Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@sytahmt abi atma o oku günlerce bunu tartışmıştık 😂😂

• @Blacksocks Geçmiş yıllardaki fotoları da bahsettiğiniz sitede denedim. İlla bir şey buluyor kusurlu. Bundan sonraki yıllarda Hollywood'a gidip profesyonel bir çekim yaptıracağım:))))

• @madnomad aynen bende denedim kabul etmiyor😂 Bebeklerde sorun olmaz deniyor ufak hatalara umarım öyledir 6 aylık bebek sonuçta çekene kadar canımız çıktı 😆

• @Emre-Kurtulmuş çok teşekkürler cevabınız için. eşim moldavada 16 yaşına kadar kaldığı için ordan doğum belgesi askerlik muafiyet belgesi ve adli sicil kaydı alacak. ama bulgaristanda hiç yaşamadı sadece vatandaşlığı almış oldu annesinden ötürü. oraya gidip kimliğini alacak. ordan da adli sicil kaydı askerlik muafiyet belgesi istenir mi acaba greencard çıktığı takdirde vatandaşı olacağı için?

• @sytahmt ahahhaha evet evett evettt keske ya bakin her gördügümde yorum yapma istegi duyuyorum 😃

• merhaba arkadaşlar yeni üye oldum foruma yaşım 24 bu 2. denemem herkese bol şans.

• @melihguney güzel yazınız gerçekten umut verdi teşekkürler 🙂 bir seyi merak ettim fotoğraftan elenenecek çok kişi var dediniz. fotoğrafı yanlış olmasına rağmen sistem kabul ediyor mu? ben turist vizesinde ds-160 formuna kullandığım fotoğrafı greencard başvurusunda da kullandım (yeni çekilmiştim) o yüzden kontrol etmeden başvuruya da onu kullandım. sistem de kabul etti (tabi önce fotoğrafı sıkıştırmam gerekti). acaba fotoğrafla ilgili bir sorun yaşar mıyım? kafama takıldı şimdi 😞

• ⭐⭐

@waterman sonsuz döngü bu 😃 her zaman hortlar

• @diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@JesusLord aynen öyle kaç kişinin başvurduğunun önemi yok toplamda 100 kişi bile başvursa çıkmayacağı varsa yine çıkmaz. sırf 300-400k veya 1-2.5m başvursun sırf bu kadar başvuru olduğu için çıkar bilemeyiz. yüzde 1,2 veya 3 şanstan ziyade şansımız %0.001 gibi düşünün. takılmayın bir şeyin hilesini aramayın. kırmızı ışıkta geçemezsiniz yeşili bekleyeceğiz 😃

Bekliyoruz abi yapacak bir şeyimiz yok.. zengin değiliz ki yatırımcı vizesi ile gidelim. Dil okuyla gidelim kaçak çalışıp statü ile uğraşalım, kendi adıma imkanım yok. Olursa olur olmazsa olmaz söylendiği gibi bir çekiliş ve şans kısmet

• ⭐⭐⭐

@goldendragon aramıza hoşgeldin biz bahtsız Bedeviler olarak herkesi uğurluyoruz burdan 😂

• @JesusLord eşimle başvurumuzu ekim başlarında yaptık, o zamandan beri fazla video izlemiyorum, yoksa güncel hayatımın önüne geçiyor hayaller 🙂 arada girip forumu okuyorum, acaba çıkar mı ki hayaline çok kendimi kaptırmadan başka iş buluyorum uğraşacak. Nasipte varsa ben başvurumu unutsam dahi çıkacak zaten, Bu ekonomide yaşamak yeteri kadar stresliyken bir de bunun stresini katamam üzerine. Bir ara bir iki gün yine kapılıyorum video falan izliyorum, şehirlere iş imkanlarına bakıyorum sonra yine kendime hakim oluyorum 🙂 bir yandan orası için planlar yaparken bir yandan da buradaki hayatımın önüne geçmesin diye uğraşıyorum anlayacağınız. Ama normalde olduğumdan daha kaderciyim bu konuda çünkü aksi için şu aşamada yapabileceğim bir şey yok. Gerçekten bu şansı hakkıyla değerlendirebilecek insanlara çıkmasını diliyorum hep

• @sytahmt ben şöyle düşündüm, şu an başvuru yapılsa dahi ds260 doldurma aşamasında şu an pasaportu olmayanlar tıkanacak, yarıdan çoğu daha ilk aşamada - zamlanacağını ve iki aya anca geldiğini varsayarsak- pes edecek, bu yüzden yüksek numaralara da mülakat gelme olasılığı yüksek olacak.

• merhaba Dv-2024 başvurumuzu yaparak, 2015 yılından beri aldığımız yeri tekrar alalım bekleme odasında...

• @caner 2015 dolar 2,72515 TL imis 😢

• @goyro666 oo ben o hesabı bırakalı çok oldu.. zevk almaya bakıyoruz artık...

• @caner hahhaha ne bileyim insan bi üzülüyor 😃

• @goyro666, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@caner hahhaha ne bileyim insan bi üzülüyor 😃

benim imzamda Dv-2017 :HAS BEEN SELECTED yazısı vardı , zinciri kırayım diye yeni imzayı geliştirdim. bide bu şekilde değerlendireyim.

ilk 2 yıl başvuru sonrası çıkacak diyerekten aşırı heyecan ilgi ve çıkacakmış hissi vardı izlemediğim Amerika videosu, okumadığım makalesi ve Amerika tarihi kitabı kalmadı desem yeridir . ama olmuyor demek ki zamanı değilmiş.

• @waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@goldendragon aramıza hoşgeldin biz bahtsız Bedeviler olarak herkesi uğurluyoruz burdan 😂

hoşbuldum hocam biz 3 kişi başvurduk ben ve 2 arkadaş aramızda antlaşma imzaladık kime çıkarsa diğerlerini götürecek diye şansımız 3 kat fazla 🙂 önerebileceğin eyalet var mı? yeni gelenler için iş olanakları fazla olan?

• Merhabalar Sn. @crazycells , KKTC doğumlu Türk vatandaşı olan biri (sadece seyahatte orada doğmuş, vatandaşlık bağı bulunmuyor) "Country of Eligibility for the DV Program" kısmını "yes" olarak mı bırakmalı yoksa "no" seçip "Turkey" olarak mı değiştirmeli? Diyelim ki "yes" olarak bıraktı kazanma şansı artar mı ve mülakat Ankara'da mı gerçekleşecektir? Normalde KKTC tanınmadığı için "No" seçip "Turkey" seçmesi daha mı makul çünkü "Cyprus" uygun ülke lakin kastedilen güney kesimi değil mi?

• İyi akşamlar
    Telefon ile çektiğim resimleri "https://tsg.phototool.state.gov/" sitesinden kırpma işlemleri başarılı oldu. Bu şu mu demek oluyor. ? Bu resimleri başvuruda sorunsuz kullanabilirim ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

151

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.3k

| | | |