Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@tolgasatir ben de Nisan sonrası diye bi tahminde bulunayım muhtemelen o sıralar gelir diye düşünüyorum 😂

• @Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@MySea, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Hopasej, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Amerika'da yaşayıp da hiç loto v.b şeylerde şansını deneyen var mı acaba, varsa deneyimlerini paylaşabilir mi 🙂

Benim bir arkadaşım var, teyzesi 30-40 sene önce gitmiş Amerika'ya, ilk gittiğinde bir şans oyunundan ev çıkmış 😃

Ben arada sirada lotto oynuyorum, ama henuz birsey cikmadi...

Birkac defa da isyerindeki arkadaslarla toplu olarak lotto sansimizi denedik, ama husran hep husran 😃

bu loto işi türkiyede hikaye ya 😃 ama amerikada çıkmış olabilir , biz müslümanız bizdekiler bizi düşünüyor bize yedirmiyor kendileri yiyor 😃
    hani lafta gavur ya onlar, aslında ,, neysee

Burada eskiden anlatilan bir sehir efsanesi vardi. Soylentiye gore, Giresunlu birisi yillar once lottodan buyuk ikramiyeyi tutturmus. Parasini 30 yila yayarak, yillik odemeler seklinde almis, kesintiye ugramamasi icin. Yilda $2 milyon aliyormus. Herneyse, sonra Turkiye'ye donmus. Esini bosamis, kumar eglence zamparalik falan derken, mafya cokmus uzerine ve obur tarafa kavusturmus! Buradaki eski Giresunlular adami taniyorlardi, adini koyunu falan bile biliyorlardi...

• ⭐⭐⭐

@abrakadabra, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@tolgasatir kazandım ne yapmam gerekiyor :)))

Herhangi bir şey yapmana gerek yok.

Kazandıktan sonra 10 gün içinde evine kırmızı kurdele işe bağlanmış sarı bir zarf gelecek. İçinde uçak biletin, kalacağın evin adresi ve anahtarları, havalimanı otoparkında seni bekleyen arabanın ruhsatı ve anahtarları, senin isteklerin doğrultusunda, senin için bulunmuş, başlanmaya hazır 5 farklı iş. Artık hangini seçersen.

(Günü geldiğinde gerçekten soranlara yazamayacağım için sana yazdım 😁)

*Not. Yukarıdakiler gerçek değildir.

ABD'ye giriş yaptığınızda, ilk 6 ayınızı rahat geçirebilmeniz için size tahsis edilmiş olan toplam 9.000 dolar (aylık 1500 dolar olacak şekilde) yardımı havalimanında gümrük memurlarından almayı unutmamalı talihliler 😃

Valla yazacaktım unuttum 😂

• ⭐⭐

@Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Amerika'da yaşayıp da hiç loto v.b şeylerde şansını deneyen var mı acaba, varsa deneyimlerini paylaşabilir mi 🙂

Benim bir arkadaşım var, teyzesi 30-40 sene önce gitmiş Amerika'ya, ilk gittiğinde bir şans oyunundan ev çıkmış 😃

Birkac defa da isyerindeki arkadaslarla toplu olarak lotto sansimizi denedik, ama husran hep husran 😃

bu loto işi türkiyede hikaye ya 😃 ama amerikada çıkmış olabilir , biz müslümanız bizdekiler bizi düşünüyor bize yedirmiyor kendileri yiyor 😃

Burada eskiden anlatilan bir sehir efsanesi vardi. Soylentiye gore, Giresunlu birisi yillar once lottodan buyuk ikramiyeyi tutturmus. Parasini 30 yila yayarak, yillik odemeler seklinde almis, kesintiye ugramamasi icin. Yilda $2 milyon aliyormus. Herneyse, sonra Turkiye'ye donmus. Esini bosamis, kumar eglence zamparalik falan derken, mafya cokmus uzerine ve obur tarafa kavusturmus! Buradaki eski Giresunlular adami taniyorlardi, adini koyunu falan bile biliyorlardi...

bana o kadar para çıksa gidip kendimi belli etmem ki özel bir koruma isterim yada tutarım paranın hepsini alır vınnn yurtdışına ,,, burası Türkiye uğraşamam çakalıyla mafyasıyla gittiğim yerde kim bilecek bende milyarlar var 😃

• ⭐⭐

@Lossantosdy bana çıksa ben dayanamam twitterdan yazarım hemen 😃 herkesin haberi olur bende para olduğundan 😃

• ⭐⭐

@sytahmt, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy bana çıksa ben dayanamam twitterdan yazarım hemen 😃 herkesin haberi olur bende para olduğundan 😃

işte senin gibilere çıkar zaten 😃 bana çıkmaz 😃

• ⭐⭐

@Lossantosdy ahahaha Amerika’ya gidince yapılacaklar listesine eklendi 😂

• @sytahmt dayanamadım ve başvurdum 🙂

• ⭐⭐

@Burcu-Boz hayırlı olsun o zaman inşallah sana da çıkacak. Seni de yazdım listeye 😃

• @sytahmt ayy Allah razı olsun. Teşekkür ediyorum efenim 😃 hepimize çıksın lütfen 🙏

• Selamlar, geçen yıl ilk başvurumdu. Başvurular açıldığı gibi doldurmuştum formu. Bu yıl ikinci olacak henüz fotoğrafı bile ayarlamadım ama forumu takip ediyorum. Mayıs ayı mayıs ayı gibi gelir denince aklımda bazı taşlar yerine oturdu artık ben de başvurabilirim sanırım. Herkese bol şans!

• ⭐⭐

@Burcu-Boz amiiin

• @kaanayhan83 çıkarsa ds260 formunu doğru bilgilerle doldurun, mülakata katıldığınızda durumu konsolosluk görevlisi değerlendirir ona göre bir karar verir.Bazı konsolosluklar ufak hatalara çok dikkat ederken bazıları daha müsemahakar olabiliyor. Sadece lise diplomasını isteyip sıkıntısız vize alma ihtimaliniz var

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE Allah ne etmeye 😂😂😂 hiç bu kadar geleceğini tahmin etmezdim

• ⭐⭐⭐

@Don-t-Worry-Be-Happy emin ol bu yıl forumun %90ı bu durumda. Kimse çıkacağına inanmıyor bu yılda çıkacağına inananlar kazanıcak yılı mı acaba 😂

• @Ertunc-Servi ben TR'de yaşayan azerbaycanlıyım, ülke kimliğimde ş ile bitiyor soyadım pasaportumda 'sh' yazıyor . pasaportum da aze'ye ait. 'pasaportta yazıldığı gibi'yi esas alarak pasaportumda yazan şekilde aze kontejanından başvurdum. çıkarsa formu nasıl yapacağım bilmiyorum, o zaman kesin bilen birinden yardım alırım artık.

• @MySea, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Ohara şansta bi yere kadar :)))

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@WhiteK adı - soyadın soruluyor bir de DS260 ikinci bir soru pasaportunda ki adı soyadın yazılışı şeklinde yaz diye soru var.

Surnames:

Given Names:

Full Name in Native Alphabet:

• @ayvalik10 öz harflerimle dediğine göre (normal adım soyadım kısmına) “ş” yazacağım değil mi ?
    İlk soyad kısmına da “sh” ile?..

• michigan'daki haberi duydunuz mu? sözcüde

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

45

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |