Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

• @SNGMSF 17 Aralık'ta DQ oldum. Geçen ay Kasım biter bu ay biz alırız diye düşünüyordum ama yüksek ihtimal bu ay bize sıra gelmez gerçekten çok zorlanıyorum artık

• @waterman Hayır bir gelişme yok ne yazık ki. Beklemeye devam ediyoruz yapacak başka bir şey yok. Gelişme olursa hemen haber vereceğim sizlere emin olun👍

• @mazeno Hayırlısı olsun yakında vizeniz gelecektir👍

• ⭐⭐⭐

@Handan en uzun bekleyenler arasındasınız umarım en kısa sürede süreç sonuçlanır

• @waterman Teşekkürler umarım öyle olur👍

• Merhabalar, Aralik 15’te DQ olduk ve Mayis 11’e gorusme icin randevu verildiginin mailini bugun almis bulunduk.

• Merhaba herkese bugün interwiev randevumuz verildi. DQ tarihimiz 12 Aralık’tı. 11 Mayıs’a randevu verilmiş (ır2)

• Merhaba arkadaşlar bende şimdi maili Okudum 11 mayısa 13 aralık dq tarihimiz

• Merhaba, 2 Aralıkta DQ olmuştuk. 09 Mayısa randevu tarihi verildi. Bu sabah emaili aldık.

• Merhaba , 10 ocak dq 31 mayis vize gorusmesi

• Arkadaşlar sabah 8 de mail geldi. Nihayet mayıs 2 ye gün verdiler. Darısı tüm bekleyenlere

• ⭐⭐⭐

Hayırlı uğurlu olsun mülakat alan herkese

• Merhaba, 8 aralikta dq olmuştuk sabah mail geldi 10 mayıs interview. Darısı bekleyen herkeese

• Herkese merhaba.
    Biz 5 Ocak’ta DQ olmuştuk. Eşime randevu bekliyorduk. Bugün randevu mailimiz geldi. 22 Mayıs’a gün vermişler . Götürmemiz gereken evrak listesi gibi bir şey var mıdır bilen var mı?

• Arkadaşlar aramızda son 5 ay içerisinde DQ olduktan 1-2 ay içerisinde interview alan oldu mu? Nvc aşamasının başlangıcından interview gününe kadar neden bu kadar uzun sürüyor hersey?... eski yorumlara baktim tum sureci 1 sene 2 ayda tamamlananlar goruyordum hep. Simdi 5 ay sonrasina interview alanlar la dolu. Sebebi nedir ve bu hep böyle mi gidecek?

• @Berkan-Duru
    Merhaba Biz 5 ocakta DQ olup bugün gün için mail aldık. Ama sürecimiz 2021 de başlamıştı maalesef çok uzun sürüyor

• @meliskadim merhaba mülakat öncesi götürmeniz gerekenler için https://tr.usembassy.gov/visas/immigrant-visas/pre-interview-checklist/ bağlantısını kullanabilirsiniz, burdakilere ek olarak ceac sistemine yüklediğiniz bütün evrakları da yanınıza almanızı öneririm, bol şans dilerim.

• @koro bu güzel haberleri listeye eklesek

• I am happy to report that we received an Interview Date of May 8th. Our DQ was November 30th.

I will update the list as soon as I can.

I hope our friends who are still waiting get their interview dates soon.

• @mazeno meraba mulakat nasil gecti

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

68

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |