da sivrisinek çokmuş sırf bu yüzden diğer eyaletlere bakıyorum 😂 Yoksa yazılım işi vb işler için Florida çok iyi bir eyalet benim gözümde.

• Yasaklı

@emirgenco, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Rüştü-Gürbüz Yani aslinda Ben bunun tek girisli vizelerde sorun olacagi kanisindayim
    Dusunsene cok girisli vizen var her defasinda vize aldigin ulkeye giris yapip oradan mi devam etmelisin yinede dediginiz gibi saglama almak lazim

Her seferinde degil.
    Sadece vizeyi aldiktan sonraki ilk giris.
    🙃

• Arkadaslar bu cekiliste yasin onemi varmi acaba. 41 yasindayim daha once ben gibi olup cikan olmusmu hic

• ⭐⭐⭐

İyi geceler 😊

Lake Tahoe 🥰 (Nevada ve Kaliforniya sınırı)

339119077_521459236847342_1096083277677134995_n.jpg

📸: [instagram.com/gabriella_viola]

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.3k

| | | |