Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Forumdaki tüm kadın arkadaşlarim, günümüz kutlu olsun. Dilerim daha özgür daha mutlu daha güvenli olur bu ülke tüm kadınlarımız icin 🕊️ Ve tabiki erkek arkadaşlarımiz. Sizlerin de eşlerinizin, sevgililerinizin, annelerinizin, kardeşlerinizin kadınlar gününü kutluyorum 🌸

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Simge-Kutlu
    2002 yılında ayrıldım kordonun bir ucu golf diğer ucu donanma idi. Değişti mi oraları.

• Bu çekilişte kazanma hayalini kurmaktan vazgeçmeyeceğim.

• Benim bir kardeşim var. Pozitiflik abidesi... Hani 80'inde elinde baston, bu sene çıkacak diyebilir, o yaşa geldiğinde. Geçen buradan bir excel indirmiş gidenlerin %50'si ilk başvuru, %15 kadarı 2. başvuru ve %10 civarı da 3. başvuruda hak kazanmış. İyi ama son 3 yılda 50 binin üzerinde geçen yılda yaklaşık 100 bin başvuru almış. Doğal değil mi yani %50'sinin ilk başvurusunda çıkması... Nereden geldim buraya... Yorumları okuyorum... Herkes 3 senedir, 5 senedir başvuruyor. Hiç exceldeki gibi bir manzara göremedim... Biz de bir gaza gelmişiz ki, sanki çıkmış gibi herşeyi araştırıyoruz. 😁 Neyse... Herkese hayırlısını dilerim.

• @Simge-Kutlu işte bunu seviyorum. Burada hislerimin ortak olduğu birileri var 😌

• ⭐⭐

Forumdaki tüm Kadın arkadaşlarımın Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nü kutlarım. Sizsiz bir hayat düşünemiyorum.. İyi ki varsınız..

• ⭐⭐

Forumdaki tüm kadın üyelerimizin kadınlar gününü kutlar kendilerine green cardlı mutlu seneler dilerim 🙂

• Bu ileti silindi!

• Merhabalar, ben green card başvurusu yaparken ismim Semanur'du. Sonradan e-devlet üzerinden ismimi Sema Nur şeklinde ayırdım. Green card çıkarsa sgk dökümleri, eski ehliyet fotokopisi vs göstersem sorun yaşar mıyım acaba arkadaşlar?

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Simge-Kutlu
    2002 yılında ayrıldım kordonun bir ucu golf diğer ucu donanma idi. Değişti mi oraları.

@ayvalik10 hala aynı abi yolun düşerse bı golfte çay içeriz bı donanmada ☺

• Evet Geldik Dolaştık Çıkmayacağını Bildiğimiz Bir Çekilişe Katıldık Herkese Bol "Has Not Been Selected" Anları Diliyorum Kendimde Dahil Olmak Üzere 😕

• Hafta ortasından herkese selamlar, bir vj girişi olduğunun farkındayım 🙂 Buradaki arkadaşlarımın ve aile, eş, dost kim var ise yakınındakilerinin kadınlar günü kutlu olsun. Geri sayıma devam, umudu kaybetmek yok.

• ⭐⭐⭐

@zazozu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Hafta ortasından herkese selamlar, bir vj girişi olduğunun farkındayım 🙂 Buradaki arkadaşlarımın ve aile, eş, dost kim var ise yakınındakilerinin kadınlar günü kutlu olsun. Geri sayıma devam, umudu kaybetmek yok.

Sonunda bir de video klibe bağlasaydın güzel olurdu bak 😁
    Hadi o da benden gelsin

• Günümüz kutlu olsun hanımlar. Gitme hayalleri kurmadığımız, en iyisi, en güvenlisi, en yaşanılası bizimki diyebildiğimiz bir ülke diliyorum hepimize

• ⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10 abi kusura bakma gerçekten bakamadım bugün içinde göndereceğim inşallah sana

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@denizci10 acele etme olur mu öyle şey parkta yürüyüş yapıyorsun amerigan simiti koşturuyorsun keyif yap hakkın senin

• ⭐⭐

59 gün kalmış bu arada. İki aydan az. Allahım nasıl heyecanlıyım anlatamam. Utanmasam dakikaları sayacağım resmen. Bu cehennemden kurtulacak şanslılar arasında olalım ne olur artık sabrım kalmadı.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Semooos sana cevabını yazmıştım zaten hala aynı soruyu neden soruyorsun anlamadım. E devlet ve diğer evrakları yanında götürmelisin

• Hayırlısı olur inşallah.ayrı bir Heycan Greencard çıkan aileler arasında Otizmli çocuğu olup süreci başarıyla tamamlayan olmuş mu bilgisi olan var mı.

• Mayısta forumun %99 u devrilecek yine bende dahil nasıl atlatcaz bu seneyi bakalım ondan sonra avrupa muhabbetine devam

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

57

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |