DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@berolika aslında numaran belli olduktan sonra mülakat tarihini tahmin ederiz sen de biraz daha gerçekçi planlar yaparsın. Şu anda plan yapma gerçekçi olmaz. Kendini karamsarlığa sokarsın.

• ⭐⭐

@berolika dün mülakat deneyimlerini okurken karşılaştığım bi entry vardı fotoğraf yüklerken kendi fotoğrafı yerine yanlışlıkla kızının fotoğrafını yüklemiş red yemişti. Mesela o koyar adama o kadar heveslen yüz yüz kuyruğuna gel, o kadar masraf yap ama vizeyi alama 😞

• @abrakadabra Burası -=>) Aşağı Kolarado mu? Yukaru Kolarado Mu? 🙂

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika aslında numaran belli olduktan sonra mülakat tarihini tahmin ederiz sen de biraz daha gerçekçi planlar yaparsın. Şu anda plan yapma gerçekçi olmaz. Kendini karamsarlığa sokarsın.

Evet abi çok haklısınız o yüzden böyle düşünmek yerine şimdilik Mayıs'a bırakıyorum bu düşünceleri pozitiflik kazanacak :))

• @sytahmt, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika dün mülakat deneyimlerini okurken karşılaştığım bi entry vardı fotoğraf yüklerken kendi fotoğrafı yerine yanlışlıkla kızının fotoğrafını yüklemiş red yemişti. Mesela o koyar adama o kadar heveslen yüz yüz kuyruğuna gel, o kadar masraf yap ama vizeyi alama 😞

Evet o çok kötü bir durum olmuş gerçekten de hayat işte belli olmuyor ne olacağı 😞

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@berolika göndermeden önce son kez sana tüm sayfayı açıp kontrol etmen için zaman tanınıyor ancak klasik Türk kafası kontrol etme olayımız yoktur. Hep işimiz aceledir. Sakinlik bizde yoktur.

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika göndermeden önce son kez sana tüm sayfayı açıp kontrol etmen için zaman tanınıyor ancak klasik Türk kafası kontrol etme olayımız yoktur. Hep işimiz aceledir. Sakinlik bizde yoktur.

Aynen öyle maalesef nedendir bilinmez bir acelecilik söz konusu acele işe şeytan karışır derler bir de hep...

• ⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra ne zaman dağ manzarası görsem bu video geliyor aklıma

izlemiştim abi bunu daha önce, bomba bir hareketti yaptığı 😃
    Ama ben gideyim ben de yapacağım bundan.

• Yeniden merhabalar herkese.
    Ahtım başvuruyu yapıp unutmaktı. Ama yine zaman yaklaştıkça kımıldanmalar başladı. Forumda gezineyim biraz dedim. Gezinirken aklıma bişey takıldı. Daha önce DS260 nasıl doldurulur yazılarını 100 kere okumuşumdur heralde ama hiç aklıma gelmemişti. Şimdi bakarken aklıma takıldı aradım ama cevap bulamadım. 2023 talihlileri grubunda da sordum ama burda da sormuş olayım. Birisi biliyordur belki onun verdiği cevap burda inşallah 2024 çekilişinde çıkan birisine fayda sağlar.
    Sorum şu.
    16 yaşından sonra yaşadığınız adresler kısmında askerde olduğumuz süredeki adresimize ne yazacağız. Askerde 6 ay boyunca bayburt ilinde yaşadım. Nisan 2014 - Eylül 2014 ayları arasında Bayburt adresi yazmalımıyım yoksa o anda resmi olarak ikametgahım görünen İstanbulumu göstermeliyim.
    (Tekrar belirtmek istiyorum bu soruyu başka başlıktada sordum çok ta önemli değil resmi adresi yazarsın bunu kimse önemsemez mülakatta diye cevap geldi. Ben burada fikir sahibi olan var mı varsa belki burda dv2024 talihlisininde işine yarar diye yazıyorum.)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@avar bu kadar hassas değiller tarihçeli adres sorgulama hangi adresler var ise onları yazarsın bu kadar sıkıntı yaratma kendine.

• @abrakadabra Ya sanırım ben de bu spordan vazgeçemem. aşırı rahatlatıcı adam ne yapsın yani 😆

• ⭐⭐

mülakat deneyimleri yavaş yavaş çoğalmaya başladı...biraz içim rahatladı, vermeye başladılar mülakatları demek; çok yavaş gitmelerine rağmen işlemleri tamamlanan kişileri görmek hemde yakın tarihlerde içimi ferahlattı birazcık:)

• ⭐⭐

@debbieLA77 hala nisan ayı için mülakat dagitmadilar. Yaptıkları işe akıl sır ermiyor..

• ⭐⭐

@Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@debbieLA77 hala nisan ayı için mülakat dagitmadilar. Yaptıkları işe akıl sır ermiyor..

Millet Barbados a gidip mülakata giriyor Facebook da görmüştüm artık çıktığına bile sevinemeyecek vaziyetteyiz

• ⭐⭐

@Zelene sorun şurada ki bugün ayın 13ü. Nisan ayına 18 gün kaldı. 1 nisana randevu verseler Ankara gidiş geliş biletler ve otel evrak hazırlama sağlık raporu derken alelacele iş istiyorlar. Sonra hata oldu mu eliyorlar yada iki ayağı bir pabuca sokuyorlar. Amerika'da bürokrasi böyleyse çıkıp gidersek yandık demektir.

• ⭐⭐ Yasaklı

@Emrah-Borazan Hele bir kazanalım da ondan sonra biz bunları dert ediniriz. Kazananlar bile sizin ettiğiniz kadar dert etmiyordur abi 😃

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hashirama onun da etkisi vardır illa ki ama muhabbet hiç sekteye uğramadı bu sene sırf chicago ve houston çekişmesi bile tuttu 😃

@tolgaasatir @Emrah-Borazan sağolsun Chicagonun adını duymasib küçücük bi kıvılcımla hemen alevlendiriyo ortalığı 😄

• ⭐⭐⭐

@avar resmi ikametin olduğu yer olsun diyen arkadaşa düzeltme için 2023 konusunda yazmıştım ama sizi cevaplamamıştım dikkatinizden kaçmış olabilir onun için. Adres gösterme kısmında çok spesifik düşünmeyin kimse sizden geçmişe dönük ikamet belgenizi istemicek. Ama orada resmi ikametinize göre yazın diyen arkadaşın şöyle bir yanlış aktarımı vardı. Ben mesela 1 sene amerikada yaşadım ama ikametimi almamıştım oraya resmi ikametim Türkiyedeydi diye o dönemdeki adres geçmişine türkiyedeki adresimi yazamam veya üniversite için 2 sene boyunca ikametimi taşımadım ama orayada 2 seneyi üniversite dışındaki bir şehri yazmam doğru değil. Fazla spesifik değil aslında biraz daha basit düşünmeye çalışın o adres bölümünü

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hashirama zaten çok chicago cu yok bir @Simge-Kutlu bi inat ediyor -32 ye gideceğim diye 😃 onun dışında pek yok zaten 😃

@tolgasatir bak şimdi ya 🙈 ama çok haklısın Chicago'cular nerdesiniz bakın yalnız kaldım müstakbel komşularim bı ses verin yahu 😄

• @sytahmt, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@tolgasatir beni de Chicago saflarına dahil edin şu an ben de orası önde götürüyo 😃

@sytahmt gel komşum gel ☺

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

138

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.3k

| | | |