Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @kugutex evet normal saat içeri alınıyor takı vs

• ⭐⭐⭐

@Halil-0 tamamen şans meselesi desek yeridir. Bazen gidiş dönüş hatta otel rezervasyonlarını sorup ekstradan oteli arayıp teyit ettikleri de oluyor. Dönüş bileti rezerve edin isterseniz sonra iptal edersiniz veya satın alıp iade edin.

• @Halil-0 donus biletini en azindan rezerve edin. bu sıralar her gelene kalici gözüyle baktıkları icin sikinti çıkartma ihtimalleri yüksek.

• @bydecil36 ilk yurtdisi cikisiniz olduğu icin sikinti olabilir. arkadaslarinizdan aldiginiz davet mektubunun bir geçerliliği olacagini sanmıyorum her hangi bir şirket vs olmadıgı surece. umarım onaylanır vizeniz. iyi günler.

• arkadaşlar merhaba eşim ve ben turist vizesine başvurduk . ben 4 yıldır eczacıyım , eşim 10 yıldır devlet memuru. fransa yunanıstan bulgaristan kuzay makedonia çıkışlarımız var . fakat 2022 agustos ayında kanada öğrenci vizesinden 1 reddim var. amerika kanada reddini görür mü ? tecrübeli arkadaşlarımız yorum yaparsa sevnrm şansımız zayıf mı ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nefess şans zayıf mı yoksa %99 gibi yazılara sakın inanmayın çünkü kimse kesin bir şey diyemez yazan kişiye inanırsınız moralinizi bozarlar olumlu yazarlar gidince ret alırsın daha da çökersin ondan dolayı şansınızı deneyin zaten gitmeden sizin onay mı ret belli oluyor sadece üstünden geçiyor

• ⭐⭐⭐⭐

@nefess kanada İngiltere Avustralya vizelerinde aldığınız red ve onaylar görülüyor. Diğer hususlar için de şansınız yüksek ama @ayvalik10 nun dediği gibi bu durum tamamen şans.

• ⭐⭐

@denizci10, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

DS160 formu doldurma ve ücret yatırarak randevu nasıl alınır diye 2 adet pdf yaptım. ilk kez başvuracak arkadaşlara yardımcı olmasını umarım.

1. DS160 FORMU DOLDURMA.pdf

2. UCRET YATIRMA VE RANDEVU ALMA.pdf

Sayın @denizci10 dokümanlarınız sayesinde hiç sorun yaşamadan formumu doldurup ücreti yatırdım ve randevumu aldım. Elinize sağlık çok teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐

@Serap-2 rica ederim. hayırlısı olsun. inşallah güzel haberlerinizi de alırız.

• @denizci10 tesekkurler 🙏🏼

• @kugutex tesekkurler 🙏🏼

• Merhaba. Son yaptığımla beraber toplamda 3 defa randevu değişikliği yaptım.
    Daha erkene çekmek için randevu arıyorum fakat "There are no available appointments at the selected location. Please try again later." uyarısını alıyorum randevu sayfasında. Sebebi nedir acaba?

• ⭐⭐⭐

@archix kesin doğru mudur emin değilim ama Telegram gruplarında söylenene göre bir günde çok sık ve çok sayıda sayfa yenileme yapınca bu uyarıyı veriyormuş. Bir süre sonra düzeliyormuş

• Merhaba herkese,

Vize başvurusu için doldurmuş olduğum DS160 formunu güncelledim ve konsolosluğa güncellemeleri için mail attım.

Aşağıdaki maili gönderdiler ve ilgili dokümanı kendilerine ilettim. Ancak aşağıdaki maili tekrar ilettiler. Nasıl geri dönüş yapmam gerekir bilemedim. En olmadı en güncel halini alıp öyle gideceğim görüşmeye ama şimdiden halletmek istedim. Süreci bilen varsa destek olabilir mi?

Dear Applicant,

We have received your request to update the DS-160 number in your U.S. visa application account. Please be informed that we can only make the update when the applicant information on the DS-160 confirmation page is the same as the information entered in your account in our appointment system. If there is a discrepancy (e.g., visa class, given name, surname, date of birth, etc.) with the applicant information in your account, the update will not be made.

If you want to update a DS-160 number, and the rest of the information matches the applicant’s information on the account, reply to this email and attach a clear and legible copy of the new CEAC (DS-160) confirmation page. Once we receive your response, we will review your request.

• Eski ve yeni her iki DS160 formunu da iletmem mi gerek acaba?

• ⭐⭐⭐

@madmizah yeni doldurduğunuz ds160 confirmation page çıktı alıp mülakat günü yanınızda götürün. Orda güncellemeleri yapıyorlar

• @dytmelek çok teşekkürler. Bahsettiğiniz telegram gruplarına nereden katılabilirim?

• ⭐⭐⭐⭐

@archix o bir uyarı mesajıdır. Ban yemişsiniz. yani kısa sürede çok fazla denemişsiniz ondan dolayı 6 saat bloke etmişler sizi. Sonra bakarsanız randevu bulabilirsiniz. Telegram grupları önceki postlarda paylaşıldı. dilerseniz bu başlığın önceki postlarına bakın.

• Arkadaşlar Merhaba, Ankara'da artık sadece Çukurambar'daki yeni binada vize veriliyor değil mi? Teşekkürler

• @bdiler61 37c031b9-5cd5-4bcf-87a9-30adf4f24a22-image.png

Evet o adreste. Randevu sayfasında da görülebiliyor.

Benzer Başlıklar

• 7
  • 5
  • 537
  • 5
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

63

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |