Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @denizci10 @dytmelek bende aynı şekilde düşünmüştüm. Çok teşekkür ederim.
    Bu şekilde deneyeceğim. İnsallah randevu al bölümü çıkmaz, evrakları posta ile gönderebilirim.

• Merhaba annem ve kardeşim biİ ziyarete gelmek istiyorlar kardeşim 15 yaşında ayrıca onun için çıkarmamız gereken belgeler nelerdir teşekkür ederim ☺

• Cümleten iyi akşamlar.
    B1/B2 vize başvurusunda ben ve eşim birlikte başvursak. 2.5 yaşındaki kızım için bizim vizemizin çıkması durumda daha sonra başvursak bir sıkıntı olur mu? ( son olarak kızımız için basvurmasakta mülâkat tarihinde kızımızı yanımızda götürürsek bir sorun olur mu? bizimle içeri almama vs.) Şimdiden emeğinize sağlık.

• @levo ben bu şekilde yaptım. Eşim ile kendim için vize aldım. 2 yasındaki cocugumu da yanımızda götürdük. Cocugumuza daha sonra onlive başvuru yaptık ve onaylandı yazısını aldım. ama bazı aileleri cocuk için de olsa tekrar konsolosluga çağırılıyor diye duymuştum.

• @GC_dream çok teşekkür ederim 🌷

• @GC_dream o zaman adına DS-160 formu doldurulmamış küçük çocukların konsolosluk binasına girmesine müsaade ediyorlar diyebiliriz sanırım

• @Muhtaradana Galiba başka kimse bu konuda bilgi sahibi degil.
    İşin kötü yani ben kızımı beraber alırsam ve içeri alınmazsa randevumuzu yakmak zorunda kalacağız.

• Merhabalar

• Merhabalar, geçen hafta 2 yaşındaki kizimiz için vize başvurusunda bulunduk. İlk başlarda biraz çekincelerim vardı. Burda okuduklarimdan biraz da stres olmuştum aslında. Posta yoluyla değil de konsolosluğa çağırırlar mi diye panik olmuştum. Eşimin ve benim vizelerimiz olmasına rağmen. Neyse ki Orçun bey ile iletişime geçip doğru başvuru yapıldığında herhangi bir sıkıntı olmayacağını dile getirdi. Nitekim de dediği gibi oldu. Evrakları posta yoluyla gönderdik. Ve 10. gün sonunda bugün itibariyle kızımın vizesi 10yillik olarak basılı bir şekilde elimize ulaştı. 😊
    Emeği geçen Orçun bey e burdan bir kez daha teşekkür etmek isterim.🤲👍@denizci10

• @mexido
    Tebrikler California da yeni hayatıniz da başarılar.🙂

• @nurcimek Merhaba nasıl aldınız bilgi alabilirmiyim lütfen.

• ⭐⭐⭐

@mexido hayırlı olsun kızınızın vizesi 🎉 sizin de yolculuk yakında diye düşünüyorum, yolunuz açık olsun şimdiden 🙏🏻

• @dytmelek, içinde söyledi: 14 yaşından küçük çocuklar için B1-B2 başvuru süreci

@mexido hayırlı olsun kızınızın vizesi 🎉 sizin de yolculuk yakında diye düşünüyorum, yolunuz açık olsun şimdiden 🙏🏻

@dytmelek, içinde söyledi: 14 yaşından küçük çocuklar için B1-B2 başvuru süreci

Teşekkürler melek hanım,
    Darısı size diyelim 🙂
    Evet Şubat ayında yolculuk. Ehliyet yenileme yapmıştım yıl başından önce ehliyetimin gelmesini bekliyorum malesef 17 gün oldu hala inceleme aşamasında. Şikayet açtım bekliyorum. Yoksa çoktan gitmiştim 😞

• ⭐⭐⭐

Teşekkürler melek hanım,
    Darısı size diyelim 🙂
    Evet Şubat ayında yolculuk. Ehliyet yenileme yapmıştım yıl başından önce ehliyetimin gelmesini bekliyorum malesef 17 gün oldu hala inceleme aşamasında. Şikayet açtım bekliyorum. Yoksa çoktan gitmiştim 😞

Biz de en kısada gitmeyi istiyoruz, inşallah diyelim🙏🏻🙏🏻
    Ehliyet yenileme konusunu bizim de yapmamız lazım aslında iyi oldu hatırlatma. Sizinki de yakında çözülür umarım🙏🏻

• @dytmelek, içinde söyledi: 14 yaşından küçük çocuklar için B1-B2 başvuru süreci

Teşekkürler melek hanım,
    Darısı size diyelim 🙂

Biz de en kısada gitmeyi istiyoruz, inşallah diyelim🙏🏻🙏🏻
    Ehliyet yenileme konusunu bizim de yapmamız lazım aslında iyi oldu hatırlatma. Sizinki de yakında çözülür umarım🙏🏻

Teşekkürler. Sizede şimdiden iyi yolculuklar.
    🙂👍

• Bizde bugün hayırlısı ile oğlumun pasaportunu gönderdik vize için sağolsun yine @denizci10 Orçun abinin yardımlarıyla inşallah sorunsuz şekilde süreci bitiririz.

• ⭐⭐⭐⭐

@nofearbrk inşallah oğlunuza da size ve diğer çocuklara aldığımız gibi sorunsuz olarak vizesini alırız.

• Oğlum için 19 Ocakta ptt kanalıyla gönderimini yaptım bugün dağıtıma çıktı saat 8 de ve hala daha konsolosluğa ulaşmadı adamlar 1 günde vize basıyorlar binlerce insana ptt 4 günde evrağı ulaştıramıyor konsolosluğa çok acayip... 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@nofearbrk bi sakin 😂 maalesef PTT ile bu aralar nedense bu şekilde sorunlar yaşıyoruz. İnşallah düzelir. Yani sadece senin yaşadığın bir sıkıntı değil maalesef.

• @denizci10 🙂 sakin olamıyorum abi 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |