DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@dytmelek ben bunun detaylarına bir bakıyım... green kart lottery sini kazandım ds260 formunu son anda doldurdum atladım amerikaya gittim başvurdum daha mı fazla şansım yani... ama orada da turistik vize ile dolanmaya geldim diyerek yapmazsın herhalde bunu işi gücü tutulup bişeyler yapıyor olman gerek ve bunu kanıtlaman gerek... öbür türlü çok saçma yine bize de yazık :))9

• ⭐⭐

@Lossantosdy evet olabilir valla güzel insanlarla karşılaşıyor olmama seviniyorum çok mutluyum...

• ⭐⭐

@Simge-Kutlu her yemeğin yanında içebilirim süper bir içecek. 🤤

• ⭐⭐

@Lossantosdy Bu sene "GREENCARD ADANA LOCASI" kurabiliriz aslında 😂

• ⭐⭐⭐

@Rüştü-Gürbüz Çıkma ihtimali %1in altında olan bir şey için hayatınızda yapacağınız şeyleri ertelemeyin. Kaldı ki çekilişi kazansanız bile gideceğiniz garanti değil bunu aklınızdan hiçbir zaman çıkarmayın

• @Emrah-Borazan rakıyı da ağzıma koymam kokusuna bile tahammülüm yok 🙈

• @Emre-Kurtulmuş Genelde bir karar aldığımız da ertelemeyiz sadece ikilemde kaldık o kadar 🙂

• ⭐⭐

@Erkand, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy Bu sene "GREENCARD ADANA LOCASI" kurabiliriz aslında 😂

😃 fena olmaz, inşallah hepimize çıksında yeşilkartforum locası kurarız

• Yani bence İstanbul'da bir buluşma yapalım artık.:)

• @melihguney kesinlikle katılıyorum 🙂

• ⭐⭐

@melihguney @Sencerium Bence o İzmir'de olsun :))

• Green card çıkma şansı %1 den az olmasi bence çok yüksek bir oran düşünsenize dünyaya gelme ihtimalini başarmışsın mili litre sprem sayisi 15 milyonda bir ihtimal damlasinda ve sen dünyaya gelmeyi başarmışsın belki 250 milyon kişide bir şansını yakalayip yaşayıp hayatta kalip birde Green Card ta başvuru yapmışsın neden çıkmasın ki zaten hepimiz şanslıyız sadece sıramızı bekliyoruz bence. Neyse uzun lafin kenarı diyorum Umarim hepimize çıkar...

• @Emrah-Borazan la oğlum hepimizi izmiremi getirticen 🙂 bence istanbulda olanlar için istanbul yapalım gelemeyenlerede canlı yayın açarız 🙂

• @HAYALİNİYAŞA Green card çıkma şansı yüzde 1'den fazla onu belirteyim. Başvuranların neredeyse yüzde 60'ının başvurusu çekilişe kriterlerden ötürü katılamıyor. Geriye kalan üzerinden hesaplama yapmak gerekiyor ki bu da aşağı yukarı her 40 kişiden birinin kazanma şansı olduğunu gösteriyor.:)

• ⭐⭐

@Emrah-Borazan 24 Temmuz da İzmir ve Adana da yapıldı buluşmalar, isteğe göre tekrar yapılabilir, bu arada Adana buluşmasında bir garip ben kaldım gelen herkes kazanmişti az biraz içerlenmiyor değil insan 😂

• ⭐⭐

@melihguney saol Melih sürekli umut kurutan, istek solduran kişiler yerine insanlara umut veren neşe veren kişiler ve konuşmalar iyidir her zaman gerçek olsada olmasa da benim annem de böyle herseyini en kötüsünü çat diye söylüyor ve bunun adına gerçekçilik diyor bense olumsuz bakış açısı diyorum herseye olumsuz yönden bakıyor... kaçıcaksın böyle insalardan :))) toksik... git kış kış ...pışşşttt pışşşşttt

• ⭐⭐

@melihguney, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@HAYALİNİYAŞA Green card çıkma şansı yüzde 1'den fazla onu belirteyim. Başvuranların neredeyse yüzde 60'ının başvurusu çekilişe kriterlerden ötürü katılamıyor. Geriye kalan üzerinden hesaplama yapmak gerekiyor ki bu da aşağı yukarı her 40 kişiden birinin kazanma şansı olduğunu gösteriyor.:)

hay agzın bal yesin 🙂 inşallah o 40kişiden 1i benimdir

• ⭐⭐⭐

@melihguney %60ın elendiğine hangi veriden ulaşmış olduk çok gerçekçi gelmedi. Pasaport şartı olan senede pasaportu olmamasına rağmen başvurup çekilişi kazanan var, daha geçen hafta yanlış fotoğraf yüklemesine rağmen kazanan arkadaşlarımız mülakatta bunu öğrenip elendi, aynı fotoğrafla üst üste senelerde başvurup kazananlar var. Beklediğimiz kadar dikkatli değiller anlaşılan çekiliş noktasında

• ⭐⭐

@Erkand o sıralar foruma henüz dadanmamistim. Haberim olmadı. Olsaydı kesin katilirdim 🙂

@Sencerium yazın yaparız işte Çeşme tarafında. Hem tatili İzmir'de yapmış olurlar, hem buluşma olur bence win win :)))

• ⭐⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş Şans yok gibi bir durumdan bahsetmiyorum bu arada yanlış anlaşılma olmasın ama beklediğimiz kadar detaylı ve sorunsuz bir incelemeden de geçmiyor anlaşılan bu başvurular. %1in altında ibarem biraz kötümser olmuş olabilir ama başvuru sayısı ve kazanan sayısı oranıyla bu sayının %1.24 olduğuna ulaşabiliriz DV23 senesi için mesela

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

41.4k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.4k

| | | |