Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Lossantosdy 😄 valla ev sahipleri izin verir mi hiç bı fikrim yok 🤷 tabi denemekten de zarar çıkmaz. Bazı bölgelerde evlere çamaşır bulaşık makinelerine izin verilmiyomus mesela ben de en çok ona takılıyorum bulaşık neyse de çamaşır büyük sıkıntı daha çıkmadan neleri düşünür olduk dereyi görmeden paçaları sıvamak bu olsa gerek🙈

• ⭐⭐⭐

@Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy 😄 valla ev sahipleri izin verir mi hiç bı fikrim yok 🤷 tabi denemekten de zarar çıkmaz. Bazı bölgelerde evlere çamaşır bulaşık makinelerine izin verilmiyomus mesela ben de en çok ona takılıyorum bulaşık neyse de çamaşır büyük sıkıntı daha çıkmadan neleri düşünür olduk dereyi görmeden paçaları sıvamak bu olsa gerek🙈

Aslında laundryde bana cok mantıklı geliyor. Yanılmıyorsam 1 dolara bütün çamaşırlar yıkanıyor 😂 hadi deterjan yumuşatıcı maliyetini de eklesek 2-2.5 dolar arası haftalık ödenmiş oluyor. Hijyen konusu tartışılır tabi ama deterjanla yıkanıyor sonucunda çamaşır makinesi masrafından kurtulmuş oluyoruz böyle bi durumda 😅

• @waterman hijyen çok önemli o ayrı mesele düşününce bile içime sindiremiyorum ama zaman da çok önemli büyük zaman kaybı yaratır gibi geliyo bana düşünsene pazar günü çamaşır yıkamaya gidiyosun e tabi dolayısıyla herkes gidiyo uzun kuyruklar falan kabus gibi 🙈

• ⭐⭐

@waterman hijyen çok önemli o ayrı mesele düşününce bile içime sindiremiyorum ama zaman da çok önemli büyük zaman kaybı yaratır gibi geliyo bana düşünsene pazar günü çamaşır yıkamaya gidiyosun e tabi dolayısıyla herkes gidiyo uzun kuyruklar falan kabus gibi 🙈

kesinlikle.. ayrıca dereyi görmeden paça sıvamak degil bu , bilinçlenip ona göre hareket etmek sonuçta herşeyini bilmemiz lazım... çamaşır makinesi falan nasıl kabul edilmiyor ya ne kadar saçma ...
    illa ev mi alalım yani 😃 😃

• @Lossantosdy valla bazı eyaletlerde örneğin new jerseyde ev sahipleri yapıların çok eski olması ve bu sebepten alt yapı yetersizliği gerekçesiyle izin vermiyormus öyle de olabilir tabi ki ama bu zaman içinde alışkanlık haline gelmiş bı şey de olabilir işletmelere kazanç faydası da söz konusu olabilir bilemiyorum 🤷

• ⭐⭐⭐

@Lossantosdy valla bazı eyaletlerde örneğin new jerseyde ev sahipleri yapıların çok eski olması ve bu sebepten alt yapı yetersizliği gerekçesiyle izin vermiyormus öyle de olabilir tabi ki ama bu zaman içinde alışkanlık haline gelmiş bı şey de olabilir işletmelere kazanç faydası da söz konusu olabilir bilemiyorum 🤷

Valla kazanayım da bu yıl hiç farketmez gerekirse su sabunla okyanusta yıkarım çamaşırları 😂😂😂😂

• ⭐⭐

@Lossantosdy valla bazı eyaletlerde örneğin new jerseyde ev sahipleri yapıların çok eski olması ve bu sebepten alt yapı yetersizliği gerekçesiyle izin vermiyormus öyle de olabilir tabi ki ama bu zaman içinde alışkanlık haline gelmiş bı şey de olabilir işletmelere kazanç faydası da söz konusu olabilir bilemiyorum 🤷

Allah izin versin gidelim de buluruz bi yolunu inşallah 🙂

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Emre Kurtulmuş Emre Kurtulmuş 

• @waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Artık bizde çift yıldız olduk green card çekilişinde bana Uğur getirsin 😅

umarım banada uğur getirir ilk yıldınızını aldıgında da burdaydım bunu sonradan gördüm ama olsun 🙂

• ⭐⭐

photo1669740535.jpeg

photo1669740535 (1).jpeg

• ⭐⭐⭐

@adm, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Artık bizde çift yıldız olduk green card çekilişinde bana Uğur getirsin 😅

umarım banada uğur getirir ilk yıldınızını aldıgında da burdaydım bunu sonradan gördüm ama olsun 🙂

Teşekkür ederim size de umarım bol şans getirir yeni yıl

• @Lossantosdy umarım 😊

• @waterman bı yanımda aynen böyle söylüyor 😄

• Merhabalar. Ds 260 formunda pasaport yoksa sorun oluyor mu yoksa formu gönderebiliyor muyuz? Teşekkürler

• @Batu Merhaba , İstanbul için en uygun ya Tuzla yada Beylikdüzü veriyorlardı. Demek dolmuş 😕Size en yakın Gebze veya Darıca oralara bakabilirsiniz Bizde Darıca bölgesinden Tuzla dan randevu bulmuştuk 3 hafta oldu ama hala gelmedi bekliyoruz

• ⭐⭐⭐

@Blacksocks Pasaportunuz yoksa o esnada other travel documents seçeneğini seçerek formunuzu doldurabilirsiniz ardından mülakatı alınca dosyanızı açtırıp güncelleyebilirsiniz pasaport bilginizi. Ama ocakta zamlarla birlikte pasaport harçları 2 katı artış gösterecek mümkünse yeni yıla girmeden pasaport edinmeniz daha karlı olacaktır sizin için

• Bu ileti silindi!

• 🤣🤣@waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Valla kazanayım da bu yıl hiç farketmez gerekirse su sabunla okyanusta yıkarım çamaşırları 😂😂😂😂

• @Emre-Kurtulmuş mülakatı kazanınca mı dosyayı açtırmam gerekiyor? Kardeşim almadı onun için yazdım 🙂

• ⭐⭐⭐

@Blacksocks Mülakat aldığınız zaman formunuzu açtırıp güncelleyebilirsiniz. Mülakat almadan dosyanızı açtırmanız önerilmez

• ⭐⭐

@Blacksocks ds260 formunu en sağlıklı şekilde doldurmak için tüm evraklarınızı hazır olmasını tavsiye ederim. pasaportunuz yoksa zam gelmeden alın.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

145

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.3k

| | | |