Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Rushvisasnow Danışmanlığın Göçmen Olmayan Vize Randevularını Öne Alma Hizmeti

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Değerli forum üyeleri, @Rushvisasnow Danışmanlık kendi oluşturdukları bir yazılım ile ABD vize takvim tarihlerini kontrol edip göçmen olmayan vize randevularınızı öne çekebiliyor. @Rushvisasnow 'dan Salih Bey, birkaç forum üyesine yardımcı olduktan sonra bana ulaştı ve kendileriyle sıradan bir reklam anlaşması yapmak yerine forum üyelerine indirimli, uygun bir fiyat tarifesi istedim. Özellikle bugünlerde pek çok forum üyesinin 1 yıl sonrasına verilen randevu tarihlerinden şikayetçi olduklarını gördüğüm için bu şekilde forum üyelerine daha faydalı olacağını düşünüyorum.

• Forumun ⭐ yıldızlı üyeleri - 75 USD
      (ve her aile üyesi için +75 dolar)

Forumun diğer aktif üyeleri;

• Tek kişi - 150 USD
    • 2 kişilik aile - 350 USD
    • 3 kişilik aile - 500 USD
    • 4 kişilik aile - 800 USD

ödeyerek @Rushvisasnow 'ın bu hizmetinden faydalanabilirler. Foruma son 90 günde yeni üye olmuş veya forumda bilgi içeren paylaşım sayısı 0 olan kullanıcılar ise -maalesef- bu indirimlerden yararlanamayacak ve Rushvisasnow'ın standart tarifesi olan kişi başı 250 USD ücret ile bu hizmeti kullanabilecek.

forum-icin-fiyat-listesi copy.png

@Rushvisasnow Danışmanlığa,

• 05348397065 üzerinden mesaj (text, sms) ile
    • 05348397065 üzerinden whatsapp ile
    • [email protected] üzerinden e-posta ile
    • sitelerindeki chat bölümü ile

ulaşmanız mümkün. Bu hizmetten yararlanmak isteyen Yeşilkart Forum üyeleri şu linkteki formu doldurabilirler: bit.ly/rushvisasnow

Aynı forma şu QR kodundan da ulaşabilirsiniz:
    alt metni

Acil olarak ~10 gün içinde randevu alması gereken kişiler lütfen Salih Bey'e ulaşsınlar, her ne kadar @Rushvisasnow randevuları oldukça yakın tarihlere çekebiliyor olsa da, 2 hafta içinde randevuya katılması gereken kişiler için bu hizmet konsolosluğun yoğunluğu veya siyasi nedenlerle kısıtlanan mülakat tarihleri nedeniyle ekstra ücret gerektirebilir.

Bu ücretler çoğunlukla B turist vizesi için geçerli olup, farklı vize türleri için açıklanan tarihler çok daha kısıtlı sayıda olduğundan ekstra ücret gerektirebilirler; ama her koşulda aktif forum üyeleri Rushvisasnow'ın standart tarifesine göre indirimli ücret ödeyeceklerdir. Ödenmesi gereken ücret konusunda Rushvisasnow size ulaşacaktır.

Aile başvuruları hakkında açıklama: Daha önce Salih Bey sistemi test ettikten sonra aile başvuruları hakkında açıklama yapacağımı söylemiştim. Başvuruya eklenen her aile üyesi tarihin taşınmasını ekstra zorlaştırıyor ve tarihi değiştirmek için daha fazla bilgisayarı daha uzun süre kullanmak gerekiyor. 4 kişilik aile için tüm bilgisayarların aynı anda takvimi tarayıp aynı tarihe boşluk bulması durumunda saniyeler içinde tüm aile üyelerinin randevularını taşıması gerekiyor. O nedenle normalde beklenenin aksine her aile üyesi işleri zorlaştırdığı için kişi sayısı arttıkça ücret de ona göre artıyor. Şu an ortalama olarak kişi sayısına göre sistemin taranma süresi şöyle:

Tek kişi için 0-3 gün,
    İki kişi için 0-3 hafta,
    Üç kişi için 0-1 ay,
    Dört kişi için 0-2 ay.

Tabii bu süreler ortalama değerler, eğer randevuların açılma sıklığı azalırsa tek kişi için yeni tarih bulma süresi 5 güne kadar uzayabiliyor. Bu durumu, artan aile üyesi sayısıyla beraber artan ücretin nedenini herkesin anlaması için ayrıntılı anlatmak istedim.

Tüm forum üyelerine vize süreçlerinde bol şanslar dilerim!

• @crazycells ben yakınım için kendilerine başvurdum, yaklaşık 30-35 dakikada, istediğimiz 3 farklı tarih aralığı olmasına rağmen hemen randevu tarihini öne çektiler hatta şöyle söyliyeyim temmuz 2023 randevusunu 30 Ocak 2023 yapacaklardıda biz o tarihlerde yurtdışında olacağımız için istemedik. Bu dediğim olay 2-3 gün önce oluyor. Şu an pek zamanım yok detaylı yazamıyorum ama sistem ve bu şirket benden olur aldı. Kendilerini tebrik ediyorum

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   crazycells crazycells 

• @crazycells @Muhtaradana Dönüşleriniz için çok teşekkür ediyorum .
    Evet yaklaşık 2 aydır bir çok kişiye yardımcı olduk ve sizlerin desteği ile forum üyelerine yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

• Sabitlendi  crazycells crazycells 

• Açılmış bazı randevuları ekte görebilirsiniz.

• 19 ocakda formu doldurdum. hızlı olsun diye randevum 14 nisan da ankaradaydı. sonra rushvisasnow ile tanıştık. 1 günlük çalışmaları neticesinde 1 şubata istanbula randevu oluşturuldu. teşekkürler,

• Rica ederiz . Vize görüşmesinde başarılar diliyoruz. İsmail beyin 1 şubataki randevu saati ve yerinin ekran görüntüsü ektedir . Teşekkürler

• Merhabalar ,özlem hanımın kasımdan şubatın 6'sına aldığımız randevusunda başarılar diliyoruz . 25.01.2023 tarihinde bize ulaştı 26.01.2023 gece yarısında randevusunu aldık .

• Herkese Merhaba ,

Sistemin nasıl çalıştığına dair bir çok soru aldım ve kısaca açıklamak adına ekran görüntüsü paylaşmak istiyorum. Sistemde açılan günler bize bu şekilde yakalayabiliyoruz.

1 Şubat.jpg

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tamly53, içinde söyledi: Rushvisasnow Danışmanlığın Göçmen Olmayan Vize Randevularını Öne Alma Hizmeti

19 ocakda formu doldurdum. hızlı olsun diye randevum 14 nisan da ankaradaydı. sonra rushvisasnow ile tanıştık. 1 günlük çalışmaları neticesinde 1 şubata istanbula randevu oluşturuldu. teşekkürler,

bol sanslar 👍

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Rushvisasnow elinize saglik.

• @Rushvisasnow size whatsapp’tan yazıyorum.

• Kendisi ile 27 Ocakta iletisime gectik. Ben formumu doldurup agustos ayina yer almistim. istedigim tarihler ileri bi tarihti daha oncelikli olabilecegini bile iletti. 2-3 gun icerisinde nisan ayina randevumu aldik. Hatta ankaradaydi istanbula tasidik. Cok yardimci oldu bu konuda dusuncesi olan insanlar varsa tereddut etmeyin bile. Bol sans herkese

• @evrenygn Geri bildiriminiz için teşekkür ediyorum. Umarım vizeniz onaylanır . Başarılar diliyorum 🤞🏾 🤞🏼

• @tamly53 İsmail Beyin bugün vizesi onaylandı .İyi yolculuklar dileriz 👈🏿

• ⭐⭐⭐⭐⭐

ben de eşim için @Rushvisasnow'dan hizmet alanlardanim.

kendi vizemi gecen sene posta yoluyla yenilemiştim. eşim için eski vizesinde soyisim değişimi olduğu için o vizeyi posta yoluyla yenileyemedik.

sistem 15 eylül'e verdi, sağolsun @Rushvisasnow şubat'a bile buldu ama yurtdışı seyahatlerimiz sebebiyle biz mayis ayi'ni tercih ettik.

kısaca 1 günde, istediğimiz ve bize en uyan şekilde randevumuzu aldık.

kesinlikle good deal 🤝
    teşekkürler @Rushvisasnow

• @gucarslan Geri bildirimiz için teşekkür ederim . Başarılar dileriz.

• Merhaba, 31 ocak tarihinde bu postu görüp @Rushvisasnow Salih bey ile iletişime geçtim, eşim için aldığım randevu tarihi İstanbul için 5 şubat 2024’tü. Kendisi ilk önce 16 mart 2023 tarihine aldı randevumuzu sonrasında da dün aksam 10 Şubat 2024 tarihine İstanbul’a randevumuzu aldı ve sonuca başarıyla ulaşmış olduk.
    Gerçekten çok güzel bir hizmet, zaman sorunu olan kişiler kesinlikle bu servisi kullanmalı. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.

@crazycells size de teşekkürler böyle bir işbirliği işimizi çok kolaylaştırdı.

• @eskiciugur Geri bildirimiz için teşekkür ederim.Vize görüşmenizde başarılar dileriz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@evrenygn, içinde söyledi: Rushvisasnow Danışmanlığın Göçmen Olmayan Vize Randevularını Öne Alma Hizmeti

Kendisi ile 27 Ocakta iletisime gectik. Ben formumu doldurup agustos ayina yer almistim. istedigim tarihler ileri bi tarihti daha oncelikli olabilecegini bile iletti. 2-3 gun icerisinde nisan ayina randevumu aldik. Hatta ankaradaydi istanbula tasidik. Cok yardimci oldu bu konuda dusuncesi olan insanlar varsa tereddut etmeyin bile. Bol sans herkese

bol sanslar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Rushvisasnow, içinde söyledi: Rushvisasnow Danışmanlığın Göçmen Olmayan Vize Randevularını Öne Alma Hizmeti

@tamly53 İsmail Beyin bugün vizesi onaylandı .İyi yolculuklar dileriz 👈🏿

harika 👍

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

141

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |