Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Blacksocks aynen

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@diablo_ercan @Orhan-Cabarov deneyimlerini okuyun veda nasıl olurmuş. İlçe değiştirmemiş ailesinden ayrı tek başına ondan hüzünler gelip geçici.

• ⭐⭐

Tamamını okudum tek başına olunca ağır gelmiş alisamamis ama yinede altından kalkacaktır ben inanıyorum

• ⭐⭐

18 Aralık Dünya Göçmenler Günü Kutlu Olsun. 🌄

• @ayvalik10 Sağol hocam videolardan baktığım kadarı ile zaten giriş sayfasında onların da ismi yazıyor hepsini doldurup gönderiyormuşuz 🙂 bilmiyordum

• oooooooo 138 gün kalmış ya ne hızlı geçiyor günler 🙂 Hadi hanımlar beyler ufak bir fon oluşturalım tek tek yatırımcı vizesi alalım 🙂

• ⭐⭐⭐

@Sencerium, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

oooooooo 138 gün kalmış ya ne hızlı geçiyor günler 🙂 Hadi hanımlar beyler ufak bir fon oluşturalım tek tek yatırımcı vizesi alalım 🙂

Bana çıkarsa bekar birini kendim ile birlikte götürebilirim ve cok ciddiyim 😂

• @waterman kısmetimi bekliyorum diyorsun yani 🙂 🙂 🙂

• @tolgasatir tesekkür ettim

• @Blacksocks, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ayvalik10 Sağol hocam videolardan baktığım kadarı ile zaten giriş sayfasında onların da ismi yazıyor hepsini doldurup gönderiyormuşuz 🙂 bilmiyordum

Bu aile bireyleri için nasıl DS 260 formu açıldığı ile ilgili izlediğiniz videoların linklerini paylaşırmısınız buradan.
    Kafasında benzer şüphler ve soruları oluşan kişilerede yol göstermiş olursunuz.

• iyi aksamlr arkadaslar ne cok mesaj birikmis ya 😂 neyse 138 gün kaldi mutlu haber

• ⭐⭐

@goyro666 bazen şey diyorum forum'un tam ortasına sabitlenmiş bir sayaç olsa veya takip edecek sürekli göz önünde ne güzel olur. hahaahha (en yukarıda ki sayaç yetmiyor.) 😃

• @kartalveat Hocam forumda paylaşılan videoyu izledim .En başta başvuru yaptığınız da belirttiğiniz ailedenizde ki kişileri DS 260 a otomatik ekliyorlar. DS-260 formunun da başlangıç sayfasında isimler yazıyor. Ayrı ayrı aile bireylerinin bilgilerinin doldurulma videoları izlemedim ama mantığını kavradım

• @Blacksocks Teşekkür ederim o videoyu izlemiştim bende.O videoda aile bireyleri için nasıl ds260 formu açıldığı ve gönderildiğine dair bir şey yok.
    Fakat bahsettiğiniz her aile bireyi için ayrı ayrı ismi otomatik eklendiği kısmını atlamışım anlaşılan.
    Kısaca kazanan öneceilkle ds260 formunu dolduracak "submi"t etmeden diğer aile bireylerine ait ds260 formlarını ayrı ayrı doldurduktan sonra mı "submit" ederek o formlar topluca gönderilmiş olacak orasını anlayamadım.

• ⭐⭐

Bayağıdır foruma girmemiştim. Yeni yıla kalmış 12 gün. Yeni yıl için duam belli duyan belli…

İnşallah Amerika’da yaşamak kısmet olur.

• @diablo_ercan valla ben biraz kendim icin yaziyorum aslinda motive ediyor 😃

• ⭐⭐⭐

@kartalveat her kişinin formunun submiti ayrı yapılır, siz kendi formunuzu doldurup submit edersiniz sonra diğer aile bireyinkine geçersiniz onu doldurup submit edersiniz böyle böyle devam eder aile bireyi sayısı kadar

• ⭐⭐⭐

@Sencerium, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@waterman kısmetimi bekliyorum diyorsun yani 🙂 🙂 🙂

Abi yok kız arkadaşım vardı ayrıldık beraber başvurmuştuk eğer ona çıkarsa hala evlilik sözü var bana bende tamamen kağıt üstü birini daha bu serverden kurtarmak için evlenirim nolcakk 2-3 yıla boşan bitti gitti 😂

• Günaydın uzun zaman sonra pazartesi erken kalkması yaparak güne merhaba dedim sayaç çok hızlı ilerliyor ya.. Bugün büyük kararlardan birisini daha gerçeğe döktük taşınmazımızı sattık nakde dönüştürdük yabancı dil içinde kursumuzun ilk günü 🙂 mayısta tek eksik green card için bol bol şans olacak hangi mayıs olduğunun önemi yokmuşçasına gemileri yaktık..

• ⭐⭐⭐

Günaydın ahali 🙂 bizde bir taşınmaz sattık kendi oturacağımız evi almayı planlıyoruz ama mayıs a kadar bekleticem bir yere yatırmadan önce parayı 🙂 Dil okulu tavsiyelerinizi alırım 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

129

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |