Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@aemte evet kız kardeşimin oğluna aldık dün

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• İyi akşamlar güzel insanlar herkese sevdikleriyle birlikte sağlıklı mutlu huzurlu bereketli hayallerinizin bir bir gerçekleştiği her şeyin gönlünüzce olduğu ve bu sene o sene diyeceğiniz bir sene ve hayat diliyorum mutlu yıllar ☺🎉

• Herkese mutlu yıllar.🤗
    Umuyorum önce benimki olmak şartıyla herkesin dileği kabul olur.😁

• ⭐⭐

İyi akşamlar arkadaşlar, yeni yıldan dileğim green card çıkması ve hayalimdeki araba Camaro...

Lütfen ALLAHIM 🙏🙏

• Herkese mutlu yıllar diliyorum

• ⭐⭐⭐

Yeni yılla beraber kalan ömrümüz iyi olsun, "Ulen memleketi özleyeceğim hiç aklıma gelmezdi" diyelim. İyiler sarsın her yanımızı.

• ⭐⭐ Yasaklı

@Lossantosdy beşinci receb : gamoro bulamayan 99 yıl krediyle sıfır astra alsın

• Hepinize sağlık ve mutluluk dolu güzel bir yıl diliyorum 🙂

• greencard çıksın amerıkaya gıdıp bı mustang alsam en buyuk hayallerım gerceklesmıs olacak ılk etapta

• ⭐⭐

Forum ahalisinin yeni yılını kutlar herkese mutluluklar dilerim 🙂

Yeni yıl için ne diyeyim duam belli duyan belli…

• ⭐⭐ Yasaklı

Çoğda luxde gözüm yok 35 40 yasında şavrole full size kamyonete hedırs dereceli bide egsos boyd marka jant kafa basık arka yüksek ahşap direksiyon benzini yedire yedire on yirmi sene binsem yeter. Yazlik olarakta cadillac eldorado

• Herkese mutlu ve sağlıklı olması dileğiyle. umarım o yıl bu yıl olur 🙂

• Bir sonrakini hayırlısıyla amerika da geçirmek umuduyla ve green cardılı olma dileğiyle herkese mutlu yıllar 🎄🎅

• ⭐⭐⭐

Herkese mutlu geçireceği bir yıl dilerim.
    Her yıl bittiği zaman bi tık hüzünlenirim oturur düşünürüm hayatımdan koskoca 1 yıl daha geçti diye.
    Umarım bu yıl hayat güzel süprizlerini bize gösterir. Hepinize iyi seneler 🎄

• ⭐⭐

images (2) (1).jpeg

Ailenizle birlikte sağlıklı,huzurlu,mutlu ve greencardlı bir yıl dilerim yeni yılınız kutlu olsun 🌲✨😊🎆

• Herkese sağlıklı mutlu huzurlu yıllar. Önümüzdeki yılbaşını Amerika da yaşamak nasip olsun gönülden isteyen herkese

• ⭐⭐

2023 yılı bize sağlık mutluluk huzur şans getireceğine inanıyorum inanmak istiyorum. 2023 senesi yeni anılar yeni hatıralar olacak, farklı olacak, güzel olacak umutluyum. Asla umudunuzu yitirmeyin pes etmeyin... Forumdaki herkesin yeni yılı kutlu olsun. 🎉 🎉 🎉

• Herkese mutlu , saglıklı ve huzur dolu yıllar. Yurt dışı hayali olan hekesin hayalin gerçekleşmesini dilerim.

• Herkese mutlu yıllar yeni yılda herşey gönlünüzce olsun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

38

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |