Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ytrbilgisayar zaman ne hızlı geçmiş daha geçen plakalara az kaldı diyorduk 🙂 umarım bu sene beklediğimize değer Türkiye'de daha fazla zaman kaybetmek istemiyorum 😞

• ⭐⭐⭐

@Furkan-Aydın evet cepteteb için geçerli

• ⭐⭐⭐

@Lossantosdy vpn uygulamasını telefonunuza indirerek kullanabilirsiniz geçerli oluyor. Gerek kalır mı onu bilemem ben amerikadayken garanti bankası hesabıma giriş yapabiliyordum sorunsuz olarak ama teb için denemedim

• @hashirama, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Günaydın yine sallandık dün gece. Hatay Arsuz 5.1. isin bu kismini bir kenara koyuyorum uyku aramda bugün bir sey sayiklamisim annem diyor; bilim insanları açıkladı büyük bir deprem bekleniyormus dedin diyor psikolojimiz bozuldu resmen kadin 4.30 kadar uyuyamamis öyle dedim diye. Gecenin bir yarısı hadi aşağı inelim felan diyorlardı. Dengemiz bozuldu 😞

söyleyebilecek hiç birşeyim yok 😞 😞 😞 😞 6 Şubatta hepimiz enkaz altında kaldık 😞 😞 😞 😞

• Herkese iyi kandiller. 🙏🏻 🙏🏻

• ⭐⭐

77 gün……

O kadar heyecanlıyım ki anlatamam. Ortadoğu cehenneminden kurtuluş bileti alacak az sayıda şanslıdan biri miyiz öğrenmemize son 77 gün. İnşallah bana çıkmazsa bile forumdaki siz güzel insanlara çıkar. Bu işi hayal edenlere çıksın isterim öylesine başvurdum zaten gitmeyecektim diyenlere değil.

Konya’da büyüklük olarak küçük olan ama insanları korkutan bir deprem yaşanmış, Konyalı arkadaşlara geçmiş olsun dileklerimi de ileteyim bu vesileyle.

• @Chromium atarsa ığdır diyelim hocam askerden sonra 2. Şafak saymam oluyor bu inşallah size bize canı gonulden isteyen herkese çıkar

• günaydın arkadaşlar, 77 gün kaldı ve şubat'ın bitimine bir kaç gün, muhalefet halen adayını belirlemedi, galatasaray'da icardi'yi alsa da rahatlasak...

bir şiir kitanbı almıştım yazar kemal varol ve kapağına şöyle bir not düşmüştü: "acı geçiyor. acı elbette geçiyor. acı çekmiş olmak geçmiyor''

uzun süre düşündüm, soyut ve somut acıları,

ama beni en derinden etkileyen acım covid dönemi kaybetmiş olduğum meleğim oldu.. evet acı geçiyor...

• ⭐⭐

@cdzdcd allah rahmet eylesin veyardimcin olsun abi

• @Selly daha güzel özetlenemezdi 😞

• @cdzdcd basınız sağolsun acının tek bir tarifi var o da sende bırakan boşluk rabbim ahirette size bağışlar inşallah

• ⭐⭐

Ankara yeterli sayıda mülakat vermiyor. GC kazansanız bile mülakat gelmedikten sonra ne önemi var. Bakın bu DV2023 mali yılın bitmesine 6 ay kaldı. Kazanan sayısı 1842 ama şu ana kadar vize alan sadece 136 kişi. Umarım sayı artar ama performans çok çok düşük.
    Yani demem o ki gençler, greencard kazanmayı dileyin ama sakın bel bağlamayın.

• biz bu yola baş koymuşuz

• ⭐⭐

@Serap-2 Bel baglamamak 👍 en onemlisi sey

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy vpn uygulamasını telefonunuza indirerek kullanabilirsiniz geçerli oluyor. Gerek kalır mı onu bilemem ben amerikadayken garanti bankası hesabıma giriş yapabiliyordum sorunsuz olarak ama teb için denemedim

Önereceğiniz bir vpn uygulaması var mı.

• ⭐⭐⭐

@Serap-2, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Ankara yeterli sayıda mülakat vermiyor. GC kazansanız bile mülakat gelmedikten sonra ne önemi var. Bakın bu DV2023 mali yılın bitmesine 6 ay kaldı. Kazanan sayısı 1842 ama şu ana kadar vize alan sadece 136 kişi. Umarım sayı artar ama performans çok çok düşük.
    Yani demem o ki gençler, greencard kazanmayı dileyin ama sakın bel bağlamayın.

Maalesef Ankara talihlileri talihli olduguna sevindiremiyor.. acilen aile kategorisindeki vizelerin nvc onayından sonra direk basılması, yabancı vatandaşların dosyalarını kolayca tasımaması ve vize reddi alanların en erken 3 ay sonra tekrardan başvurma hakkına sahip olması bütün dosyaları hızlandırıcak şeyler ama… artık DV talihlisi olmak + cn numarasının düşük olması ıcın insan dua ediyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Serap-2 222 gün daha var. Kaldı ki pandemi öncesine de bakarsan nisan - mayıs sonrası arap atı gibi şaha kalkıyorlar. Green kart zaten sabır taşıdır. Beklemekten başka çaren yok. Ondan dolayı 30 eylüle kadar vakit var. Herkes aynı hatayı yapıyor kazandığın zaman kesinlikle mülakat maili gelecek diye garanti yok. Sadece adaysın o kadar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Lossantosdy neden vpn istiyorsun ki sonuçta amerika da internet olan bir yere gidince www.cepteteb.com.tr sitesi açılmıyor mu denemeden bilemezsin ki

• Yine olumsuz düşünceler çıkmaya başlamış :)) Allahın izniyle kazanalım gerisi hallolur

• ⭐⭐

@travelleth ben okudum buralarda ama türkiyeye geri dönmeseydim iyiydi:)

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

118

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |