Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ben ve eşimin fotografında problem yok ancak 3 yaşındaki oğlumun fotoğrafı gözler %56 da kaldı diyor. Başka bir sitede de gözleri kırmızı noktalı alanda değil. Sorun olacaktır sanırım değil mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yokartikoldumu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Ben ve eşimin fotografında problem yok ancak 3 yaşındaki oğlumun fotoğrafı gözler %56 da kaldı diyor. Başka bir sitede de gözleri kırmızı noktalı alanda değil. Sorun olacaktır sanırım değil mi?

problem olmaz, merak etmeyin.

• geçte olsa bende geldim. herkese bol şans 🙂

• @yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

arkadaşlar her konuda umutsuzluktan nasıl çıkıyorsunuz

Hayat devam ettiği gerçeğini untmadan ama aynı zamanda çokta ciddiye almanın bir faydasının olmadığını taşın taşa vurup ateş çıkarması gibi hayat senden ateş çıkarınca öğreniyorsun 🙂

• @tanhanr maalesef dediğiniz olay gibi olacak sanırım, büyük dersler aralarak devam edeceğiz hayatımıza. 🙂

• merhaba, başvuru formunda soyadımı kabul etmiyor ve "This field must start with a letter and can only contain letters, apostrophe, hyphen, or space. Please modify before continuing." uyarısı veriyor ama mesela arkadaşımın soyadını girince onu kabul ediyor. soyadım V harfi ile başlıyor. yardımcı olabilir misiniz?

• @yokartikoldumu bende de aynı oldu ama çocukların özellikle bebeklerin fotoğraflarına imtiyaz tanıyorlarmış

• ⭐⭐

Hiç düşünmezdim 2. basvurumda heyecanımı kaybedeceğimi... biraz erken mi kaybettim ne

• @Erkand hocam bırakın öyle olsun bir nebze bende de öyle, heyecan mayısa doğru yine tavan yapar 🙂

• @Erkand, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Hiç düşünmezdim 2. basvurumda heyecanımı kaybedeceğimi... biraz erken mi kaybettim ne

şahsen bizim evde de aynı durum mevcut. gecen sene hayallerden hayal begeniyorduk. basvurudan bu yana amerika halleri hiç konusmadık bile. şahsen pasaport şartının kalkması, mevcut ülke durumu ve sosyal medya olsun, tv olsun her yerde yogun bir green card reklamı gündemde oldugu için haliyle basvuruların inanılmaz arttıgı belliyken, kazanma ihtimalinin daha da düşmesi bu duruma sebep oldugu açık. basvuruyu yaptık sakin bir şekilde bekleyeceğiz.

@tanhanr maalesef dediğiniz olay gibi olacak sanırım, büyük dersler aralarak devam edeceğiz hayatımıza. 🙂

umarım bizden daha şanslısındır 🙂

• ⭐⭐

@Laçin-Göçmen, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

merhaba, başvuru formunda soyadımı kabul etmiyor ve "This field must start with a letter and can only contain letters, apostrophe, hyphen, or space. Please modify before continuing." uyarısı veriyor ama mesela arkadaşımın soyadını girince onu kabul ediyor. soyadım V harfi ile başlıyor. yardımcı olabilir misiniz?

Yanlışlıkla başında boşluk bırakıyor olabilir misiniz? Space tuşuna basılmış olabilir belki soyadı kısmının başında yanlışlıkla.

• @tanhanr hiç sanmıyorum ama artık dalgaya alma vakti geliyor sanırım 🙂

@tanhanr hiç sanmıyorum ama artık dalgaya alma vakti geliyor sanırım 🙂

yaş kaç bilmem ama ben 19 dan sonra salmayı öğrendim tabri yerinde ise peygamber vitesinde hayatı yaşamayı bazen yokua denk geliyorsun orda 2-3 atıp gaz vermek efor sarfetmek zorunda kalıyorsun ama hiç bir yol daima yokuş yukarı değildir bazen aşağı bazende düz gider 🙂

umarım çok geç kalmamışsındır boşa atmaya...

• ⭐⭐

@nicky, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Erkand, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

şahsen bizim evde de aynı durum mevcut. gecen sene hayallerden hayal begeniyorduk. basvurudan bu yana amerika halleri hiç konusmadık bile. şahsen pasaport şartının kalkması, mevcut ülke durumu ve sosyal medya olsun, tv olsun her yerde yogun bir green card reklamı gündemde oldugu için haliyle basvuruların inanılmaz arttıgı belliyken, kazanma ihtimalinin daha da düşmesi bu duruma sebep oldugu açık. basvuruyu yaptık sakin bir şekilde bekleyeceğiz.

Aynen öyle.. kısmette ne varsa ister 1m kişi başvursun gelir yine seni bulur.

• Bu sene iki arkadaş beraber başvuru yaptık. Umarım hayallerimiz gerçek olur ve aynı anda kazanırız.

• @Erkand ben de öyleyim, belki de başka planlarımız olduğu için çekiliş heyecanı geçen yılki gibi değildir. Yine de sonuçlara sayılı günler kalınca bence yine heyecan tavan yapar, hele sayaçta tek basamaklı sayılar görünce ne oluruz bilemiyorum 😅

• the image is overly compressed uyarısı aliyorum bu durumda ne yapmalıyım

• ⭐⭐

@dytmelek Tek haneye indiğinde sayaç, heyecan basar ya 😅 şuanlık tık yok içimde 😂

• ⭐⭐⭐

Arkadaşlar tünaydın. San Diego dedikleri kadar güzel bir yermiş. Bu sabah oradaydım. Havası mis, insanlar hep güler yüzlü.

Okyanus manzaralı havuz başı bir mekana gittim. Çalışanların çoğu türk. Hatta çalışan arkadaşlardan 2 tanesi yanıma geldi. Bir tanesi Bursa'lıymış, "hemşehri sayılırız" dedi bana, Diğer arkadaşa nerelisin diye soracaltım ki uyandım 😕

@Erkand Mayıs yaklaşsın görürüm ben seni diyecektim ki kendin yazmışsın zaten 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

124

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |