Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• günaydınlar herkese 🙂 içimde anlamsız bir mutluluk var ama modum dünün aynısı 🙂

• Günaydınlar geliyor gelmekte olann

• Günaydınlar 👋

• ⭐⭐⭐

Günaydınlar

• ⭐⭐

Günaydınlar Efenim

• günaydınlar

• Arkadaşlar sakin, heyecana gerek yok, hepimize yetecek vize var. Yapmayın bu kadar stres, boşa üzüyorsunuz kendinizi. Görün bakın forumdan başvurmuş herkese çıkacak bu sene

😛👆 aha da yazıyorum buraya...

• /daydreamer güzel insan
    Sağol güzel dileklerin için

• Günaydınlar herkese güzel bir gün olsun :))

• @Emrah-Borazan ya yemin ediyorum şu mangal hayali şuan aklımı başımdan alıyor 🙂

• Günaydınlar herkese, @daydreamer keşke olsa da Amerikada forumca toplanıp kutlasak 😃 @Sencerium mangal da olur

• ⭐⭐

@daydreamer ağzından bal damlıyor :))

• ⭐⭐

@Sencerium 🤤 aklıma geldikçe böyle oluyorum :))

• @daydreamer, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar sakin, heyecana gerek yok, hepimize yetecek vize var. Yapmayın bu kadar stres, boşa üzüyorsunuz kendinizi. Görün bakın forumdan başvurmuş herkese çıkacak bu sene

😛👆 aha da yazıyorum buraya...

Ay inşallah inşallahhhh 😃

• Valla green card şans+sabır işi onu anladım. Schengen başvurusu yapmıştım daha 15 gün oldu neredeyse her gün siteye girip son durumu kontrol ediyorum. Green card da hele ki case 15k falan üstü gelirse geçmiş olsun o bir sene ekstra psikolojik destek şart gibi zaman geçmiyor sanki 😕

• ⭐⭐

@Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

2024-2025 yılında Houston Mangal Partisi Görev Dağılımı

@ibrahimasar baş konuk. Kafalar ondan sorulacak. Yetişkin içecekleri tedarikçisi. Liquor store uzmanı olarak kim ne ile serini hoş etmek isterse masaya hazır edecek (kısaca rakilar ondan :))
    @sencerium Sınırsız Et, En az 3 çeşit tatlı (yengeden) Mangal ve Organizasyon
    @Emrah-Borazan Mangal, Organizasyon, Ege Mezeleri, köfte ve sucuk
    @ckfamily El Yapımı Soslar ve Soğuk Mezeler, Yemek Sonrası Brownieler
    @lossantosdy Maklube, Kuru Fasulye
    @cdzdcd içeceklerin Efendisi 🎉
    @hadi-Be kahvenin yanına sade maden suları
    @goyro666 Yiyici. Nerede Beleş Oraya Yerleşçi. Bekar. Semaverde Çay Yapacak 🙂
    @Simge-Kutlu Tatlılar Ondan Sorulur.
    @adm İnegöl Köfte
    @tolgasatir Mezeler Ondan Sorulur. (Simge Kutlu : Şöyle yoğurtlu sarımsaklısı ayrı zeytinyağlı limonlusu ayrııııı Olacak şekilde Ona Göre :))
    @berolika keyif çayları ve kahveleri
    @debbieLA77 oraya buraya salça :)) sonra envai çeşit ekmek çeşidi (karnimiz doyacak şükür ekmek çıktı :))
    @ytrbilgisayar İtina ile Besmele ile kesilmiş, Kuru Yolum olarak Yolunmuş, Bitkisel beslenmiş vejetaryen, Helal Gıda sertifikası da yanında olan tavuklar :))
    @dytmelek Mersinli limoncu. Ev yapımı limonata (@Lossantosdy hadi iyisin yine kaptın limonatayi :)) ve eski Adanalı enistemiz buzlu muzlu süt (Adana'da çok ünlüdür 🙂
    @paşa kahvenin yanına Adana'dan cezerye
    @Erkand bici bici
    @Programmer Antep fıstıklı katmer lazım mı ? Ya da baklava? (Lazım Olmaz mı? :)) Hepsinden 5 er kilo yazalım :))
    @Mertoidvania buzzz gibi biralar
    @Selly Tarçın Hanım Kızımızın Hatırına Misafir :))
    @aemte LA'den Misafir.Muhlama yapacak. Sonra hep beraber LA'e ona misafir olacağız 🙂
    @hashirama künefe ve envai çeşit tatlı

Listede Değişiklik Oldukça Güncelleme Yapacağım..

Şimdilik Bu Kadar Sağlıcakla 🙂

@eneskpc ona çoktan hazırız biz :))

• Merhaba Üniversite okurken greencarda başvursam ve çıkarsa 7-8 ay türkiyede üniversite okuyarak 4-5 ayda Amerikada çalışsam greencard yanar mi?
    Genellikle greencard sahipleri her 6 ayda bir amerikaya girmeli diye biliyorum eğer ben üniversite eğitimimi belirtsem yukarıda yazdığım şekilde yaşasam 2-3 yıl müsade edebilirler mi sizce?

• ⭐⭐

@yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Valla green card şans+sabır işi onu anladım. Schengen başvurusu yapmıştım daha 15 gün oldu neredeyse her gün siteye girip son durumu kontrol ediyorum. Green card da hele ki case 15k falan üstü gelirse geçmiş olsun o bir sene ekstra psikolojik destek şart gibi zaman geçmiyor sanki 😕

Umarım en kısa sürede alırsın Schengen'i.
    Geçen hafta Yunanistan'a gittik ailecek, hızımızı alamadık oradan da Sofya/Bulgaristan'a geçtik.

Artık eşim ile çocuğumun pasaportları da boş değil, gayet dolu 🙂
    Umarım en kısa sürede gelir Schengen ve giriş-çıkışlarla dolar pasaportun.

• @eneskpc listeyi hazırlayalı yaklasık 3 ay oluyor ya 🙂 sende dahil olacaksan sanada bir görev tanımlayalım hemen 🙂

• Izmirden tünaydın. Insallah bu sene o sene olur 😀

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

66

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |