Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@ardaktas kuzenim araştırmıştı kendisi de avukat hatta maliye hukuku konusunda doktorasını da yaptı ama direk denklik olmuyor bazı dersleri yada bazı sertifikaları alınması gerekiyor diye biliyorum.

• @abrakadabra, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

bi dakika bi dakika biraz önce 2023 sayfasında bir şey okudum ve beni düzeltin doğru mu anlamışım yanlış mı? green kart adayı olduğun açıklanıyor, mülakat tarihi için bekliyorsun... diğer ülkeler de talihlilerin hepsi hemen hemen mülakat alıyor ama ankara performansında sıkıntı oldukça ( ve genelde oluyor anladığım kadarıyla) yüzde 60 falan dışarda kalabiliyor insanlar bu doğru mu? yani biz burada mülakat alamayanlar ankaranın kurbanı mı oluyoruz? yani bülten açıklandıktan sonra dosyaları ankara'dan başka bir yere göndermek en azından çabalamak beklemekten daha mı mantıklı? Schengen olan bir yerler yada ne bileyim görüşmeleri yapan elçilikler listesi neler? nerelere dosyamızın gönderilmesi için mail atabiliriz... ankaranın adresi nedir oraya ne yazılıyor böyle bir durumda dosyamı şuraya taşımak istiyorum falan mı sonrasında ne oluyor>?

Maalesef okuduklarınızın hepsi doğru.
    Türkiye'de mesela 2500-3000 kişi GC talihlisi oluyor ama mülakat alan kişi sayısı Eylül ayından beri bugüne kadar en son 310 kişi idi 🙂

Türkiye'ye hoş geldiniz 😃

310 kişiden fazla olması lazım değil mi 🙂 bu sayıya nereden ulaştınız. resmi bir yerde yazıyor mu merak ettim.

• ⭐⭐

Hukuk mezunlarına ABD de yüksek lisans öneriyorlar genelde. Yasalar farklı olduğu için en kısa yoldan denklik böyle oluyormus diye bir yerlerde görmüştüm tam hatırlamıyorum

• ⭐⭐

@sinandogan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

bi dakika bi dakika biraz önce 2023 sayfasında bir şey okudum ve beni düzeltin doğru mu anlamışım yanlış mı? green kart adayı olduğun açıklanıyor, mülakat tarihi için bekliyorsun... diğer ülkeler de talihlilerin hepsi hemen hemen mülakat alıyor ama ankara performansında sıkıntı oldukça ( ve genelde oluyor anladığım kadarıyla) yüzde 60 falan dışarda kalabiliyor insanlar bu doğru mu? yani biz burada mülakat alamayanlar ankaranın kurbanı mı oluyoruz? yani bülten açıklandıktan sonra dosyaları ankara'dan başka bir yere göndermek en azından çabalamak beklemekten daha mı mantıklı? Schengen olan bir yerler yada ne bileyim görüşmeleri yapan elçilikler listesi neler? nerelere dosyamızın gönderilmesi için mail atabiliriz... ankaranın adresi nedir oraya ne yazılıyor böyle bir durumda dosyamı şuraya taşımak istiyorum falan mı sonrasında ne oluyor>?

Maalesef okuduklarınızın hepsi doğru.
    Türkiye'de mesela 2500-3000 kişi GC talihlisi oluyor ama mülakat alan kişi sayısı Eylül ayından beri bugüne kadar en son 310 kişi idi 🙂

Türkiye'ye hoş geldiniz 😃

310 kişiden fazla olması lazım değil mi 🙂 bu sayıya nereden ulaştınız. resmi bir yerde yazıyor mu merak ettim.

Oturduğum apartmanın altındaki çay ocağı işleten abimiz kazandı DV2023'ü.
    En son 2 hafta önce görüştüğümde o söylemişti ama resmi olarak bir yerlerde yazıyor mu bilmiyorum tam olarak.

• ⭐⭐⭐

• @tolgasatir B1/B2 vize mülakat deneyimlerinde en son Yavuz bey deneyimini paylaşmış, daha önce DS 260 doldurmuş olmasına rağmen çok rahat onay almış..

• Selamlar,son 50 günü devirdiğimize göre şöyle heycanı katlıyalım 🙂
    2022'nin 8 mayıs günü forum aktifliğini bırakalım şöyle.

image.png

• ⭐⭐

@Furkan-Aydın, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Selamlar,son 50 günü devirdiğimize göre şöyle heycanı katlıyalım 🙂

image.png

Genelde açıklandığı gün forum kitleniyor zaten 😃
    Sayfa sayfa birikip birden çıkıyor mesajlar, yoğunluğa dayanamıyor serverlar 🙂

• @Ping-PONG seni beatiful peoples lar kovalar inşallah Amerika’da 😂

• ⭐⭐⭐

Selamlar,son 50 günü devirdiğimize göre şöyle heycanı katlıyalım 🙂

image.png

Senden gaza gelip, geçen sene aynı şeyleri paylaşmıştım. Onları bir bulup paylaşayım 😁

• ⭐⭐⭐

7 Mayıs 2022. Saat 18:05

alt metni

7 Mayıs 2022. Saat 18:44
    alt metni

7 Mayıs 2022. Saat 19:00 ("ben de manyak gibi taktım buna" diye de mesaj yazmışım 😂 )

alt metni

• @hadi-BE Hahahha iyimiş.
    Bu fotoğraftakiler şuan kuluçka döneminde. Mayısa doğru baş verir hepsi 🙂

• ⭐⭐

Siteye bir şey olmaz inşallah o gün 🙂 ayrıca sayaç bende de çıkmıyor sayfa yenileyince geliyor

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE Hahahha iyimiş.
    Bu fotoğraftakiler şuan kuluçka döneminde. Mayısa doğru baş verir hepsi 🙂

Bir de buradakiler üye olanlar. Bu sayının belki de bir kaç katı üye olmadan okuyanlar var.

Sevgili üye olmayanlara bir cümlem var. Üye olun, hemen şimdi! Sevincinizde de üzüntünüzde de buradayız! 😊

• Twitterda "Green Card Başvuru ve Danışmanlık" adlı bir sayfa buldum neyin nesidir bu?
    Ne zaman başvuru yapılır? Bilgisi olan varmı?

• ⭐⭐⭐

@sinandogan 312 kişi Ankaranın ekim-kasım-aralık ve ocak ayında bastığı DV vizesi sayısı bir yanlışlık yok sadece şöyle bir nokta var. Bu ankaranın 312 adet DV bastığı istatistiği bunların kaçı Türk vatandaşı kaçı İran vs vatandaşı onu bilmiyoruz. Onun dışında şubat ve mart ayı verileri dahil değil bu 312 rakamına

• ⭐⭐⭐

@Sea, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Twitterda "Green Card Başvuru ve Danışmanlık" adlı bir sayfa buldum neyin nesidir bu?
    Ne zaman başvuru yapılır? Bilgisi olan varmı?

Başvuru için para verip aracı bir firma ile çalışmana gerek yok. Çoğu para peşinde olan, güvenilmez kurumlar.

2 saat forumdaki konuları oku olayı kavrar, zamanı geldiğinde tek başına başvurunu yaparsın.

Bu konunun en başında şöyle bir resim var,

alt metni

Aşağı yukarı her sene başvuru zamanı aynı tarihlerde oluyor.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   hadi-BE hadi-BE 
  • ⭐⭐⭐⭐

Nashville TN den bildiriyorum buralar çoh güsel sizde gelin St Patrick günü kutluyoz şuan 😂

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Nashville TN den bildiriyorum buralar çoh güsel sizde gelin St Patrick günü kutluyoz şuan 😂

Biz de buralardayız. Kutluyoruz işte bir şeyler. 🙄😁

• ⭐⭐

@Rhonster bizde yeni zamları kutluyoruz ne yapalım 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

43

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.3k

| | | |