Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Gene uyuyamadığım YouTube’da ne kadar Amerika’da yaşayan green card talihlisi YouTuber varsa videolarını hatmettiğim bir gece…

Allahım ne olur kısmet et demekten başka bir şey gelmiyor elimden..

• @Chromium, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Gene uyuyamadığım YouTube’da ne kadar Amerika’da yaşayan green card talihlisi YouTuber varsa videolarını hatmettiğim bir gece…

Allahım ne olur kısmet et demekten başka bir şey gelmiyor elimden..

çokça amin hepimiz için 🤲🏻 🤲🏻 🤲🏻 🤲🏻

• Ben de uyuyamadım bir türlü gözlerimi kapattığım an direkt Amerika uçak yolculuğu, ülkeye ilk giriş anındaki heyecanım ardından jetlag olduğum için airbnb den kiraladığım odamda yatağa uzandığım anı yaşıyorum sanki ama sonra gözlerimi bir açıyorum Türkiye deyim içimi ufak bir hüzün kaplamıyor değil tabi bir an önce belli olsa da hayal olarak mı kalacak yoksa gerçekleşecek mi anlasak 🙄😳

• Günaydın millet kaldı 95 dayanın 🙂

• ⭐⭐

Günaydınlar Efenim

• Günaydın arkadaşlar

• @Simge-Kutlu açıkcası ben de eşime bu teklifte bulundum. Güdüsel bir karar sanırım. biz yuvamızı yapana kadar gelmeyiniz efenim.

• Günaydınlar herkese güzel bir gün olsun :)) @Atlantis00 hayal diyorsak tabii ki NYsız olmaz :))
    image.png

• ⭐⭐

@dytmelek ya o tek bankası hep sorun... hesabımdaki parayı benden koruyor salaklar rezil ettiler her seferinde beni amerikada... işim bu sürekli amerikadayım ve maaş hesabım teb de ve bunu banka benim maaşımın bağlı olduğu şube hepsi biliyor her seferinde bloke koyuyorlar sonra amerikalardan onları arıyorum diyorum telefon parasını size ödeticem yeter artık hemde öyle yüksek meblağlı falan birşey de değil starbuckslarda falan rezil oluyorum.. düşünün o yüzden o iş yaş teb mey olmaz o iş... bütün parayı buraya nasıl transfer ederiz biz onun yolunu bulalım ucuzundan 10.000 doları transfer için atıyorum ne kadar para kesiyorlar... bir de ben b unu anlamıyorum nedir o büyük meblağlar kesilen bir tuşa basmıyor mu bunlar eden bir uçak parası kadar para kesiliyor sanki kendileri getiriyormuş gibi elleriyle parayı:)))

• ⭐⭐

bu arada herkese günaydın miami'den

42803407296392ef3701df3c7c2acea562be757f981459bb7d1f073f2cd30b58
    42803407296392ef3701df3c7c2acea562be757f981459bb7d1f073f2cd30b58.jpg

• @debbieLA77 Heyecanımız Artıyor BOYLE RASİMLERİ Görünce 😊

• ⭐⭐

images (2) (5).jpeg

Günaydın, bu yağmurlu günlerde içimizi kıpır yapacak bir gorsel birakiyorum buraya, New York'a çok yakışıyor bu yağmur be....

• ⭐⭐

@berolika Ah şurada bir helikopter turu yapmak 🌃

• ⭐⭐

@Erkand ıııyyy soğuk buz gibi şimdi orası kesin ❄

• @Atlantis00 Allahım nasip et 🙏🏻

• @debbieLA77 Ben de soğuk sevmem ama NY şimdi yani orası da 😂

• ⭐⭐

evet ama yazın daha güzel orası Central park vs... şimdi alış veriş merkezine girer otururum sanırım

• @debbieLA77 Tabii ki, yazın zaten her yer daha güzeldir yaşasın sıcak havalar 😃

• ⭐⭐

O zaman Florida'yı tercih etmek için bir sebep daha.
    Karşınızda Anna Maria Adası 🙂

anna maria.jpg

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77 Amerikaya gitmeden önce bankayı arayıp yurtdışına çıkacağınızı belirtiyor muydunuz, ucuz yolu hali hazırda bulunmuş halde bu arada forumda ulaşabilirsiniz konusu var

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |