DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar mrblar, biliyorsunuz ki Adanada da deprem oldu, çok şükür iyiyiz, ama 3kere baya salladı, artçıları ayrı, eşimle arabada kaldık, bugün de annemlere geldik, inşallah bitmiştir, bi daha görmeyiz inşallah,, ama halamların evi yıkıldı halamı kurtardılar ama eniştemi hâlâ bulamamışlar yalnız çalışma yapanlar bugün öldüğünü söyledi bize nasıl ögrendiler bilmiyorum ama çok üzüldüm çok 😞 Rabbim herkesi korusun, internetim yoktu şimdi annemlerdeyim, o yüzden yazamadım, inşallah kimsede kayıp yoktur

Geçmiş olsun çok şükür iyisiniz eniştenize Allahtan rahmet geride kalanlara da sabır diliyorum

• @Ping-PONG Değer yargısız Klavye delikanlıları Toplum aşırı deforme olmaya başlamış... 😢

• ⭐⭐

@Ping-PONG o çocuğu yetiştiren ana babanın suratına tüküreyim ben merhametsiz, vicdansız pislik çocuk

• ⭐⭐

@celica soylu mu demiş bunu? kendi için söyledi herhalde bi yanlışlık olmalı

• ⭐⭐

işin aslını astarını bilmeden konuşmaka gerek ama bu deprem ile ilgili bir konu mu acaba ne açıklama yapmış gazetecilere ona bakma lazım

• ⭐⭐

baktım... adamın yani amerikan büyük elçisinin bir suçu yok adam olası bir saldırı durumuna karşı uyarı yaptığı için türkiyeyi kötü duruma sokuyormuş gibi gösterilmiş... bence adam haklı her türlü pislik var türkiye'de şuan olabilir yani ama adama bu tarz sözler söylenmesi çok yanlış ve hiç politik ve diplomatik bir ağız değil tam kasımpaşalı gibi davranıyor hepsi liderleri gibi ne kadar ayıp sözler sarf edilmiş... amerika ile aramızı bozacaklar bunlar zorla... amerika yine ılımlı yaklamış...cevabı çok jentilmence geldi bana bir bizimkileri yanıtlarına bak bir onların... o kadar horozlanacakta bir şey yok ortada.. tsk nın yaptığı bir yanlış yüzünden gelinen nokta türkiye tehdit alınca adamlarda saldırıya karşı kendi konsolosluğunu kapatmış diğerlerine öncü olmuş bu da bizimkilerde gerginlik yaratmış... kendileri ortalığı birbirine katardı başka bir ülkede böyle birşey olsa...

• ⭐⭐⭐

İnanın ki foruma hiç giresim gelmiyor bu deprem haberlerinden aşırı derecede ürküyorum bu deprem İstanbul’da olsaydı veya büyük İstanbul depremi suan olsa ne yapabiliriz diye düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum. Geçen günkü fırtınada bile evim sallanıyordu birde depremde direk yıkılıcak altında kalıcam diye korkuyorum.. keske bi birikimim olsa da evden çıksam diyorum ama sıfır yapılan evlerde görüyoruz 2 milyon 850 bine alınan evin kağıt gibi yıkıldığını gördükçe fenalık geçiriyorum ya nolucak bu halimiz

• ⭐⭐⭐

@waterman inanırmısın foruma elim varmıyor, kafam dağılsın diye girip okumaya çalışıyorum ama burda da tabi ki insanlar yakınını kaybettiği için paylaşıyorlar tanıdığımız insanaların paylaşımlarını burda okudukça daha kötü oluyorum 😞 yazamadığım atladığım görmediğim yakınını kaybeden kimse varsa kusuruma bakmayın lütfen cümleten hepimizin başı sağolsun.

• @Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar mrblar, biliyorsunuz ki Adanada da deprem oldu, çok şükür iyiyiz, ama 3kere baya salladı, artçıları ayrı, eşimle arabada kaldık, bugün de annemlere geldik, inşallah bitmiştir, bi daha görmeyiz inşallah,, ama halamların evi yıkıldı halamı kurtardılar ama eniştemi hâlâ bulamamışlar yalnız çalışma yapanlar bugün öldüğünü söyledi bize nasıl ögrendiler bilmiyorum ama çok üzüldüm çok 😞 Rabbim herkesi korusun, internetim yoktu şimdi annemlerdeyim, o yüzden yazamadım, inşallah kimsede kayıp yoktur

başınız sağ olsun 😢 adana da nerdesiniz bir ihtiyacınız var mı . yapabileceğimiz herhangi birşey var mı

• @debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Selly saol cnm dostlar saoldun uyuyamıyorum suç işliyormuşum gibi geliyor… eğitim alan tüm arkadaşlarımı bölgeye uğurladım bende kedilerne köpeklerine bakmakla görevlendirildim herkes bişeylere yardım edip bişeyin ucundan tutuyor

birşeye ihtiyacın var mı peki yapabileceğimiz herhangi birşey😢

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Göçük altında kalanlar ile alay eden yavşaklar yakalanmış. Gereken cezayı alacakları söyleniyor.

hepsi yakalanmış mı ben bir tanesinin haberini gördüm sadece. şimdi bir de 3 tane kızın videosu çıktı canlı yayında tekrar deprem olsun hepsi ölsün diye gülüp dalga geçiyor. kesin suriyeli veya farklı bir kökenden 😢

• @hashirama, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Mesajlara çok göz gezdiremedim İskenderun'da yaşıyorum burası çok kötü durumda AFAD çok etkin çalışamıyor insanlar kendi imkanlarıyla ailelerini kurtarmaya çalışıyor bu durumda çok etkili olmuyor malesef.

😢 😢 maalesef yardıma çok geç geldiler ve hala yeterli değil. yapabileceğimiz birşey var mı , ihtiyacınız olan birşey. sosyal medyanın gücünü kullanmaya çalışıyoruz buradan maalesef 😢 elimizden başka da bir şey gelmiyor kahretsin ki

• @waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

İnanın ki foruma hiç giresim gelmiyor bu deprem haberlerinden aşırı derecede ürküyorum bu deprem İstanbul’da olsaydı veya büyük İstanbul depremi suan olsa ne yapabiliriz diye düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum. Geçen günkü fırtınada bile evim sallanıyordu birde depremde direk yıkılıcak altında kalıcam diye korkuyorum.. keske bi birikimim olsa da evden çıksam diyorum ama sıfır yapılan evlerde görüyoruz 2 milyon 850 bine alınan evin kağıt gibi yıkıldığını gördükçe fenalık geçiriyorum ya nolucak bu halimiz

İstanbul da olması durumunda durumumuz Hatay dan kötü olacak. Hiçbirimize yardım gelmeyecek eğer deprem anında acı çekmeden birden ölmediysek maalesef ama hepimiz acı çeke çeke öleceğiz. 😢 😢 sırf olası istanbul depremin de molozların temizlenmesi için 20 yıl sürecek diyordu uzmanlar. İstanbulda bınalar çok katlı en kötü apartmanlarda yüzlerce kişi yaşıyor. rezidanslarda ise binlerce aile yaşıyor.
    benim oturduğum binada kazan dairesinde kazan arızalanınca kazanı çıkaramamışlar ve 2 tane kolonu kesip kazanı çıkarmışlar. ve 50 daire var bu bina da bir Allah ın kulu da bunu bilmiyor. bana da bu binanın işleri ile igilenen bir tanıdık söyledi yazın başında 😓 kiradayım , kendi evim yok ev alabilmek imkansız gidecek başka yerimde yok gitsem de tek katlı müstakil bir eve geçmediğim sürece değisecek birşey yok.

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Teşekkürler herkese forumun haritasından sizde görebilirsiniz kim nerde adres bilgisi giren herkesin bilgisi orda

nasılsınız güvenli sıcak bir yere geçebildiniz mi var mı bir ihtiyacınız yapabileceğimiz her hangi birşey

• ⭐⭐⭐⭐

@Selly teşekkürler iyiyiz iyi bizim ev sağlam tanıdıkların evleri yıkıldı onlarda bizde kalıyor şimdi.

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Selly teşekkürler iyiyiz iyi bizim ev sağlam tanıdıkların evleri yıkıldı onlarda bizde kalıyor şimdi.

😢 😢 😢 😢 dikkatli olun Allaha emanet olun 🤲🏻

• ⭐⭐

@Selly en kısa sürede taşınmaya çalış bile bile nasıl oturulur kiraların hali orta da ama mazallah bende 1. katta oturuyorum ödüm kopuyor bugün oğlumla takbikat yaptık hem anlaması için yaşamayız umarım böyle bir durum ne boş değilmi uğruna ömür verilen evler arabalar bir video izledim kadın kızına ev almış iki gün yeni evinde kalmış kadın ev değil mezar almışız diye ağlıyordu

• ⭐⭐⭐⭐

@Lossantosdy başın sağolsun , sana ve ailene sabırlar diliyorum.. Sözün bittiği yerdeyim. Üzgünüm

• ⭐⭐⭐⭐

Pazar gecesinden beri deprem ile ilgili işler ile uğraşmaktan dolayı şimdi bakabildim. Mesleğim gereği eski işimle bağlantılı Abd de olsak yardım etmek istedim. Devlet ve Ro- Ro firmaları ile koordine kurarak Yardımların ve İş Makinalarının İskenderun’a gemiyle gidişini başardık. Ulusoy Çeşmeden DFDS İstanbuldan intikale geçtiler . İlk seferler başladı. Saat farkı ve buradaki iş nedeniyle yoruldum. Ama yapacak çok iş var. Bulunduğum bölgedeki 3 kilise benimle irtibata geçti. Para yardımı toplanıyor. Miami Konsolosluğunun dolar hesabına gönderecekler . Eğer bulunduğunuz bölgedeki konsoloslukların bazılarında Diyanetin hesabını veriyorlar. Akut yada Ahbsp vermek daha iyi olacaktır. Dualarımız yardımın ulaşması ve enkazdaki vatandaşlarımızın sağlıklı bir şekilde kurtarılmasıdır. Allah hepimize böyle afetler göstermesin .

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Lossantosdy @Selly @Rhonster @hashirama depremde kalanlar aşağıdaki bilgileri diğer arkadaşlarınıza yakınlarınıza ulaştırın ki kimse zor durumda kalmasın. 400 kişilik öğretmen kafilesi gittikten sonra ayarladıkları

Sıcak yemek dağıtım noktaları
    Adıyaman demokrasi meydanı 122 gamer önü
    Malatya valilik önünü
    Kilis Musabeyli
    *Antep; Nur dağı ıslahiye merkez
    Antep Şehitkamil
    Hatay İskenderun
    Antakya il jandarma
    Urfa merkez Bilecik
    Kilis merkez
    Osmaniye cumhuriyet meydanı
    Adana merkez

Battaniye yiyecek giyecek ihtiyacı olanlar 168 arayıp konum bilgisi verip ihtiyaçlarını söyleyebilirler Herkese yaymaya çalışalım

S.a herkeze iyi akşamlar bir kardeşimiz aşevimize katkıda bulundu inşeALLAH gunde 3 ön çorba dağıtacağız her önde 2500 kişilik olacak 1 günde 7500 kişilik çorba dağıtmış olacağız inşallah. RABBIM Hayir sever kardeşimiz den Razı olsun. Aşevimize çorba içmeye herkez gelebilir yakinlarini da getirebilirler . Bilginize
    Gaziantep Şahinbey Düztepe Nuripazarbaşı civarı

GaziAntep Murat otel kalacak yer yemek su ısınma herşey için iletişime geçin 0 (532) 687 84 41

Gaziantep
    #Emek Kasap Halil Usta 1000 kişilik çorba dağıtımı saat 18.00den itibaren ikram edilecek
    #Kelebek Restaurantta 17.30 sonrası çorba ve makarna ikramı olacak
    #Künefehan 17.00 itibaren 4000 kişilik çorba ikram edilecek
    #Çetinkaya civarı topkapı sarayı ücretsiz çorba ikramı var
    #Tunaş Helva Çelikler Gıda, Gaziantep 1. Osb saat 15.00e kadar fabrikaya gidilmesi durumunda istendiği kadar koli hiçbir ücret talep etmeden helva, gofret, tahin, reçel tedariği yapılacak.
    #Nohutçu Metin Usta merkez şubesinde binevlerde
    yemek 17.00 itibariyle dağıtılacak.

Gaziantep
    Ücretsiz Yemek İkramı Yapan Kurum ve Kuruluşlar
    Demokrasi Meydanı
    Dolce Vita
    Şehri Ottoman Kafe
    Metro Mağaza İçi
    Kaburgacı Kenan
    Lavaş Ciğer
    OPET Lara Petrol
    Bella Pais kafe (emek)
    Akyol ilköğretim okulu
    Nesibe Aydın Okulları
    Karataş Tahmazoğlu Camii
    118 Nolu Taziye Evi
    Burç Restorant
    Kardeşler Simit Fırını
    Şahinbey Spor Salonu
    Ünal et lokantası
    Küşleme Kebaphan
    Ciğerci Kadir ( Karataş)
    Gaziantep Cemevi
    Ortadoğu Fuar Merkezi
    Varil Çorba

Adıyaman Sıcak yemek ikramı Mimar Sinan Kültür Parkı önünde başlayacaktır. Halkımıza duyrulur. 12.00 civarında twett atılmış.

Adıyaman da yaşayan tanıdıklarınızın battaniye ekmek veya başka ihtiyaçları varsa bu numaraya ulaşabilirsiniz. 0543 271 6500

Kalacak yeri olmayanlar için tırlarımızı açtık. İhtiyaç sahiplerine duyurun. Nizip Stadyumu

Hatay'a askeri yardım gemisi geldi. Gemiye ulaşmak isteyenler ulaşamayanlar için bir abimizin numarasını bırakıyorum. zorda kalan arasın. numarayı jandarmadan aldığınızı söylemeniz yeterli. Dz. Kuv.Kd. Üçvş. Sercan GÜLER 0538 266 46 96

Hatay Antakya çevre yolu üzerinde, doğa koleji yakınında Zeus Yüzme havuzunun olduğu yere seyyar mutfak kuruluyor.

Hatay da olan varsa 0554 266 5442 Afad Hatay görevlisi Osman Bey ihtiyaçlarınızı söyleyebilirsiniz.

Hatay yardım isteyen arkadaşlarım. Osman Bey'e ulaşır mısınız? Mesajınızı ihtiyacınızı konumunuzu söyleyin yardımcı olacak. 0554 266 54 42

Hatay Belen Merkez de bulunan Konya Afad Gönüllüleri, Doğa park spor salonu battaniye gıda dağıtımı

Hatay defnede sıcak çorba ve kalacak yer için arayabilirsiniz yer artes hotel 05511216938

Hatay Anadolu Palace Otel depremzedelere kapılarını açtı.

Hatay Konya Büyükşehir Belediyesi Mobil Mutfak

Hatay Konya İl Müftülüğü

Şanlıurfa
    Sokakta kalan var ise 0535 230 74 63 numaraya ulaşsınlar. 1000 kişilik yatacak yer vardır.

Şanlıurfa
    Kalacak yeri olmayanlar için salonumuzu açtık. Yıldız Sarayı Konukevi

Şanlıurfa
    ŞANLIURFA'DA BULUNAN VATANDAŞLAR SAAT 10 İTİBARİYLE ADRESTEKİ ŞANLIRFA AŞEVİ DERNEĞİNDEN ÇORBA YARDIMI ALABİLİRLER #deprem #şanlıurfa 1004. Sk. 5A
    ÇORBA İKRAMI SÜREÇ BOYUNCA GECE GÜNDÜZ DEVAM EDECEK OLUP KAPASİTESİ DE ARTIRILMIŞTIR DESTEK OLMAK İSTEYENLER İÇİN DERNEK BİLGİLERİNİ AŞAĞIYA BIRAKIYORUM.
    Şanlıurfa Aşevi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği
    Devam eden süreçte kamyon veya minibüslerle göndereceğiniz yardım malzemeleri için dağıtım yapabilirler, depo alanları ve çalışanları mevcut dışardan gidecek yardımlar için 0414 215 19 22 telefon numarasından derneğe ulaşabilirsiniz
    https://maps.apple.com/place?address=1004. Sk. 5A, 63210 Eyyübiye Şanlıurfa, Türkiye&ll=37.150183,38.791022&q=1004. Sk. 5A&_ext=EiYprHYDrKaSQkAxYT1mT4RkQ0A5KkwpCM2TQkBBGWqcnvVlQ0BQBA%3D%3D&t=m

Üniversitede kampüs toplanma alanında var Atatürk parkında var stadyumda var cadirkentte var bildiklerim bunlar Kahramanmaraştan yazıyorum

Kahramanmaraş Sütçü imam Üniversitesi Avşar kampüsü konferans salonları müsaitmiş. Elektrik, su, yemek varmış. Üniversiteden bir arkadaş söyledi.

Kahramanmaraş'taki kardeşlerimiz merkezde Sadullah Metin Mucuk kardeşimizle irtibata geçebilirler.
    Ne ihtiyaç varsa yapmaya hazırım diyor kardeşimiz.
    Telefonunu veriyorum 0551 642 4524, Yusuf Kaplan hocam gönderdi

Kahramanmaraş
    Haydarbey Dora park karşısı Nisa fırın ücretsiz ekmek dağıtımı yapıyor. 91039. Sokak Akdo Apartman altı 17/6 46100 Onikişubat

10 Bin kişilik çorba,
    10 Bin ekmek, Peynir, Sınırsız çay
    2000 adet daha yorgan ve yastık
    En ağır yıkımın olduğu Kahramanmaraş Piazza bölgesindeyiz...
    Tüm ihtiyaç sahiplerine ücretsizdir.
    Çocuklar için de bot ve mont.
    Ben enkaz bölgesindeyim arkadaşlarım dağıtım yapacak

ARKADAŞLAR VAN DA 100 DAİRE HAZIR HALDE KALMAK İSTEYENLER İLETİŞİM:0530 524 49 39

Van ilimizde 10 adet 2+1 eşyalı dayalı dairelerimiz mevcuttur. İhtiyacı olan kalmak isteyen aileler bu numaradan ulaşabilir. 0543 560 25 79

Malatya Battalgazi Taş Mahallesi Toki Konutları yemekhanesinde ücretsiz 24 saat sıcak yemek hizmetini başlattık.

Malatya
    Hürriyet Parkı Sivas Caddesi üzerinde ekmek dağıtılıyor. Malatya'da ikamet eden gıda sıkıntısı çekenler yemeğini oradan temin edebilir.

Malatya park yanına yardım tırları gelmiş. İhtiyacı olan bölgeye gitsin. Belediye ve Malatyapark arasındaki açık otoparkta

Arkadaşlar geçmiş olsun,* Malatya’da* olan tanıdıklarınız varsa iletmeye çalışın lütfen.
    Beylerderesi tarafında LCW ve Taha tekstili geçtikten sonra TALU TEKSTİL tek katlı çelik bir yapı, sahibi şu an herkese açtı, yemek, su, ayrıca kantin, tuvalet, ısıtıcılar, jeneratör her türlü donanım mevcut 500 kişi daha alabilirlermiş. Dışarıda kalan herkes gidebilir. Ayrıca ecza ihtiyaçlarını da karşılayabilecekler, ilaç, insülin gibi ihtiyaçlar için birebir milletvekili ile iletişime geçebiliyorum şu an.
    Lütfen bildiğiniz gruplara ve tanıdıklarınıza iletin.

Batman
    Evlerine giremeyen herkese ısınacak yer, çay ve çorba ikramımız vardır. Bütün Batman halkının hizmetindeyiz. La Vita pizza cafe, Lavita bistro batman

Diyarbakır ve çevresinden sıkıntısı olan tanıdıklarınız varsa, bir arkadaşımız fabrikasını açtı, ısınma,  yemek. Herşeyi sağlıyor.
    Tekstil ihtisas sanayi, Altındağ dinlenme tesisi
    Devlet kantarının karşısındaki sanayiye gelip iletişim numarasını ararsanız yardımcı olacaklar
    İletişim Ali Yusuf 0535 642 85 85

Diyarbakır Plaza Hotel 10.000 kişilik öğle yemeği hazırlamıştır. Bölgede olanlara iletebilirsiniz. Yenişehir Mah. Prof. Dr. Selahattin Yazıcıoğlu Cad. No:3/1 Yenişehir

Diyarbakır Malatya Kahramanmaraşta tanıdığı olupta depremden dolayı evsiz kalan aileler varsa Muşta aileme ait olan apartlarda süresiz misafir edebiliriz bilginiz olsun
    05528295612

Diyarbakır çevresinde dışarıda kalan varsa 200 kişilik kalacak yerimiz var. getirmek için arabalar da var.irtibat: 05350515295

Diyarbakır Çınar Yarıkaş Köyü Muhtarı olarak 1000 kişilik kalacak yerimiz mevcuttur. Mağdur olan vatandaşlarımız bu numaradan ulaşabilirler. 0532 163 7821 ulaşım imkanı sağlanacaktır.

Diyarbakır Merhaba ben Yıllarca köyü muhtarı Bayram Yeşil. Barınma ihtiyacı olan benimle iletişime geçmeleri rica olunur. 500 kişilik yer mevcut ihtiyacı olan arasın serviste var gelemeyen arasın ben almaya geleceğim. 0532 718 0080

Deprem bölgesinde yaşayıp Erzuruma gelmek isteyen aileleri Grand Çatalkaya Hotel ve Atlas otelde 01.03.2023 tarihine kadar misafir etme kararı aldık. Gün birlik olma günüdür. Yanınızdayız.
    0546 285 5900 0552 399 0025

Depremden etkilenenler için 450 kişilik kalacak yerim hazır. Mevcuttur. Alanya Bilal Dal 0555 091 4707

Nevşehir kapadokya bölgesinde bulunan otelimizde yer vardır. Depremzede ailelere ücretsiz hizmet vermektedir. İletişim numarası 05445547650

Konya
    Konya'ya ulaşım sağlayabilen veya gelmek isteyen
    depremzedeler için kalacak yerlerimiz var. Konaklama ve yemek ihtiyaçları karşılanabilecek şekildedir. İletişim için bana yazabilirsiniz. 0507 808 6740

Düzce
    Deprem bölgesinde mağdur olan 13 ailemiz için elektrik, su, dogalgaz vb. Herşeyiyle hazır dairelerimizi paylaşmaya hazırız. 0506 525 2999 Metin Şişman numaralı hattan veya sosyal medyadan bize ulaşabilirsiniz. Yekta İnşaat, Köksel İnşaat, Ava Gayrimenkul

Mardinde olan yakını olan ulaşabilir. Kalacak yer yemek vs için. 100 kişilik otel odalarımız boş. 0555 014 60 93

Mardin'de olan yada akrabası arkadaşları vs olan varsa bana ulaşabilir kalacak yer yemek vs için 100 kişilik otel odalarımız boş bana ulaşabilirler.
    Isınma ve barınma masraflarını da karşılayabiliriz 05528295612

Değerli hocalarımız Elazığ İlahiyat fakültemizin vakfının son derece güzel (Nail Bey Camiini bitişiğinde her odasında müstakil banyo ve tuvaleti olan) bin öğrenci yurdu var. Ailelerin kalmasına müsait. Bu yurdumuz şuan dönem arasından dolayı boş. Depremzedelerin kalması için açtık ve aileleri almaya başladık. Afad'a bildirdik. Sizlerde kalma noktasında bizlere bildirebilirsiniz. Allah milletimizin yardımcısı olsun. Veysel Özdemir Fırat İlahiyat Dekanı 0505 384 9332

Ted Adana, Ted Diyarbakır Ted Şanlıurfa, Ted Malatya Kolejleri barınma ve yemek desteği sağlamaktadır. İhtiyaç sahipleri direkt gidebilir.

Ted Adana Koleji 444 7 833
    Bahçehir Mahallesi/ Adana. Mersin Otoyolu Batı Karaisalı Bağlantısı Bulvarı. No:32 Seyhan/Adana

Ted Diyarbakır Koleji 0412 290 25 25
    Urfa yolu Çeysa Plazaları No:162/B Kayapınar/ Diyarbakır

Ted Şanlıurfa 0414 316 80 80
    Maşuk Mah. 8189. Sokak No:2 Karaköprü/ Şanlıurfa

Ted Malatya 0422 341 03 73
    İnönü Üniversitesi Kampüsü Elazığ Yolu Üzeri 10. Km Battalgazi/ Malatya

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

56

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.2k

| | | |