Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Simge-Kutlu soğukluk işin şakası da ev büyük sorun ilk başta. Her ne kadar soğuk olsa da tabiki yaşam olanakları açısından çok iyi bir yer. Mağduriyet yaşamanızı istemem ona mansuben yazmak istedim :))

• ⭐⭐⭐

Aslında günler düştükçe heyecan stres bilinmezlik stresi artıyor. Son yaşanan büyük depremden sonra gelecek kaygısı cok arttı. Benim gibi olurda tek gidicek olanlarda eminim su korku kesin vardır ya çıkarda giderim aileme burda bişey olursa korkusu..

Arkadaşımın tanıdığı ünlü bi falcı vardı cok inanmam böyle şeylere bugun onun yanına gittik normalde sadece ünlülere ve fenomenlere bakıyormuş üniversiteden arkadaşı olduğu icin bizede baktı. Fala inanma falsızda kalma derler ya bende inanmam asla böyle şeylere ama söyledikleri beni cok mutlu etti gerçekleşmeyecek olsa bile insanı motive etti 😂 konuşmalardan en can alıcı ve ABD ile alakalı kısımları şuraya ekliyorum biraz kafamız dağılsın dalga geçmek serbesttt😂

F: Senin yurtdışına göçmek gibi bi niyetin var ve bu olucak kasım-Aralık ayı gibi seni Ankara’da cok büyük bi binada görüyorum.

B: böyle bi planım var ama kimsenin haberi yok ailem dışında konsolosluk evet Ankara’da ama pek ümidim yok şansım düşük.

F: sen zaten bu işe yıllar önce başlamışsın ama doğru zaman sana denk gelmemiş ama bu yıl senin için çok doğru bi zaman çünkü hayatında hep kalbinin sesini dinleyerek karar verdiğin için bu işin olmamış simdi tamamen mantığın ile hareket ettiğinden dolayı bu yıl sana çok şans getiricek ve istediğin o ülkeye yerleşme fırsatın olucak (hala ABD olduğunu bu arada söylemedim 😂)

Biraz özel hayatımda tahminlerde bulunduktan sonra birkaç dakika sonra 3-5 kart çektirdiler ve sonrasında çıkan kartlara bende cok şaşırdım😂

F: senin gideceğin %100 artık kartlarda yazanlar “işçi,yurtdışı,maddiyat” bunlar senin hayatının bu yıldan sonra kesinlikle Türkiye dışında olacağının garantisi ve gittiğin ülke dünyanın en büyük ekonomisine sahip bu ülke bana ABD gibi geliyor hatta eyalet vermem gerekiyorsa da boston civarında bi hayat kurucaksın falan dedi 😂😂

tabi fal bittikten sonra ben acaba nasıl tahmin etti, nasıl bunları salladıda tuttu demekten kendimi alıkoyamazken en azından beni motive etti ne para kaybettim ne baska bişey diyerek kendimi telkin ettim 😂
    Tabi ki ben Allahtan dilerim herşeyi elhamdulillah müslümanım tek duamız Allah’a hakkımızda hayırlısı olucaksa yiyeceğimiz ekmeğimiz Amerika’da olucaksa ne ala gideriz 🙃

• ⭐⭐

@waterman vay be neresi abi adres ver hemen bizde geliyoruz 😃

• ⭐⭐⭐

@celica keşke herkese baksa bakmıyor ki sırf tanıdık var diye arada bizede baktı 😂

• ⭐⭐

@waterman ama boyle tutturmasi inanilmaz geliyor insallah dogrudur :))))

• ⭐⭐

@Selly süper bir sistem aslında belli

• @waterman Ben de uzun süre görmediğim bir arkadaşımla yolda karşılaştım. Hiç söylememiştim de bu yurtdışı olaylarını. Bana noldu başvurdun mu dedi :)))) Yok başvurmadım dedim çünkü enerjisinden korktum shhshss

• ⭐⭐

@waterman hayra vesile olsun inşallah 🙂 extrem bi anı olmuş 🙂

• @waterman bu nasıl bir falcı acaba arkadaşın işletmiş olmasın mı seni : )

• ⭐⭐⭐

@cdzdcd yok adı kuzey önceden Bakırköy’de bi kafede bakıyormuş sonra ünlenince yavaş yavaş ünlülere bakmış popüler olmuş falan arkadaşımda başvurduğumu bilmiyor hatta bana soruyo ne iş yurtdışı nerden çıktı diye 😂

• ⭐⭐⭐

@Chromium valla şuan en büyük korkum bunlar yüzünden red yemek

• @waterman Haaadi canım, mümkün değil ya, kesin anlatmıştır birisi, tüyo filan vermiştir, ciddi olamazsın!!!

• @waterman hala hala :)) ne enterasan ve mistik ama adına sevindim 🙂

• öncelikle @waterman kazandığımıza eminim 😃 ama bence arkadaşın kesin bir şeyler çıtlatmıştır onu da bil 😃 😃

• Hepimiz kazandık zaten sadece malumun ilanını bekliyoruz rahat olun 😃 😃

• ⭐⭐

@berolika ağzından bal damlıyor :))

• @Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika ağzından bal damlıyor :))

Kelimelerin gücüne çok inanırım her zaman işime yaramıştır böyle konuşmak :))

• @Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Simge-Kutlu soğukluk işin şakası da ev büyük sorun ilk başta. Her ne kadar soğuk olsa da tabiki yaşam olanakları açısından çok iyi bir yer. Mağduriyet yaşamanızı istemem ona mansuben yazmak istedim :))

@Emrah-Borazan biliyorum biliyorum tabiki. Ben samimiyetine güvenerek takılıyorum sana ☺️ yalnız ev problemi neden var acaba 🤔

• ⭐⭐⭐

@Hopes1, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

öncelikle @waterman kazandığımıza eminim 😃 ama bence arkadaşın kesin bir şeyler çıtlatmıştır onu da bil 😃 😃

Vallahi arkadaşlarımın hiçbiri bilmiyor başvurduğumu bile 😂😂 bende cok isterdim birileri çıtlatsın diye ama kimsenin haberi yok 😂

• ⭐⭐

@Simge-Kutlu kredi notu olmadığından ev sahipleri güvenmiyormuş evi vermiyorlarmış. Bu tip sorun yaşamamak için en azından ilk 1 sene biz bile Houston a gitmeyebiliriz. Tanidiklarin yanına gidip kredi notu vb. Oluşturup sonra Houston a gidebiliriz. Kafamız acayip karışık durumda 🙂 neyse bi çıksın da sonra dert ederiz :))

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

76

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |