Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@waterman doğum günün kutlu olsun kardeşim

• ⭐⭐ Yasaklı

Green card ciksin esenlerden kadillak armali mangels jinyu kafa basik etiketci isi kahverengi goguslu 91 dogan L alip amerikada 2012 cts v swap yapacam 94 02 camaro arka duz dingil. Ruyamda gordum

• Benim totemi çalmışlar 😂😂 Şaka bir yana arkadaşlar ben duamda hep hayırlısıysa bana gelsin yoksa gelmesin derim. Niyeyse bu yıl çıktığına inanıyorum. Ama duam yine belli hayırlısı olsun

• ⭐⭐⭐

@waterman doğum günün kutlu olsun nice senelern olsun Amerikada 😅

• @waterman Doğum gününüz kutlu olsun.

Herkesin berat kandili kutlu olsun. Allah hepimizin gönlüne göre versin

• greencard'a son başvurunuzda ka yaşındasınız.ortalama yaş kaç acaba merak ettim

• @sadikcagan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

greencard'a son başvurunuzda ka yaşındasınız.ortalama yaş kaç acaba merak ettim

Bir abimiz 30 yaşında başlayıp 18. Senesinde şansı yakaladı:)) bense 30lu yaslardayim 😂

• ⭐⭐ Yasaklı

• Merhaba, ufak bir sorum var zor bir cevaba sahip olup olmadigi konusunda bir fikrim yok. yardimci olursaniz sevinirim.
    ben abd icerisinde j1 to f1 yapmis sekilde f1 statusuyle bulunuyorum ve green card basvurusu yaptigim zaman 21 yas altindaydim (20). sonuclar aciklandigi zaman da 20 yasinda olacagim halen. bu eylulde 21 oluyorum. annem babam ve kendim icin 3 ayri basvuru yaptim olmasi gerektigi gibi dogru bir sekilde.
    annem yahut babam bu cekilisi kazandigi zaman ve oldu da her sey sorunsuz gitti vize mulakati alip greencardlarini aldilar.
    onlar turkiyede ben buradayim, kurala gore gc isteyen herkes ana talihli ile birlikte giris yapmak durumunda. lakin ben turkiyeye donmek istemiyorsam ve sureci buradan devam ettirmek istiyorsam kazananlardan biri giris yaptiktan sonra veya once surece burada yasal haldeyken dahil olabilir miyim? veya diger opsiyonlar nedir? tesekkur ederim. @crazycells

• ⭐⭐

• Pazartesileri 🤬 atlayıp direk Salı'ya geçmenin bir yolu olsa keşke...

• @waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bugun benim doğum günüm ve Berat kandili cok hayırlı bi güne denk gelmesi benim için çok manidar oldu.. İnsallah en büyük hediye mayısta gelir 🙃🎊🎉 23e bastım inşallah 24üme ABD’de girmek nasip olur. Allah hepimizi hayırlı insanlarla karşılaştırsın hayırlı kapılarını sonuna kadar açsın 🙏

Doğum günün kutlu olsun dostum nice mutlu sağlıklı senerelerin olsun inşallah

• Günaydınlarr herkesee koşar adımlar ile 60 (tokata) gidiyoruz yani tam 2 ay sonra bazılarımız sevinçten bir hafta uyuyamayacak ( inşallah bunlardan oluruz) ahahah

• @debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ErdalK hahahahah ay çok güldüm bir an öyle birini düşündüm yan koltuğumda baya eğlenirdm seninle herhalde abuk subuk konular açardın kesin konuşmak için ikide bir tuvalete gitmeler elini yıkamaya falan hostese bişey sormalar :)))

Muhtemelen bir süre kitap okurum ardından biraz film izlerim ama bir noktada artık ya uyurum ya çevredekilere sarardım 😂 birde bacağımda rahatsızlık olduğu için ortalama 2-3 saatte bir kalkıp uçakta volta atmam gerekebilirdi 😅

• @daydreamer, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Ozkan-aksan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bu ne ya daha atmışbir matmışbir 😀

Öyle deyince uzun gibi görünüyor olabilir ama aslında değil;

1 ay kalmasına 1 ay kaldı sadece 👍

Güzel mantık 😂 askerde olsak bizden çok şafağı olanlara takılır kendimizinkini unuturduk ama hepimizin şafağı aynı olunca bu da mümkün değil 😅

• @daydreamer, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Pazartesileri 🤬 atlayıp direk Salı'ya geçmenin bir yolu olsa keşke...

abi mümkünse pazar diyelim mi çünkü dün çok hızlı geçti

• @bostonlı, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@daydreamer teşekkür ederim bordo pasaporta 26 aralıkta başvurduk ama hala basım öncesi kontrol aşamasında diyor. 199 u aradım Aralık ayındakilerde yoğunluk var diyo ne alakaysa. Aralık ayındakileri bilerek geciktirdiklerini düşünüyorum.

Eşim 21 Aralık'ta başvurdu ben 26 Aralık'ta başvurdum ocağın ortası gibi 199 u aradım 7 Şubat'ta yurtdışı seyahati planlıyorum pasaport işlemlerimi hızlandırmanızı rica ederim dedim 2-3 gün sonra geldi , eşim de inatla aramıyor zaten acelesi yok ne zaman gelirse gelsin diye hala bekliyoruz onun pasaportunu

• @Selly, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

İyi pazarlar biran önce şu güne gelip

image.png

hepimiz sonuçlar açıklandıktan sonra da

You have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa program for the fiscal year 2024

şu yazı ile karşılaşıp çok küçük case numberlar ile biran önce sorunsuz şekilde vizelerimizi alıp toplu olarak biran önce Amerika ya giriş yapıp çok güzel bir hayat kurarız umarım 🤲🏻 🤲🏻 🤲🏻 🤗 🤗 🤗

Amin ağzınızdan bal damlıyor resmen 😎

• @waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bugun benim doğum günüm ve Berat kandili cok hayırlı bi güne denk gelmesi benim için çok manidar oldu.. İnsallah en büyük hediye mayısta gelir 🙃🎊🎉 23e bastım inşallah 24üme ABD’de girmek nasip olur. Allah hepimizi hayırlı insanlarla karşılaştırsın hayırlı kapılarını sonuna kadar açsın 🙏

Doğum gününüz kutlu olsun, pastada ki mumları üflerken derinden ve içten bir GC kazanma dileği tutun

• @sadikcagan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

greencard'a son başvurunuzda ka yaşındasınız.ortalama yaş kaç acaba merak ettim

Ben de 29 yaşında ilk başvurumu yaptım bakalım , acemi şansı olarak belki çıkar 🤭

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

76

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |