Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @istanbuladami 🤷 şansımız açık olsun bolca ihtiyacımız olucak 🙈

• @istanbuladami izlemedigim video kalmadı herhalde diyodum kendi kendime ama bu arkadaşa denk gelmemişim mutlaka izliycem çok teşekkürler ☺

• ⭐⭐⭐

@Sencerium, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy @Ckfamily Seneye inş topluca bir organizasyon yaparız houstonda 🙂 Evli olmayanlar evlenip gelsin lütfen 🙂

Olurda green cardı olan biri olup bekar kalırsa evlenmeye gönüllüyüm 😂😂

• @Ckfamily houstona gidip yerleşen kişilerin vloglarından bir şekilde elde ettim bunu açıkçası 🙂 özellikle uber olarak değilde doordash vs olarak araştırınca houstonda birkaç bilgi edindim yoksa dediğiniz gibi çok fazla bilgi yok orada delivery işler için mil hesapları biraz fazlaca olduğundan bahsediliyor ancak yinede para getiriyor diye söylenmiş hep mesafe uzun sadece yani çok kısa mesafeye calısılamadığı söyleniyor. İtalyan bir çift eşiyle yapıyordu tek araçta sohbet ede ede bol bonuslu hafta sonunda 400 doları bulmuşlardı ortalamada uygun fiyatlı bir şehir için tabi bana göre oldukça iyi bir rakam bu 🙂

• @ilkerkaynar90 Yani evet başlangıç için güzel rakamlar ama net gelir ne kalıyor onu bilmek lazım sonuçta uzun mesafeler yapılıyor.

• @Simge-Kutlu bigalıyız 🙂 eşim merkezde okudu oda bigalı 🙂 merkeze bol bol gidip geliyoruz ancak genelde hayatımız bigada sürüyor. Keşke çıksa yani nasıl diyeyim bilemedim eğer öyle birşey olursa bırakın kahveyi çayı evi falanda birlikte arar bol bol destek olur haberleşiriz. Eşim özellikle dün bile keşke birkaç kişi olsak birbirimize destek oluruz falan diyordu 🙂

• @ilkerkaynar90 hayali bile güzel gerçekten ☺

• @Ckfamily haklısınız artık onuda biz tecrubeler forumda youtubeda vs paylaşırız diyorum 🙂 geldik şunları yaptık totalde şukadar emeğe şukadar kazandık cebimize bu kaldı gibilerinden 🙂 genelde yarıçıplak kadın fotoğraflı kapak resmiyle uberde 3 günde 40.000tl kazandım kazandığımdan bakın nasıl 30 dolara 4 tane mystery box alıp rolex cıkartıcam videoları var malesef internette 🙂 asıl önemli kaynakta sıkıntı çok..

• Arkadaşlar airbnb konusunda bilgisi olan var mı acaba ? Tek kişi de problem yok ama aile olunca daha doğrusu çocuklu aile olunca vermek ev istemediklerini duymuştum ama nedir ne değildir net bı bilgim yok açıkçası

• @ilkerkaynar90 Adam akıllı kaynak niteliğinde paylaşım yapan insan sayısı çok az malesef youtube da tabi @semavi gibi paylaşım yapanları tenzi ederek yazıyorum bunları. Forum olmasa çoğu şeyle ilgili fikir bile edinemeyeceğiz.

• @Simge-Kutlu hiç problem olmaz airbnb sorun yaratırsa yaklaşık miktarlara hotelde tutulur o işin en basit kısmı bence çünkü adı üstünde geçici ev 🙂 sokakta yatmamak için tutulacak birisi cocugunuz var olmaz derse sınırsız seçeneğe sahipsiniz. Ancak en büyük sıkıntının çocuklu ailelerde kalıcı evi tutarken aile sayısına göre ufak daireleri vermemeleri olabilir.. 3 cocukla 1+1 e izin yok diye biliyorum tabi detaylarını oradan türk emlakcılarıyla konuşmak daha önemli

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ilkerkaynar90 her çocuk için bir oda gerekiyor çocuk salonda yatamaz

• @istanbuladami eyalat konusunu sanirim birdaha düsünmem gerekecek tsk 😃

• Forum sayesinde birçok konuda fikir sahibi olduk gerçekten.Birde diyorum ki forum söyleşi günleri olsa.Mesela Amerikadaki bir Türk emlakçı yeni gidecekler için sektörü anlatan zoom toplantısı yapsa.Gidince bizleri neler bekliyor vs .Youtube videolarının yetersiz olduğu aşikar.

• @waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Sencerium, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy @Ckfamily Seneye inş topluca bir organizasyon yaparız houstonda 🙂 Evli olmayanlar evlenip gelsin lütfen 🙂

Olurda green cardı olan biri olup bekar kalırsa evlenmeye gönüllüyüm 😂😂

Yalnız şaka maka bu çekiliş yerine direk amerikalı biriyle evlenmek çok daha olası geliyor bana bazen. 😁 😅

• ⭐⭐⭐

@Simge-Kutlu daha önce duymadım hiç bu tarz sorun yaşayanı, ama şu olmuş olabilir onada emin olmak lazım airbnbde arama yaparken kaç kişi tutacaksanız bunu girmeniz gerekiyor. Eğer çakallık yapayım ben çocukları eklemeyeyim zaten ufaklar bizim yatakta yatarlar yada 2 çocuklu bir şekilde gidip 1+1 ev tutayım çocukları aramızda yatırırız olarak rezervasyon yapmaya çalışıyorsa oradan sorun yaşamış olabilirler

• @datanist evet oldukça fazla zaman inceledim benim ana mesleğime ek delivery yapacağım şu an stock fotoğraf işide yapıyorum emlakla ilgili eşim işleri düzene koyana kadar hala delivery işlerin ilk gidenler için hayat kurtarıcı olduğunu düşünüyorum 🙂 yani şu an türkiyedeyim ancak adobe , shutterstock , gettyimages gibi firmalara onbinlerce içerik üretmiş birisi olarak gideceğimden dolayı delivery işlerinin aylık bana paradan fazlasını katacağını biliyorum 🙂 gayrimenkul sektörünede adım atacağımızdan dolayı portföy / mahalle bilgisi / iletişimde yaklaşımlara uyum sağlama ve çevre edinimi gibi şeylerde delivery benim gözümde nasada çalışmaktan dahi daha önemli bu herkes için farklılık gösterecektir tabi.. herkes günlük gelirlerin artık 300 400 dolar değilde 200 dolar bandına düştüğünden net 120 130 dolarlar kaldıgından şikayetçi.. ben eşimle gittiğimde çift araç çift mesai yapacağız bu sebeple bu rakamlar bile bize harika imkanlar sunuyor yani herşeyi bir kenara bırakıyorum sadece delivery işiyle bu düşmüş fiyatlandırmayla dahi bize yeterli hatta biraz daha abartıyorum günde iki kişi çalışalım 100er dolar alalım onada okeyiz.. ama herkesin durumu aynı değil iyi araştırsınlar 🙂 basından beri youtube videolarındaki amerikayla gerçeği arasındaki fark çok diyenlerdenim.. amaç ilk giriş ve düzen oturtma aşamasında uyum sağlamak ve hayatta kalacak birşeylere başlamak..

Attığınız konuda delivery yapıp delivery ile senelerdir geçinen ve delivery yapmayın kazandırmıyor diyenler fazlalıkta olduğu için bunları yazdım yoksa yardımınız için size minnettarım.. 🙂

• @ilkerkaynar90 acikcasi ben hic delivery yapmadim ama DV Amerika telegram grubunda konusuluyor. Eyaletler ve sehirler arasinda kazanc anlaminda farkliliklar oldugundan bahsediyorlardi.

Buna ek olarak, DV cekilisini kazananlar icin en onemli tavsiyem ingilizce konusunda kendilerini gelistirmeleri olur. Ingilizceniz iyi olduktan sonra para kazanmak ve sisteme alismak cok daha kolay oluyor.

• @Ckfamily, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ilkerkaynar90 Adam akıllı kaynak niteliğinde paylaşım yapan insan sayısı çok az malesef youtube da tabi @semavi gibi paylaşım yapanları tenzi ederek yazıyorum bunları. Forum olmasa çoğu şeyle ilgili fikir bile edinemeyeceğiz.

Heryerde soyluyorum... Oncelikle forumlardan yada yazili kaynaklardan guncel bilgilere ulasilmali... Youtube'da video ceken kisiler, bende dahil, iyi bir kaynak olmayabiliriz. Youtube'dan gunluk yasanti vs gibi konular uzerinden cikarim yapilmali. Teknik konulari forumlardan bakmak daha guvenli...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.0k

| | | |