Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• @shwannn ds160 ile ilgili YouTube dan Türkçe bir video izlemenizi tavsiye ediyorum hocam. Sorularınızın cevaplarını daha hızlıca bulabilirsiniz.

• Bu ileti silindi!

• merhabala k1 icin konsolosluktan randevu alamiyoruz randevu almak isteyenler acilincan birbirimize haber verebilir miyiz kim yakalarsa

• @findiklahmacun randevu sistemi acilinca birbirimize kimler istoyrsa ilk goren haber vereblir mi

• @Dilek-Önder ben randevu aldım ve randevu web sitesine girmiyorum. Facebook üzerinden gruplarda dediğiniz gibi herkes birisi ile arkadaş olup bu şekilde ilerliyor ki biz de aynı şekilde yapmıştık. Veya burada bekleyen diğer kişilerle yapabilirsiniz.

• @findiklahmacun ben hala randevu alamadım sureklı sıteyı zıyaret edıyorum randevu yoktur demektedir facebook en azından grup adlar yazar mısıniz? sızın adınıza cok sevındım umarım gorusmenız basarılı gecer

• @Dilek-Önder tavsiyem öğlen 4-6 arası daha çok kontrol etmeniz. Genellikle o saatlerde daha çok açıyorlar gibi duruyor en azından benim çevremdeki insanlar o vakitte aldı randevularını

• @ob16222 tesekkurler

• @Dilek-Önder July Agust filer 2021 K1 Visa, September Filer 2021 K1 Visa şeklinde aratırsanız önce gruplara üye olun. Daha sonrasında grupların Türkçe sohbet odalarına katılabilirsiniz. Burada Türk ve Türkiyede randevu alacak Iranlı vb yabancı kişiler de mevcut. Dün 23 Mart için bir randevu açılmış ve iki kişi aynı anda ödeme yapmış ancak bir kişi randevuyu alabilmiş. Randevu 17:30da alınmış. Ben kendi randevumu 09:00da aldım. 08:30, 16:00 daha önce gördüğüm randevu saatleri. Sürekli kontrol etmekten başka yapabileceğiniz bir şey yok, üzgünüm. Formda bir kişi 22:00da aldığını belirtmiş. Vize randevusunu iptal edenler de olabiliyor sanırım. Size tavsiyem kredi kartı, ad soyad, cvc number, adres bilgilerinizi bir köşede bulundurun. Randevu açıldığı zaman kopyala yapıştır yaparak daha hızlı ödeme sayfasını geçiş randevu alabilirsiniz. Bu arada iyi temennileriniz için teşekkür ederim, daha iyilerinin sizin olması ümidiyle.

• @findiklahmacun o kadar yardimci oldunuz ki minnettarim size birde gorusmeye girdiginizde nasil gectigine dair yazarsaniz sevinirim umarim en kisa zaman sevdiginizin yaninizda olursunuz birde saglik raporu icin ds 260 yerine bizler ds 160 goturcez diye biliyroum:)

• @Dilek-Önder Evet Dr Ungan web sitesinde parantez içerisinde (K1 vizesi için Ds160 şeklinde yazıyor) Bugün 9,16,17,31 Mayıs tarihleri için randevu açılmış sanırım, alabildiniz mi? Bu arada teşekkür ederim.

• Bugün üç ayrı gün için Mayıs ayında randevu açıldı ve o kadar hızlı kapandı ki kredi kart bilgilerimi girene kadar kapandı benim kredi kartim tl olarak olduğu için kabul etmiyordu. Bu ödeme işi nasıl olacak benim kart MasterCard abemin visa kart her ikisini denedim kabul etmedi.gelecek sefer kaçırmamak adına ne yapacağım Lütfen bilginiz e ihtiyacım var teşekürler.

• @findiklahmacun Evet aldim sonunda cok sukur 8 mayisa sana da cok tesekkur ederim motive ettin sende biliyorsun cok sancili bir surec ayni yolllardan gecen bir kisinin destegini gormek guzel sende aklina takilan birsey varsa paylasabilirsin

• @Yeşer-Kaya oluyor ben ykb visa ile odeme yaptim bilginiz olsun zor bir surec

• @Yeşer-Kaya, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

Bugün üç ayrı gün için Mayıs ayında randevu açıldı ve o kadar hızlı kapandı ki kredi kart bilgilerimi girene kadar kapandı benim kredi kartim tl olarak olduğu için kabul etmiyordu. Bu ödeme işi nasıl olacak benim kart MasterCard abemin visa kart her ikisini denedim kabul etmedi.gelecek sefer kaçırmamak adına ne yapacağım Lütfen bilginiz e ihtiyacım var teşekürler.

ABD de ki nişanlınızın kartı ile ödeme yapın veya kendisi sisteme girip ödemeyi yapsın. Ben böyle çözmüştüm.

• @Dilek-Önder nasıl haberiniz oldu yaa, valla tüm gün tlf elimde 2 dk da bir baktım ama göremedim açıldığını.bu iş eziyet resmen yaa,böyle şey olurmu

• @Dilek-Önder ykb ne demek

• @runaslan kaç defa denedin oldu yoksa direkt nişanlınin kartını girdin? O kadar hızlı gelişti ki beş dakika sürmedi bile perişan olduk yaw ama bende nakit ödemeye de bastım sonra email gönderdiler bana Akbank gidip nakit ödememi istediler.bana bir hesap no: gönderdiler oraya gidip o hesaba 5 gün içinde yatirmami istiyorlar ama günü alamadım

• @Yeşer-Kaya Sana gönderilen hesap üzerinden parayı yatırırsan ödemen maksimum iki gün içerisinde onaylanır. Onaylandıktan sonra bir sonraki randevu açıldığında ödeme ile uğraşmazsın, direkt olarak tarih seçersin ve bir adım önde başlarsın.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

65

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |