Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@goyro666 gerçek niyeti, amerikaya kaçak giremedikten sonra gerçekten 10 bin dolarlık taco yiyip dönmesi yok mu peki 😃

• @diablo_ercan aglayarak yer artik hahahahha 😃

• @drmars GC çekilişini kazanmamız halinde DS260i hızlıca doldurmak önemli evet ama ondan daha önemli olan sey case number. Yani eğer düşükse daha hızlı olmak gerekiyor. Fakat şöyle de bır durum var doğruluğu nedir bilmiyorum bir videoda izlemiştim sanırım. Geçen sene yapılan çekilişte case number dan ziyade DS260 forumunu doldurma sıralamasina göre vize tarihi verilmiş. Yine de doğru mudur bilememekle birlikte DS260 forumunun hızlı doldurulmasınin çok önemli olduğunu biliyorum. Fakat hızlı doldurucam derken de hata yapılmaması gerektiğini, çünkü DS260tan sonra dönüşün olmadığını biliyorum. Yani ne kadar hızlı o kadar iyi ama çokta dikkatli. Passaport konusunda da bu sene başvuru sürecinde passaport zorunluluğu olmadığı için DS260 formunu doldurmak için çıkarttırmaya gerek yok vize görüşmesi için çıkarttırilmasi gerekiyor diye biliyorum. Yine çok emin olmamakla birlikte tabi ki. kesinlikle yanlış bilgi verip yanıltmak istemem 😊

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Simge-Kutlu ds260 için 2-3 gün öncesinden ben en güncel boş halini paylaşcam zaten elinde hazır olur açılınca hemen doldurursun seyrettiğin video @zumrut son videosu idi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

her iki videoda gerçekleri gösteriyor.

• ⭐⭐⭐

@JesusLord, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

İnsanlar yoruldu sanırım, bir çok eski başvuran imzasını bile güncellememiş. Biz hep buradayız, göçmen vizesi ile ABD ilk giriş konusuna yazmayı bekliyoruzz

İmzaya bakarken boynu ağrımasın diye kısalttık 😁

• ⭐⭐⭐

@diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Şükran gününüz kutlu olsun 😃

İndirimden neler neler alırdım var ya!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hadi-BE
    biri indirim mi dedi

• @Simge-Kutlu DV 2022 icin, DS-260 submit tarihi cok onem arz etmisti.

• Konya’da barınak olayının görüntülerini gördünüz mü? Kürekle köpeklerin kafasına vurarak öldürüyorlar ve bir çok görevlide izliyor. İp ile çekiyorlar. Artık bu coğrafyada bu insanlarla yaşamaya tahammülümün son demindeyim. Şila’yı kulübesinde yaktıklarında da..

Artık bu coğrafyanın insanıyla yaşamak istemiyorum. Zaten onlarda bizimle yaşamak istemiyor

• Her geçen gün forumda daha fazla vakit geçirip bilgileniyorum açıkçası bikaç soru sorayım aklıma takılan.. Biz türkiyede eşimle birlikte emlakcılık yapıyoruz eşim emlak kısmında daha aktif 2. Meslek olarakta stok fotoğrafçılıkla uğraşıyorum ben. Stok fotoğrafçılık dünyanın heryerinde aynı meslek tabi ama aklıma takıldı çalıştıgım şirketlerin %80 i amerikada ve kazançları dolar olarak yansıtıyorlar ben türkiyede oldugum için bu firmalardan ek vergi ödemeden çekimler yapıyordum olduda green card cıktı ve gittik sanırım biraz gelirler sekteye uğrayacak gibi duruyor zira abd de marketten su alıp satsak yıl sonu vergilendirmeye giriyor diye yorumladım 🙂

İkinci sorum ise burada yeni aldıgımız bir evimiz vardı olduda green card cıktı case number 5000 aşağısıysa biz evi satıp dolar hesabına atalım demeye basladık birikmişimiz malesef 20bin dolar bandında ancak toplanabiliyor evi satmadan ki daha bir çok masrafı olacak bu işin ancak mülakatta elenenler oldugunuda duyduk mülakat aşamasında elemelerin sebepleri ne oluyor ? Yani bankada paradan elemeyi bir şekilde geçeriz ortalama eşimle birlikte ayrı ayrı 30ar bin dolar evi satınca gösteriririz ancak farklı ne gibi sebepler eleyici olabilir ?

• ⭐⭐

@JesusLord, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Konya’da barınak olayının görüntülerini gördünüz mü? Kürekle köpeklerin kafasına vurarak öldürüyorlar ve bir çok görevlide izliyor. İp ile çekiyorlar. Artık bu coğrafyada bu insanlarla yaşamaya tahammülümün son demindeyim. Şila’yı kulübesinde yaktıklarında da..

Artık bu coğrafyanın insanıyla yaşamak istemiyorum. Zaten onlarda bizimle yaşamak istemiyor

Az önce izledim izlemez olaydım, ruhum daraldı kalbim sıkıştı, Allah belasını versin inşallah hepsinin,, nefret ediyorum ben artık bu memleketten de insanlarından da,, boşuna yabancılar bize barbar türkler demiyorlar 😞 bizim gibi 3-5 insan kaldı merhametli ve insanlara hayvanlara insanca yaklaşan

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Lossantosdy kafanı dağıtması için @zumrut videosunu seyredersin

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@zumrut videosunun 21.00 - 22.00 dakikasına özellikle dikkat edin insanlar ne kadar ince düşünceliler.

• ⭐⭐⭐

@JesusLord İzlemedim ama tahmin edebiliyorum, artık haber sosyal medya takip etmek bile istemiyorum, her yerde saçma sapan insanların vahşeti, cahilliği tahammül edemez oldum 😞

• ⭐⭐

Günaydın, gene çok şey konuşulmuş ben ufaktan okumaya başlayayım 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sytahmt günaydın karabatak foruma geldin hoşgeldin. Gün içinde tekrar batarsın.

• ⭐⭐⭐

@sytahmt, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Günaydın, gene çok şey konuşulmuş ben ufaktan okumaya başlayayım 🙂

Ooo nerelerdesin yaa 😅

• Arkadaşlar günaydın, sevgilimin hali hazırda pasaportu olup seneye süresi bitecek.Biz de yeni zamları görünce şok olduk.Şu anda aktif 1 yıl daha kullanım hakkı var ama ocak gelmeden 10 yıllık pasaporta başvurup alabilir miyiz bilgisi olan var mı

• @cemyaman evet alabiliyorsunuz ben iki gün önce başvuru yapmıştım benim de 11 aylık süresi vardı sorun olmuyor. Tek sorduğu mevcut pasaportu kullanmaya devam edecek misin diyor ben ds-160 a kayıt etmiştim evet dedim bana bir forum doldurtturdu sürekli seyahat ettiğim için ikinci pasaport istiyorum gibisinden sonra adresinize gelecek dedi bu kadar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |