Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Yıldırım-Özcan teşekkür ederim cevap için 🙏🏼

• @gariban rica ederim.

• ⭐⭐

@gariban, içinde söyledi: Bitcoin ve Altcoins

Mina coin diye bir kriptoya yatırım yaptım $1000 kadar ve stake yapılınca bir miktar da artıyor olduğu bilgisi dolaşmakta. Baktım internette cüzdanlara stake edip beklemek gerekiyor. Aurowallet vardı ama ne bileyim todex yada ciftlikbank gibi olur diye korktum 4 aydır kripto borsasında yatıyor para. Ben bu cüzdanda güvenebilir miyim yoksa eksik olsun stake geliri desem daha mı iyi. Kriptodan anlayan varsa biri cevap verebilir mi?

Aldiginiz coinin guvenilir olduguna inaniyorsaniz cuzdaninizi baglayip stake yapabilirsiniz.

• ⭐⭐

@goodluck coinin teknolojisi çok iyi, Vitalik Buterin bile övdü. Web 3.0 daha bir sürü özelliği var. Sloganı çok iyi "en hafif blockzincir". En yüksekten aldım şimdi bekliyorum. Haziranda etheryum altyapısına köprü kurulacak belki o zaman yükselir. Stake işine hiç bulaşmadım, 4 ay boşa gitti ama sonra borsada stake açıldı cüzdanlara göre az ama olsun 3-5 birşey gelir. Bu coin 200x yaparsa amerikada evin peşinatı çıkar o yüzden yatırdım umduğum olmadı daha da düştü şu an yarı yarıya gibi bir zararım var. Gerçi öyle varımı yorumu yatırmadım ama coin dünyasına bu mina coin için adım attım.

• @YollardakiAdam kesinlikle katilmiyorum dogecoinin sahibi yani tasarimcisi ben bunu sirf eglenmek icin yaptim dedi ve simdi milyarlarca dolara sahip bu is ayni at yarisi gibi supriz ATI bulmadikca para kazandirmaz.o yuzden bol sifiri olan iyi bir alt yapi calismasi ve reklam kabiliyeti olanlara yonelmek en dogru tercih diye dusunuyorum zira ben 46$ dolarlik hic bilinmeyen coin aldim ve suan degeri 6200$ ve hala direncli bir sekilde degerleniyor bilinen eth ve bnb nin artmasi supriz olmaz ama kazandirmaz cunku ozellikle bnb cok yuksek degere ulasmis durumda ben kimseye tavsiyede bulunamam zira 3 yildir yaklasik bu isleri takip ediyorum ve hic kimsenin uzman olmadigini goruyorum... saygilar

• ⭐⭐

Şu kriptolar düşmez dedik yine düştü. Etheryumun gidişatı hakkında iyi yorumlar yapılmamakta Vitalik Buterinden ötürü sanırım. Olayın ne olduğunu anlayamadım rus olduğundan mı yoksa 2.0'a geçemediğinden mi balinalar mı dışlıyor? Tersteyim şu an panik yapmıyorum hiç. bana göre kazandıran dönem şu ara gibi düşükten toplamaya çalışıyorum. Bitcoinin dibi neresi teknik analiz yapabilen varsa bilgi verebilirse sevinirim

• @gariban keşke söyleyebilsek. Sadece teknik analiz olsa sorun değil ama piyasadaki haber akışları ve FUD haberler anında ilk olarak kripto piyasasını kötü etkiliyor.

• ⭐⭐

@Yıldırım-Özcan 52k bekliyorduk 37k ya düştü neyse bu ayı sezonu bitsin hedef geldiği an satıp çıkıcam

• BTC de 26k kırılırsa 24-20-16-12k ya kadar düşüş derinlesebilir. Elon Musk tweet geçen yıl atmış olduğu büyük Mayıs düşüşunde 48-69-20-75 sırada 20k var gibi gözüküyor.
    BTC dip 16-12k tepe 75k-83k
    Eth dip 400$ tepe 6500$
    26k kirilmadikca yön yukari.

• @mexido neye gore fiyatlari belirledin?

• ⭐⭐

Elon Musk’in o tweet’ine bende batil bi sekilde inaniyorum nedense. Diger yandan elon musk eski etkisini kaybetti. Dogecoin’i odeme araci olarak yakinda kabul edebilirim dedi. Cok az bi etki yapti. Ben su anki ekonomik kosullarda uzun sure dusus bekliyorum. Ara ara yaniltici pump olabilir ancak ben dunyadaki savas ve ekonomik sorunlar nedeniyle coin piyasasini cok riskli goruyorum

• @kursat68

Az çok ekonomik, piyasa koşullarına beklentileri ortak bir çalışma diyebiliriz.

• @goodluck

21k altı kurumsallar iflas bayrağını çekecek özellikle elinde en çok BTC bulunduran microstragty şirketi 21 altı dükkanı kapatıyor. Zaten açıklamasına da yapmıştı tüm elimizdeki btcleri satmak zorunda kalacağız diye. Bu da 16-12 hatta 10k ya kadar düşüşün uzaması olasılığı doğurabilir. Bende dip 16-12k lakin dibin dibi de olduğu bilinmeli. Kimse bilemez bunu. Yıl sonuna kadar herhangi bir hareket olmaz Fed faiz artışı yıl sonuna kadar devam çünkü.
    2024-2025 BTC yarilanmasinda yani halving de yeni zirveler anca gelir. 1-2yil ayı piyasası gözüküyor şuan için. Olumlu hiç bir durum yok malesef.

• Celcius ve Binance coin platformlari islemleri, BTC deki yuksek dusulerden dolayi, gecici olarak askiya aldi.

• Selamlar, green cardla ilk abd ye gelindiğinde kripto işlemleri banka tarafından şüpheli vs.gibi bakılır mı yani sorun oluyor mu?

Yoksa vergisini ödedikten sonra istediğin işi yap mantığı mı var orada?

Abd'de bu şekilde hayatımı devam ettirme niyetim var bu nedenle banka transferleri vs yada hesap açmakta problem yaşar mıyım? bu işlemleri ilk nasıl aştınız?

Teşekkürler.

• @mexido, içinde söyledi: Bitcoin ve Altcoins

BTC de 26k kırılırsa 24-20-16-12k ya kadar düşüş derinlesebilir. Elon Musk tweet geçen yıl atmış olduğu büyük Mayıs düşüşunde 48-69-20-75 sırada 20k var gibi gözüküyor.
    BTC dip 16-12k tepe 75k-83k
    Eth dip 400$ tepe 6500$
    26k kirilmadikca yön yukari.

Tam 6 ay önce BTC de verdiğim 16k hedefi gelmiş. 🙂 İlk hedef 16k idi ikinci hedef ise 12k fakat ikinci hedefin gelme olasılığı ilk hedefe nazaran daha az. Dip buralarda olabilir.
    2024-2025 halving dönemin yeni zirveler gelebilir. İlk hedefte Musk in da dediği gibi 75k ve ikinci hedef olarak 83k mevcut.

• ⭐⭐ Yasaklı

@mexido 35 40 bine nezaman gelir hacım

• @Calibraturbo, içinde söyledi: Bitcoin ve Altcoins

@mexido 35 40 bine nezaman gelir hacım

Net birşey söylemek şuan için biraz zor hocam.
    En büyük borsalardan birini batirdilar ve bugünde çıkan bir haber vardı hackerlar içerdeki tüm parayı hortomlamis.
    Elon Musk ve Cz birşeyler yapıyorlar Binance borsasını tek hakim mi yapmak istiyorlar bilemiyorum. Piyasadaki yaklaşık 20bin coin temizliği mi bu o da meçhul.
    Dolar endeksinin düşmesine bile BTC tepki vermiyor şuan BTC 25-30k civarı olması lazımdı. Aralık da son Fed var 50baz bekleniyor sonrasında zaten faizler yavaş yavaş düşüşe geçip tamamen ortadan kalkacak. Ne yazikki büyük oyunlar dönüyor. 16 hatta 15k gören BTC için hala dip de 12k var bir ihtimalde olsa 9k gab boşluğu.
    En iyi ihtimal 2023 ortasından sonra, yada
    sonlarına doğru boğa piyasasına gidilebileceğini düşünüyorum. 2024halving ile birlikte 2024 sonları 2025 için de tepe yapacağını düşünüyorum.
    1sene daha beklicez Max. En kötüye alışmak adına diyorum. Tabi erken olursa işimize gelir.

• BTC yine $30 binlere tirmandi. What's going on?

• Zamanında arkadaşımı dinleyip birkaç tane bitcoin almış olsaydım şimdiye köşe olmuştum. O zamanlar dolar 2-2.5 lira falandı sanırım. Ben bu kafama... 🤣

Benzer Başlıklar

• 185
  • 1
  • 1
  • 162
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

54

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |