Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Benim hiç umudum yok diye ben başladım hazırlıklara 😕

@paşa direk bu tişörtü giyip konsolosluğa gitme fikri çık aklımdan 😀😂

@yenihayaletadam bu sene benim ilk başvurum olduğu için bir kerelik şans verelim dedim 🙂 Eğer greencard çıkmazsa gözümü kararttım her türlü legal yola başvurmak mübah bu saatten sonra lütfen beni de yol arkadaşı olarak kabul edin. Eğer o aşamaya kadar gelirsek konsolosluğa bu tişörtle gidip fotoğraf atarım 😃

• @ayvalik10 evet bizim şansımıza 6 hazirana kadar ds260 formunu gönderen 2022 kazananı olan herkes mülakat aldı. biz alamamıştık. ama sakince doldurun hata yapmamak için..

• ⭐⭐

@debbieLA77 kral onlar kendilerini belli ederler 😃 2 süslü, amerika da şunu aldım, bu çok ucuz, amerika da ev, araba almak o kadar kolay ki amerika kampanya yapmış 1 alana 1 bedava videosu izliyor sonra hmm o halde kazanınca amerika her şeyi karşılıyor kafası var çoğunda. daha önce de yazdım kazanınca mülakata girmeden türkiyedeki adresine gc posta yolu ile geleceğini düşünenler, yok mu hahahahha. ama daha çok sosyal medya da böyle bir şeyin varlığından haberdar olup ilk kez başvuranlar çoğunluk.

• @paşa bu ekonomiyle,bu gidişle soluğu meksika da alacaz sonunda 😂

• @ayvalik10 geçen yıl her zamankinden farklı bir yol izlenmiş yani daha once yapmadiklari bir seyi yapmışlar case number yerine DS260i esas alarak. ben de gerçekten case numberin hiç bir önemi olup olmadığını merak ettim geçen sene için. tabiki bu sene ve sonrasında neler olur nasıl bir yol izlerler kimse bilemez. ben geçen yilki olmuş olanın gerçekliğini merak ettim edindiğim bilgilerden emin olamadıgim için.

• @A-Samoglu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@paşa bu ekonomiyle,bu gidişle soluğu meksika da alacaz sonunda 😂

@A-Samoglu haklısınız eğer greencard çıkmazsa haberlerde aşağıdaki görseldeki gibi görebilirler 😃 o yüzden en iyisi son dakika haberlerine konu olmadan güzel güzel versinler bize greencardlarımızı 😛

donald-trump-meksika-sinir-duvari-ve-senato-nedenleri-zaman-cizelgesi-ve-sonuclari.jpg

• @paşa, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@A-Samoglu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@A-Samoglu haklısınız eğer greencard çıkmazsa haberlerde aşağıdaki görseldeki gibi görebilirler 😃 o yüzden en iyisi son dakika haberlerine konu olmadan güzel güzel versinler bize greencardlarımızı 😛

donald-trump-meksika-sinir-duvari-ve-senato-nedenleri-zaman-cizelgesi-ve-sonuclari.jpg

Baştan gösterseydiniz ya duvar alçakmış baya, gc ye boşu boşuna yazmazdık 😅

• @JesusLord
    @tolgasatir
    @Erkand

Haklısınız,doğrudur. 3-4 kez red alıp artık vize alması imkansız olan bu işe girer. Okadar parayla aslında 1-2 schengen ülkesi yapılıp , vizesiz ülkeler bile gezilirdi Balkanlar gibi ama işte tum imkanları zorlayıp artık vize alamayacağına kanaat getiren insalar bu yolu tercih ediyorlardır son çare olarak.

• @Simge-Kutlu Case numberin onemi kismen oldu diyebilirim. DS-260 submit tarihi daha onemli bir durum olmustu. Birbirine cok yakin iki case number dusunun ve Mayis ayinda submit eden mulakat aldi, ancak 3 Haziran sonrasi submit eden mulakat alamadi.

• @A-Samoglu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@paşa, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@A-Samoglu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Baştan gösterseydiniz ya duvar alçakmış baya, gc ye boşu boşuna yazmazdık 😅

@A-Samoglu ilk yılda duvar bu kadar oluyormuş sonra her geçen yıl gözümüzde büyüyor 😕 umarım hayal ettiğimiz bu sene o sene olur hep birlikte güle oynaya gideriz 🙂

• ⭐⭐⭐

@mexido, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@JesusLord
    @tolgasatir
    @Erkand

Haklısınız,doğrudur. 3-4 kez red alıp artık vize alması imkansız olan bu işe girer. Okadar parayla aslında 1-2 schengen ülkesi yapılıp , vizesiz ülkeler bile gezilirdi Balkanlar gibi ama işte tum imkanları zorlayıp artık vize alamayacağına kanaat getiren insalar bu yolu tercih ediyorlardır son çare olarak.

bu arada bildiğimden değil sadece tahmin yürütüyorum veya şöyle söyleyeyim böyle olduğunu hiç denemeden bu yola bulaşmadıklarını umud ediyorum, eğer vize yolunu denemeden böyle bir şeye kalkışıyorlar ise bu cahillik mutluluktur tanımına giriyo zaten.

• @mexido, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@JesusLord
    @tolgasatir
    @Erkand

Yakında b1/b2 düşünüyorum bakalım ben de göreceğim ne olacak. Bazıları çok basit alıyor bazıları yok alamıyor. Umarım ben basit alanlardan olurum 🙂

• @JesusLord, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@JesusLord
    @tolgasatir
    @Erkand

Yakında b1/b2 düşünüyorum bakalım ben de göreceğim ne olacak. Bazıları çok basit alıyor bazıları yok alamıyor. Umarım ben basit alanlardan olurum 🙂

Bol şanslar. Umariz alırsınız sizde hcam :))

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@JesusLord
    @tolgasatir
    @Erkand

bu arada bildiğimden değil sadece tahmin yürütüyorum veya şöyle söyleyeyim böyle olduğunu hiç denemeden bu yola bulaşmadıklarını umud ediyorum, eğer vize yolunu denemeden böyle bir şeye kalkışıyorlar ise bu cahillik mutluluktur tanımına giriyo zaten.

Büyük cesaret diyelim 🙂

• @yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Benim hiç umudum yok diye ben başladım hazırlıklara 😕

@paşa direk bu tişörtü giyip konsolosluğa gitme fikri çık aklımdan 😀😂

Hocam b1/b2 yi alabildiniz mi? İmzanıza yazmışsınız. Bize de paylaşın ne olduğunu ben de düşünüyorum çünkü

• @datanist açıklamanız için teşekkür ederim.

• Yasaklı

• Selamlar,greencard çıktıktan sonra psikolojik bir tedavi görmeye başlarsak sorun olur mu acaba? Basit anksiyete vs için.
    Yoksa çıkmadan önce tedavi olup ne zaman çıkarsa o zaman ankarada belirtmekte mi fayda var

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG hemen a haber türünden haber yapalım.
    "Görüyorsunuz sayın seyirciler artık ekonomi düzeldi aç dolaşan insanlar 1 dolara tenezzül bile etmiyorlar"

• @JesusLord yok hocam daha vize tarihini bekliyorum. 10 ocakta vize görüşmem var bakalım ne olacak artık nasip sabırszılık o günü bekliyorum ve bu arada zaten alırsam bol bol yazacağım aklımda forum 😁

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

125

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |