Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@charon @Sabri-FT ikinizde aynı şeylerden bahsediyorsunuz farklı şekillerde bu şirket senin kendi kendine bulacağın sponsorluğu sana bulmaya çalışıyor işinde iyi olursun kötü olursun bilemem diyor o yüzden green kartın devamlığını garanti edemiyor... bende zaten buradayken orayla yazışmalarla olacak iş değil diye araştırmaya koyulmuştum... amerikaya gidip sponsor bulup arkadaşım beni alın eşek gibi çalışırım diyip işe girersen onlarda seni sever işini beğenirlerse olur bu iş öyle olmuş böyle olmuş vs demeye de gerek kalmaz iş veren seni sevecek ve senin için mücadele verecek olay budur sonrası kolay :)ama şirketler bir nebze daha sıkıntılı tabi alakasız işlerde bulabiliyor vs... neyse özetle her yolu denemek gerek... burada amerikadayken bu şirkete bizzat gidildiğinde de garanti vermediklerini söyledi arkadaşımız zaten 2 sene sürüyormuş 2 seneye ölürüz biz beah oralarda işsiz güçsüz

• ⭐⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@debbieLA77 hiçbir süreç güllük gülistanlık ilerlemicek maalesef ama sonucu güzel olabilecek yeter ki dayanmayı ve bu süreçlerle başa çıkabilin. Kazanana kadar en zoru kazanmaktı diyoruz, kazandıktan sonra belirsizlik içinde beklemek en zoru diyoruz, vizeyi alınca gidip başlangıç süreci en zoru 3-4 ay sonra rahatlarız diyoruz. Her zaman öncesinden daha zor gözüken bir şey olucak ama o zorluğu aşmakta sizin elinizde

Bence en zoru vizeyi alip gitmek. Yani yeni başlangıç. Hani diyorlar ya zoru gitti simdi sira daha zorda. Manevî olarak yanindayiz 😊

• @dragonmom, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhaba arkadaşlar yarın doğum günüm 32 oluyorum ve yeni yaşımda tek isteğim greencartın çıkması.. öyle merak ediyorum ki nasıl bir duygu kazananlar ve gidenleri Instagramda görüyorum çok güzel evlerde çok güzel insanlarla birlikteler hemde sakin müstakil bir yaşam inşallah bu senede bizim yüzümüz güler

@dragonmom o zamaaan doğum günün kutlu olsun 🥳 yeni yaşına sana düşük CN'li GC getirsin ☺

• @debbieLA77 Ayn bdv solutions firması ile görüştüm,Google dan baktım bu adamlar kim diye google yorumları iyidi bir de 11 yıllık firmaymiş ama işte güvenli mi güvensiz mi bilmem

20500 bana çok görünmedi aslında büyük para ama forumda bazen başvuranları görüyorum 20-25 yıldır çıkmıyor bir türlü diyorlar, o kadar parayı gözden çıkartıp 2 yılda GC almak mı daha iyi yada şans yüzümüze güler mi diye beklemek mi iyi bilmiyorum.

• @ilkerkaynar90 Dont mess with TEXAS 🇺🇲🦬

• ⭐⭐

Günaydın dostlar meclisi

• @Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy pişirme işi ben ve @Sencerium da kolay iş hallederiz :))

@Emrah-Borazan pişirirken götürüceksiniz dimiiiii😄

• Günaydınlaaaaar günaydınlaaaaar millet 🌞 çiçek gibi bi gün olsun 🌸

• ⭐⭐

@Simge-Kutlu e herhalde yani bal tutan parmağını yalar demişler :)))

• Günaydınlar herkese 🙂

• @Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Simge-Kutlu e herhalde yani bal tutan parmağını yalar demişler :)))

@Emrah-Borazan 😄😄

• ⭐⭐

Burada emek veren tüm forum ahalisine günaydınlar. Hepimizin hayallerinin gerçekleşmesi umuduyla...

• Merhaba arakadaşlar aranıza yeni katıldım, merak ettiğim bir şey var ama nereye soracağımı bilemedim konu dışıysa uyarırsanız silerim. Green card çekilişini kazanınca mülakatlar da olumlu geçerse pasaport veriliyor diye biliyorum. Pasaportun yanında Amerika'da olacağımız süre zarfında kullanabilmek için kimlik kartı vb bir şey de veriliyor mu? Yani Amerika'da o pasaport ile mi hallediyoruz resmi işleri yoksa kimlik kartı da ayrıca veriliyor mu?

• @Murat-4, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@MGE haklısınız burada çalışmak denize su dökmek gibi karşılığı yok.

yalan yok gerçekten öyle. okyanusta kürek çekmek gibi geliyor. GC ile vatandaş olmuş arkadaşımız var. Hayatları, bakış açıları her şeyleri değişti. Biz yerimizde kaldık. Geçen sene 1.5 ay tatile geldiler. Bizim artık imkansız bu tatiller dediğimiz yerleri gezdiler. Gerçekten onlar bize, biz kendimize üzülüyoruz artık.

• ⭐⭐

@fırozof pasaport verilmiyor.Pasaportuna vize veriliyor , girişte sınır polisi damga vuruyor ve 1 seneye uzuyor.Amerikada adresine kart geliyor.

• @selamibasaran Anladım, pasaportu yanlış anlamışım. Çok teşekkürler cevabınız için

• ⭐⭐

@fırozof size pasaport verilmiyor. Halihazırda elinizde olan Türk pasaportunuza vize basılarak tarafınıza posta yoluyla gönderiliyor. Amerika'ya giriş yaptıktan sonra 3 hafta içinde SSN kartınız geliyor. 2 ay içerisinde de Green Cardiniz geliyor.

• @debbieLA77 Hayır hocam farklı şeylerden bahsediyoruz 🙂
    BDV solutions'in yaptığı şey iş tekliflerini tek bir database'de toplamak ve eb3 sürecini tek bir çatı altında sürdürmeyi sağlamak. Kolaylık yani.
    Garanti etmemelerinin başka bir sebebide daha sonra dava edilmek istememeleri. Kendileri size tamam kardeş green cardın garanti, 20bin çak derlerse ve bir sebepten dolayı green card çıkmazsa siz kendilerine dava açıp milyon dolar alabilirsiniz. ABD'de birşeyin garantisini vermek zordur.
    AOS için bana farklı bir bilgi verildi bu arada.

• Merhaba. Bir şey soracağım başvuru yaparken fotoğrafımız 240 kb üstü ise sistem kabul ediyor muydu acaba? Tecrübe eden var mıydı bunu?

• ⭐⭐

@Sabri-FT evet bende katılıyorum ama ben buradan bu işleri yürütmenin daha zor olduğuna ve oraya giderek bunların bürolarında bu işi görüşmenin daha iyi olabileceği kanısındayım... 2 sene derken iki sene iş bulamamaktan mı yoksa green kart hakkının gelip gelmemesinden mi bahsediyorlar acaba... yoksa gittim parayı verdim bi kaç ay içinde beni yerleştirdikleri işe giriyormuşum ve 1000 dolar falan değildir herhalde başlama ücreti maaş olarak green kar istiyorsun biraz sğürğn bakalım gibi değildir umarım:)

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |