Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ayvalik10 şöyleki greencard için istenen fotoğraf boyutları 600x600 sanırım. ama benim turis vizemde verdiğim fotoğraf 780x780 bunu sonradan farkettim çünkü vizemi bu fotoğrafla aldığım için kontrol etmedim işin açıkçası. ama hem turist vizesini almakta sıkıntı yaşamadım hem de greencard başvurusu sırasında sistemden ikaz almadım. bu şekilde başvurdum ama acaba fotoğraf sebebiyle bir elenme yaşar mıyım? 😞

• Arkadaşlar merhaba evli olarak ayrı ayrı başvuru yaparken aynı mail adresini kullanabilirmi.? sorun olur mu

• şansa bak. tam submit yaptım başvuruyu. sayfa bulunamadı hatası verdi sistem. sonra tekrar siteye girmedi. farklı tarayıcı üzerinden denedim açılmadı site. vpn ile açıldı ne hikmetse. Tekrar başvuruyu düzenleyip yaptım. success ekranı geldi. daha submit ekranında şansımız yok. sonuç şimdiden hüsran olacak gibi. Neyse denemeye devam.

• @ahsenaydgdu amerika batmis yuh ya. 6-7 nedir. 🤔

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐

@celica, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ahsenaydgdu amerika batmis yuh ya. 6-7 nedir. 🤔

CA da yaşamak kolay değil 😃

• Fotoğraf konusu çok konuşuluyor. Cidden bu kadar önemli mi sizce ? Kazanıp mülakata geldiğinizde, başvuru esnasında yüklediğiniz fotoğraf size benziyorsa, başka ne gibi bir problem olabilir ki ? Yani mesela başvuruyu kazanamayanların büyük kısmı fotodan eleniyor falan deniyor. Böyle bir şey var mı cidden merak ettim. Sistem "düzgün" olmayan fotoğrafı ayırt edip, o kişiyi başvurudan eleyecek kadar hassas mı ? Hassassa, bunun sebebi nedir ? ya da dediğim gibi sadece başvuruda yüklediğiniz fotoğraf, mülakat esnasında size benzemiyorsa mı elenme oluyor ? (belki de o fotoğraf mülakata kadar bir yerlerde kullanılıyordur çünkü ve o yüzden son halinize benzemesi gerekiyordur)

Bu konuda net bir bilgi bulamadım.

• Merhaba,
    Bu yıl ben de eşim ve kızımla ilk defa başvuruda bulunacağız. Böyle bir forumun olmasına ve bu kadar bilgi paylaşımı yapılmasına çok sevindim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

Bu ileti silindi!

• Umarım doğru yere yazıyorumdur. Üniversite öğrencisiyim ve hazırlık okuyorum. Aynı zamanda da 2. üniversite kapsamında bir bölüm okuyorum. Lise mezunu mu yoksa üniversite öğrencisi ni mi seçeceğim? 2. üniversitem 2 yıllık. Örgün olarak okuduğum 4.

• merhaba arkadaşlar. Umarım herkes bir gün greencardlı olur. 2024 için başvurular devam etmekte ve bir arkadaşım da başvuru yapmak istiyor. Ancak kendişi işi gereği iki yıla yakın oldu Rusyada çalışıyor. doğma büyüme
    İstanbul/Türkiye. sorum ise şu; başvuru formunda yaşadığı yerin adresini Rusyada ki adresi mi yoksa İstanbuldaki ikamet adresini mi yazacak. şimdiden cevaplarınız için çok tşk ederim. herkese bol şanlar 🙂

• @celica, 3-3,5 $ arası olan eyalate gidebilirsiniz hcam :))

• @Sini-sini yaşamazsın. sistem 1:1 ratio istiyor. yani 600x600 'den baslayarak 1200x1200'e kadar yapabiliyorsun.

• Doğum yeri ilçe mi yazılmalı yoksa il mi?

Fotoğraflarda çene kısmı yeşil bölgeye sığmadı, sorun teşkil eder mi?

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı1.PNG

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Concorde biometrik resim ondan olmaz

• Abd ye gidersem NBA maçları favorim olacak

• @Asım-Buğra-Kılıç anladigim kadariyla üniversiteden mezun degilsin okuyorsun o yüzden lise mezunu olarak isaretlemen gerekir . Forumu doldururken güncel neyse o

• İlk başvurum daha 18 yaşındayım herkes gibi umutla katılıyorum. Gerçekten ihtiyacım olduğu için katıldım. Ama şimdiden çıkmayacağına inandım

• @BeratD öyle inanirsan öyle olur güzel kardesim ins hayirlisi ise cikar sana deme öyle 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |