Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba, dv2023 talihlisiydik ama mulakatta elendik. Kazanan benim ama basvuruda resim olarak kendi yerime kizimin resmini yuklemisim. Herhangi bir art niyet yok, resim sahibi de basvuruya dahil kisilerden birisi. Bir de formu doldururken surekli teknik sorun yasaniyordu, tum formu bastan doldurmak zorunda kaliyorduk. Bu da hata ihtimalini artiriyor... bu durumda yapabilecegimiz herhangi bir sey var midir?

• Bu ileti silindi!
  • Muslu Law Firm

@felemez, içinde söyledi: DV Mülakatında Fotoğraf Hatası Yüzünden Elenmek

Merhaba, dv2023 talihlisiydik ama mulakatta elendik. Kazanan benim ama basvuruda resim olarak kendi yerime kizimin resmini yuklemisim. Herhangi bir art niyet yok, resim sahibi de basvuruya dahil kisilerden birisi. Bir de formu doldururken surekli teknik sorun yasaniyordu, tum formu bastan doldurmak zorunda kaliyorduk. Bu da hata ihtimalini artiriyor... bu durumda yapabilecegimiz herhangi bir sey var midir?

Sayin @felemez, formu dogru doldurmak sizin sorumlulugunuzdur. Bu konudaki hatalar size aittir, fotograf hatalari da buna dahildir. Kendi resminizi de yukledinizmi, yoksa sadece kizinizinkini mi yuklediniz? Eger butun resimleri yuklediiseniz belki bazi argumanlar yapmak mumkun olabilir, resim eksik ise bu cok daha zordur. Yine de resimleri kabul etmek elcilik yetkililerinin takdirindedir. Ornegin kucuk cocugunuz var ise ve fotodan itibaren cok degisti ise yeni bir resim isteyebilirler veya siz foto tarihinden beri estetik ameliyati gecirdiniz veya cok kilo kaybettiniz diyelim, yine yeni foto gerekebilir.

• @Claudia-J-Muslu cevabiniz icin tesekkurler. Evet bir hata olmus ama en azindan kotu niyet yok. Gorusmeyi yapan gorevli de bir avukata danismami soyledi. O yuzden merka ediyorum acaba tekrar degerlendirmelerini saglayacak bir itiraz veya dava gibi bir imkan var midir.

• Kilitlendi  admin admin 

Benzer Başlıklar

• 3
  • 2
  • 4
  • 3
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |