Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Chicago severlere gelsin:

• ⭐⭐⭐⭐⭐

çok büyük geçmiş olsun. Forum ailesinden zarar gören var mı acaba yazabilir misiniz merak ediyoruz

• ⭐⭐⭐

Yüksek irtifadan Michigan gölü ve Chicago.
    .
    0f73a457-c9f8-4472-b773-174108c93b89-image.png

• @smartcells Hocam gokyuzundeki milyarlarca yildiza ve oralarda yasayan uzayli dostlarimiza bu paylastiginiz resim araciligi ile selam olsun! ☺😃

Yoksa kim takar Chicago'u golu falan....

Sonucta hepimiz yildiz tozuyuz 👍

• Merhaba. Chicago'ya taşınmayı düşünüyorum. Chicago'da delivery işleri nasıldır ? Ve en önemlisi Chicago'nun hangi bölgeleri yaşamak için iyidir ? Birkaç semt ismi verebilir misiniz ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Orhan-Cabarov delivery boşver -40 -45 aran nasıl sen önce ondan haber ver

• @ayvalik10 O kadar soğuk daha önce görmedim ama soğuk ve kış mevsimini seviyorum.

• @Orhan-Cabarov Hocam donarsiniz orada Chicago'da. Millet oradan kacmaya calisiyor, siz tam tersi!!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Orhan-Cabarov senin için video çektiler

• @MySea Bilmyorum ama orası çekiyor beni. Gidip görmeden tecrübe etmeden rahat edemeyeceğim. 😃
    @ayvalik10 Teşekkür ederim. İzleyelim bakalım ne diyor.

• @ayvalik10 naperville yi araştırıyordum. Bu mesajınızdan sonra gerek kalmadı 😂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

chicagodan çıkıp san francisco gitmek için araç yada uçak kullanmak istemeyenler için inanılmaz bir alternatif yolu hele ki kış ayında muhteşem olur

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Emrah Borazan Emrah Borazan 
  • Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Simge Kutlu Simge Kutlu 
  • Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Simge Kutlu Simge Kutlu 

• Yıl 2023 acaba şu anda ne halde

• @Orhan-Cabarov, içinde söyledi: Illinois

Merhaba. Chicago'ya taşınmayı düşünüyorum. Chicago'da delivery işleri nasıldır ? Ve en önemlisi Chicago'nun hangi bölgeleri yaşamak için iyidir ? Birkaç semt ismi verebilir misiniz ?

Asyalilar ve hindistanlilardan dolayi oldukca kotu. kiralik hesaplarla calistiklarindan gelir saatlik bazen 6 dolara bile dusuyor. ek olarak cok kalabalik oldugundan schedule almadan calisilmiyor, delivery icin tercih edilecek son yer su an burasi. wicker park / logan square tarafi downtowna en yakin yasanilabilir yerler bence, diger turlu guneyde kiralar uygun olmasina ragmen yasamanizi tavsiye etmem.

• @kaanvercetti merhaba. Schaumburg, Hoffmann Estates, Elk Grove Village, Rolling Meadows, Palatine için çocuklu bir ailenin yaşamı için herhangi bir yorumunuz var mı? Kriterler okulların kalitesi, suç oranı, ulaşım kalitesi, halkın demografik yapısı, aile yaşamına uygunluğu. Bilgi sahibi iseniz şimdiden teşekkürler paylaşacağınız bilgiler için 🙏🏻

• @ATS16, içinde söyledi: Illinois

@kaanvercetti merhaba. Schaumburg, Hoffmann Estates, Elk Grove Village, Rolling Meadows, Palatine için çocuklu bir ailenin yaşamı için herhangi bir yorumunuz var mı? Kriterler okulların kalitesi, suç oranı, ulaşım kalitesi, halkın demografik yapısı, aile yaşamına uygunluğu. Bilgi sahibi iseniz şimdiden teşekkürler paylaşacağınız bilgiler için 🙏🏻

Hocam o taraflarda cok bulunmadim dogrusunu soylemek gerekirse ama bahsettiginiz bolgelerin hepsi kuzeyde oldugu icin guvenilir yerler. Ulasim kalitesi konusunda Chicago zaten basli basina toplu tasima icin ulkeye gore cennet bir yer, hicbir sikinti yasayacaginizi dusunmuyorum. Schaumburg gibi suburb yerlerde sehir merkezine nazaran her sey ucuzluyor. Sehir icinde benzin ortalama 3.70-4.20 iken bahsettiginiz yerlerde 3 dolara bile bulmak mumkun, sigara fiyatlari da ayni sekilde. 17 18 dolarlik sigara paketleri oyle yerlerde 7-9 dolar arasi oluyor. Birkac kere yolum dustu o civarlara ve sokaklar oldukca temizdi, zaten bolgenin iyi oldugunu McDonalds girdiginizde soda makinesinin ulasilabilir oldugunu gorunce anliyorsunuz. Zenci nufusu o civarlarda sehirin yakinlarina gore daha az ve bence harika bir durum. Ben arastirma yapmadan direkt kor bir atis yaparak sehir merkezi civarina tasindim, bilseydim o civarlara yerlesirdim. Carmax icin Schaumburg tarafina gittigimde aksam saati trafigin yogun oldugu saatlerdi sanirim, 40 dakika surdu sehire geri donmem ki bence guzel bir sure. Sirf Schaumburg taraflarindaki benzin ucuzlugundan bile gidilir 🙂 . Resmi yerlerde bile meksikali nufusu/zenci nufusu yogunluktayken o civarlarda beyaz amerikali sayisi nispeten bir tik daha fazlaydi. Ayni zamanda sehir merkezi civarlarinda is bulmak biraz zorken o civarlarda cokca kez isci araniyor yazilariyla karsilastim. Ayni zamanda IKEA da yanlis hatirlamiyorsam o civardaydi, yine IKEA icin o civarlara surmek zorunda kalmistim. Sehirin icinde bulunmayan bircok yer orada bulunuyor. Ama genel olarak konusacak olursam Illinois bana kalirsa basli basina suc orani yuksek bir yer. Ailemle burada yasar miydim, bilmiyorum. Soylemeden etmeyecegim, neredeyse her Chicagolunun aklinda Naperville tarafinda yasamak var. Adini cok duymama ragmen henuz ugrama sansim olmadi.

• Su anda Chicago O'Hare Havaalaninda, baglanti ucusumu bekliyorum. Is seyahati. Chicago'dan 2024'de bir MySea gecti dersiniz 🤣😁🤣

• @MySea, içinde söyledi: Illinois

Su anda Chicago O'Hare Havaalaninda, baglanti ucusumu bekliyorum. Is seyahati. Chicago'dan 2024'de bir MySea gecti dersiniz 🤣😁🤣

soyleseydin bi fotograf cekilmeye gelirdim abi yanina 😂 her gun oralardayim

• @kaanvercetti Sorun degil, sonra imzali muhurlu foto gonderirim 😁😁

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

67

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |