Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Screenshot_9.png

Başta Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı ve rahmetle anarken bütün öğretmenlerin Öğretmenler Gününü canı gönülden kutlarım...

• Ben de vesilenizle işini hakkıyla yapan tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

butun ogretmenlerin Ogretmenler Gununu kutlariz 🙂 yeni nesil sizin eserleriniz olacaktir...

• Yillar once, ABD seruveni baslamadan onceki donemde, yaklasik 2 yil kadar ogretmenlik yapmis birisi olarak, tum ogretmen arkadaslarin gununu kutlarim.

• ⭐⭐⭐

İşini hakkıyla yapan bütün öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun, bir çocuk yetiştirmek ne zor, ne emek isteyen bir şeydir, kendini bu yola adamış herkesin emeklerine sağlık, iyiki varsınız 🙂

• ⭐⭐

images (1) (27).jpeg
    Başta başöğretmen Atatürk'ün ve tüm öğretmenlerimizin, öğretmenler gününü kutlarım.

• Bu başlığı görünce foruma olan hayranlığım daha da artıyor. Toplum tarafından 3 ay yatıyorlar, yattığı yerden maaş alıyorlar diyerek küçümsenen hatta eski milli eğitim bakanının "Milli eğitim Bakanlığı'nın en büyük gideri öğretmen maaşları." gibi ironik açıklamara maruz kalan tüm öğretmen arkadaşlarımın öğretmenler günü kutlarım

• ⭐⭐

Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, çocuklarımızı geleceğe hazırlayan çağdaş, önyargısız, eşitlikçi ve duyarlı tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutlarım💐

• ⭐⭐⭐⭐⭐

bugün 24 kasım diğer özel günler de sadece kutlamak için kutlayanların mesajlarını haberler de televizyonlarda sosyal medya da göreceğiz. En başta ki kişinin 24 kasım dışında bir öğretmene verdiği değer saygı ancak bugün göreceksiniz bu aynı zat öğretmenleri sadece 24 kasım diye yüceltecek.

Benzer Başlıklar

• 21
  • 34
  • 3
  • 10
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

51

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |