Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@jesus-christ umut güzel bir şeydir ama fazlası iyi değil belli ki geçen yıl çok çok fazla umut etmişsin ondan bu haldesin hiç umudun kalmamış..

• @gözde DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@likable sanırım hepimiz aynı şeyi düşünüyoruz bende son günleri bekliyorum

ben de ben de 🙂

• Biraz bekleme taraftarıydım ama dayanamadım dün gece , eşim ve kendi adıma başvuruyu yaptım, isteyen herkesin gönlünce olsun..

• @lordbolton İnanın o kadar hızlı başvuru yaptım ki o an Google'da çıkan ilk programı kullandığım şüphesiz. Fakat şu an ismini hatırlamıyorum, bu konuda forumda çok daha uzman arkadaşlar var, onların görüşünü değerlendirmenizi tavsive ederim çünkü benimki şanstı tamamen, bilerek attığım adımlar değildi. Kusura bakmayın yardımcı olamadığım için. Bol şans!

• Bankada nakit para göstermek yerine mal varlığı göstersek olmaz mı? DV Yönergesi'nde banka hesabı göstermemiz gerektiği yönünde bir şart olduğu yazmıyor fakat bu konu sürekli tartışıldığı için soruyorum.

• @bender-rodriguez
    malvarlığı gösterebilirsiniz sıkıntı yok. ev tapu / değerini gösteren belge , araç ruhsatı ... vb.

• Millet şunu anlayamamış hala benden bu kadar para istiyor amerika hükümeti ben okadar parayı nerden bulup gösteriyim diyor kardeşim siz manyakmısınız hükümet o parayı olur da kazanırsan gittiğin kendini idame et diye göster istiyor adam ülkeye dilenci aramıyorki maddi durumu iyi yeterince geldiğin de kendini idare edicek sonrasında bi işe giricek efendi efendi çalışıcak vergisini ödücek adam arıyor adam kalkmış ben nerden bulimki o parayı diyor o zaman başvurma arkadaşım bizim hakkımızı yeme bari !!!!

• @smesut Teşekkür ederim.

• PARASI OLMAYAN ARKADAŞLAR BAŞVURU FALAN YAPMAYIN YAPICAK OLAN ARKADAŞLARINIZ DA VARSA ONLARA SÖLEYİN YOKSA MADDİ DURUMU KÖTÜYSE ODA YAPMASIN LÜTFENN BUNU YAYALIM BAKIN KAÇ BİN BELKİ MİLYON KİŞİ YÜZÜNDEN HAKKIMIZ KAYBOLUP GİDİYOR CİDDİYE ALALIM ŞU İŞİ ❗❗❗

• @wwinter youtube da . Yanlis hatirlamiyorsam "Özgur ile Amerika "adli kanaldi. Linki nasil paylasmam gerekiyor? Email mi? Yoksa bu sayfada mi? Youtube da o kisiyi arkadas olarak eklemem lazim onu da yapamadim. Acemiyim biraz bu konuda.

• ⭐⭐

Maddi durumu iyi kötü fark etmeksizin herkes başvuruyor benim çevremde. Kimseye de başvurma diyemiyorum kimsenin kısmetini kapatmak istemediğim icin.

• @uysalkedi
    ne yapmak istediğinizi tam anlamadım. youtube videosunu buraya atacaksanız linki yapıştırmanız yeterli

• @wwinter Ozgur ile Amerika kanalina baktim simdi. Kendisi 1 sene onceki videolarini kaldirma karari almis. Bahsettigim videoyu bulamadim maalesef. Sohbet videosuydu. Yarim saat falan suruyordu. Uzgunum.😔

• @ahmet-34 ben de haberi olmayan genclere tavsiye ediyordum bir umut diye😔

• ARKADAŞLAR TAVİSYE ETTİĞİNİZ KİŞİ BU İŞ İÇİN GERÇEKTEN KENDİNİ HAZIRMI HİSSEDİYOR HEM MADDİ OLSUN HEM SÜREÇ ORAYA KENDİNİ ALIŞMAK OLSUN YANİ BUNLARI GÖZE ALIYORSA BAŞVURSUN KEYFİ YERE BAŞVURARAK KİMSE SİZE ORDA NE PARA NE İŞ NEDE BAŞKA KONUDA DESTETK OLCAK HALİDE YOK MİLLET SANIYOR BANA KART ÇIKICAK VER ELİNİ AMERİKA KRALLAR GİBİ YAŞICAM FALAN SON KEZ SÖLEMEK İSTİYORUM CİDDİ KİŞİLER ŞUNA BAŞVURSUN VE ETRAFINIZDAKİ İNSANLARIDA BU KONUDA BİLİNÇLENDİRİN LÜTFEN ❗❗❗❗❗

• @uysalkedi

ben de hayatim boyunca boyle dusundum. Ama siz de haklisiniz. Gidemeyecekse basvuru yapmamaya ozen gostersinler. Iste insan belki parayi toparlarim belki cevremden bulurum hallederim diye dusunuyor.

• ⭐⭐

@chromium evet çıkar cikabilir de mülakata girip minumum 15 bin DOLAR şartını karşılamadığı için iptal olup evine dönerler... Eğer parası yoksa hakka girmeye gerek yok mülakata girip geri dönmek için.

• ⭐⭐

@uysalkedi aynen öyle düşünüp sonrada napalim gidemedik hayırlısı buymuş diyorlar .....

• ⭐⭐

@ahmet-34 dünyanın en haklı isyanı gerçekten 👏

• BU SÖLEDİKLERİMİ GERÇEKTEN CİDDİ DÜŞÜNEN ARKADAŞLARA DA İLETİYORUM LÜTFEN AMA LÜTFEN ETEAFINIZDAKİ İNSANLARI SAYISAL LOTO ALIRMIŞ GİBİ BU ÇEKİLİŞE DAVET EDİP DURMAYIN İŞLER ARTIK ÇOCUK OYUNCAĞINA DÖNDÜ CİDDİ OLUN CİDDİ DÜŞÜNÜN KESİN GİDİCEM AMERİKAYA GÖZÜYLE BAKAN İNSANLAR BAŞVURSUN BUNLARI SÖYLÜYORUM ARAMIZDA BENİM GİBİ CİDDİLER VARSA ONLARDA UYARILARINI YAPSIN TEPKİLERİNİ GÖSTERSİN DİE SADECE BENİM HAKKIM YENMİYOR SİZİNDE AYNI ŞEKİLDE YENİYOR BİLİN İSTİYORUM KAZANMAK HERKESİN HAKKI AMA SÖLEDİĞİM GİBİ CİDDİ MADDİ YÖNDEN SIKINTI ÇEKMEYENLERİN HAKKI ❗❗❗❗❗❗❗❗❗

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

39

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |