Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@sezerrenderr gerçekten çok yasal konusunu bilmiyorum @denizci10 @gucarslan @crazycells daha net cevap verir ama bence bir an önce süreci başlatıp çalışmaya da süreciniz işleme alınınca başlayın derim en azından sürecim başladı dersiniz aksi taktirde kaçak çalışma gibi gözükebilir.

• ⭐⭐⭐⭐

@sezerrenderr SSN olması yasal olarak çalışabilmeniz anlamına gelmiyor maalesef. Yasal statünüzün de olması lazım. Greencard veya çalışma Labor Certificate olmadan SSN ininizi kullanıp çalışırsanız ileride sıkıntı yaşamanız muhtemel.

• @denizci10 Çok teşekkür ederim. Bir süre daha beklemeye devam.

• ⭐⭐⭐⭐

@sezerrenderr bence de. riske atmayın kendinizi

• @azimzade bende böyle bir secenek cıkmadı hocam, bende 1 ay önce üye oldum ve calısmaya basladım.

• ilerde düzelir mi bilmem ama şu an net ki Uber eats NYC'de çöp oldu resmen..

• @darkside, içinde söyledi: Amerika'da Uber Eats, DoorDash ve Pizza Delivery Yapmak

ilerde düzelir mi bilmem ama şu an net ki Uber eats NYC'de çöp oldu resmen..

Aynen kardesim.Chicago icin konusursam eger;Bildigin öldü artik,sadece delivery icin degil.amazon flex,lyft,uber ride inanilmaz dustu kazanclar.Hatta soyle bir ornek vereyim:Ben mart 2022 de geldigimde ubereats 1 yillik Ehliyet istiyordu,gecen baktimda bu sarti kaldirmislar,ehliyette adin yazsin yeter diyor yani adamlarin elinde delivery yapan kalmamis (kazanclar nasil dustuyse artik anlayin)

• @nadogus Bence elinde driver kalmamasından ziyade böyle her hesabı kolayca açıp ortalığı driver doldurdukları için iş düştü.. Her 10 kişiden 8i uber kullanıyor burada. Pasta aynı pasta ama pay isteyenler çoğaldı.

• ⭐⭐⭐

@nadogus bence burda ters mantık kurmuşsun , delivery yapan insan azalsa kazançlar artar çünkü tüketim çılgınlığı bir şekilde devam ediyor. sanırım dediğin gibi 1 yıllık ehliyet şartını kaldırmalarından dolayı aşırı bir delivery yapan sayısı oluştu ve işler bu kişilere de dağıldığı için azalma var.

• @darkside, içinde söyledi: Amerika'da Uber Eats, DoorDash ve Pizza Delivery Yapmak

@nadogus Bence elinde driver kalmamasından ziyade böyle her hesabı kolayca açıp ortalığı driver doldurdukları için iş düştü.. Her 10 kişiden 8i uber kullanıyor burada. Pasta aynı pasta ama pay isteyenler çoğaldı.

Bence pasta ayni pasta degil.insanlar artik yemeklerini kendileri gidip aliyor.Driver sayisinda ciddi artis oldugunu bende kabul ediyorum.Bunlarin hepsini bir araya getirdiginde kazanclarin neden dustugunu anliyorsunuz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nadogus

corona yüzünden kimse çıkmıyordu artık dediğin gibi insanlar kendileri çıkıp alıyor ayrıca herkes corona zamanı kazanılan paraları duydukça vay be ne kadar kazanç var delivery işinde deyip giriyorlar. Ancak delivery işinde olanlar çok daha iyi biliyorlar rating ne kadar yüksek ise o kadar iyi siparişler sana geliyor. 5 yıldızlı bir kişi ile görüşüyorsun nasıl delivery işler diye harika şahane diyor. Fakat sen ilk defa başlayacaksın bu konuşmadan sonra beklenti içine giriyorsun. EEEE hani bu paralar kazanıyorduk diye moral sıfır. Konuştuğun kişi söylese 5 yıldız olmadan bu paraları kazanamazsın diye. Bilmiyorum yoğunluktan izliyor musun hiçbir youtuber artık delivery yapmıyor. Hepsi bıraktı ama hepsi. Çekilen videolara bak en az 1-2 yıl öncesi videoları var. Ondan dolayı artık delivery yapıcam diye gitmeyin Türkiye de gitmeden bir iş hakkında bilgi sahibi olun diye sohbet odalarında sürekli söylüyoruz.

• @ayvalik10, içinde söyledi: Amerika'da Uber Eats, DoorDash ve Pizza Delivery Yapmak

@nadogus

corona yüzünden kimse çıkmıyordu artık dediğin gibi insanlar kendileri çıkıp alıyor ayrıca herkes corona zamanı kazanılan paraları duydukça vay be ne kadar kazanç var delivery işinde deyip giriyorlar. Ancak delivery işinde olanlar çok daha iyi biliyorlar rating ne kadar yüksek ise o kadar iyi siparişler sana geliyor. 5 yıldızlı bir kişi ile görüşüyorsun nasıl delivery işler diye harika şahane diyor. Fakat sen ilk defa başlayacaksın bu konuşmadan sonra beklenti içine giriyorsun. EEEE hani bu paralar kazanıyorduk diye moral sıfır. Konuştuğun kişi söylese 5 yıldız olmadan bu paraları kazanamazsın diye. Bilmiyorum yoğunluktan izliyor musun hiçbir youtuber artık delivery yapmıyor. Hepsi bıraktı ama hepsi. Çekilen videolara bak en az 1-2 yıl öncesi videoları var. Ondan dolayı artık delivery yapıcam diye gitmeyin Türkiye de gitmeden bir iş hakkında bilgi sahibi olun diye sohbet odalarında sürekli söylüyoruz.

5 yildiz,topdasher falan bunlarin hepsi hikaye.keske gelen orderlarin screenshot alsaydim daha net anlardin.Resmen hayrina calismanizi istiyorlar.Ahh o youtuberlar ahhh.Bende zaten Cdl imi aldim,haftaya tirda trainingime basliyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nadogus zaten sorun burada gerçeklerle videolar arası siyah - beyaz gibi farklar var. Hayırlı olsun bu arada cdl ehliyetin.

• @ayvalik10, içinde söyledi: Amerika'da Uber Eats, DoorDash ve Pizza Delivery Yapmak

@nadogus zaten sorun burada gerçeklerle videolar arası siyah - beyaz gibi farklar var. Hayırlı olsun bu arada cdl ehliyetin.

Cok tesekkur ederim

• @nadogus Uber driver nasıl peki oda mı rezalet durumda ?

• @tohma31, içinde söyledi: Amerika'da Uber Eats, DoorDash ve Pizza Delivery Yapmak

@nadogus Uber driver nasıl peki oda mı rezalet durumda ?

Uber ride ,Digerlerine nazaran bir tik iyi.Ama eski uberle kiyaslarsak,inanilmaz dusuk kazanclar.

• @nadogus Nj de eskiden delivery yapan arkadaşımın söylediğine göre yoğun saatler dışında yapmanın bir anlamı yok anca ek iş olarak yapılabilirmiş. Ride içinde cuma ve haftasonu dışında oda pek tatmin edici değil başka işlere yöneliyoruz artık dedi. 1 yıllık ehliyet istemeside cabası, gerçekten yeni gidecek olan bizlerin kafası çorba gibi

• @tohma31 UberX, Comfort ve Doordash’i part time olarak denedim. Bulunduğum bölgede en rezalet olanı Uber şöförlüğü. Yazılım farklı algoritmalar ile şöförler arasında değişik kazanç sistemi deniyor. Aynı ride herkese aynı ücret ile çıkmıyor.

Amerikaya ilk gelindiğinde acil nakit ihtiyacına çözüm olarak yapılabilir. Denemekte fayda var. Belki çok kazanç elde edebilirsiniz. Herkesin şansı farklı.

• Merhaba Arkadaslar, 2.5 aydir delivery isi yapiyorum. UE,DD,GH,IK hesaplarim var. Ama %99 ubereats yapiyorum. New jersey lincoln park da yasiyorum. Bu bolgede en iyisi Ubereats. Bir orderi birakmadan diger teklifleri sunuyor ve kiralik hesap kullandirmadigi icin de surucusu az sanirim o yuzden surekli is veriyor. Gunluk kazancim gunluk burut ortalama 200 dolar civari oluyor. (Sabah 7:30-14:00----18:00-23:00 gibi toplamda 11-12 saat yada 16:00-02:00 gibi 10 saat calisma sonucunda) Ortalama da benim %13 benzin ( Subaru forester) harcamasi oluyor. Ilk geldiginde yapmak icin cok iyi bir firsat. Calisma saatlerinin esnekligi cok guzel fakat surekli yapilacak bir is degil. Bunu bu isi yapmaya basladiktan sonra daha iyi anliyorsun. Bu bolgede vasifsiz birinin saatlik ucreti 12-14 dolar arasinda degisiyor.

• Merhabalar;
    Arkadaşlar artık Doordash uygulamasının her hangi bir anda yüz doğrulamasi için selfi istediğini duyuyoruz.

Halihazirda ki son durum nedir acaba?
    Ek olarak Grubhub uygulamasıda mevcutta selfi doğrulamasi istiyor mu?
    Bunun üstesinden gelme ile ilgili bir yorumu olan var mı acaba?

Benzer Başlıklar

• 15
  • 140
  • 10
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

33

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |