Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ersevin-Bozoklu sorun yok, eğer confirmation numarasınıda bilmiyorsanız 6 Mayıs 2023 te çekiliş sonucu açıklandığında dvprogram.state.gov adresindeki fogot confirmation number kısmına e-mail ve bir kaç kişisel bilgi girdikten sonra sistem size confirmation numaranızı verecektir. Şu anlık sadece başvuruyu yaparken kullandığınız e-mail adresini unutmamanız yeterli. Çekilişte bol şans

• @Ersevin-Bozoklu bilgilerinizi doğru girdiyseniz. Kazanıp kazanmadiginiz sayfadan 8 mayıs 2023 te mail adresinizi ve ad soyad doğum tarihi bilginizden confirmasyon numaranızı ulasiyorsunuz.

• Merhaba arkadaşlar ben greencard 2023 talihlisiyim sıra numaram 31k benim sorum şu ben şu an irlandada öğrenci olarak kalıyorum dosyamı buraya nasıl aldırabilirim ve tam olarak ilk önce ne yapmam lazım ne zaman yapmam daha mantıklı teşekkür ederim ayrıca telegram grubunuza benide alırsanız çok sevinirim teşekkürler

• @ozi
    Size daha net cevaplar verilmesi için sürecinizi imzanıza taşıyın lütfen. Nasıl yapılacağını aşağıdaki başlıktan öğrenebilirsiniz.⬇

📝 Vize Surecinizi Imzaniza Tasiyin! https://yesilkartforum.com/forum/post/59676

Dosyanızı transfer etmek için KCC ye ([email protected]) ve İrlanda konsolosluğuna transfer talebinizle birlikte e-mail içeriğine isim-soyisim doğum tarihi (ay/gün/yıl) ve case numara bilgilerinizi yazarak iletişime geçebilirsiniz. (Not:Mülakat tarihi alana kadar hiçbir aşamada ds260 formunuzu açtırmanızı mülakat tarihi alma konusunda sorun yaşamamanız için tavsiye etmiyoruz)

Süreç hakkındaki daha fazla bilgi için aşağıdaki başlığı inceleyebilir bundan sonraki sorularınızı bu başlıkta sorabilirsiniz ⬇

DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları https://yesilkartforum.com/forum/post/272609

Ayrıca aşağıdaki formu doldurarak excel listesine kaydolabilir ve diğer sorunuzada çözüm bulabilirsiniz⬇

(https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScI0pAkb4BZcdWkUxklwdRL2WBsUOe_nTU_D767McMd02m0DA/viewform

• @Muhtaradana çok teşekkür ederim sağolun

• Arkadaşlar, conformation numarasına ulaşamıyorum unuttum ilgili sayfaya girip hatırlatma için gerekli bilgilere girmeme rağmen conformation numarasını sayfa vermiyor... Ne yapabilirim

• Arkadaşlar cidden durumun ne kadar kötüye gittiğini şöyle anlatabilirim.Forumda eski başlıklara bakınırken şunu gördüm bi arkadaş Dv2017 kazananı numarası 25k larda ve ds260 ı eylül ortasında submit etmiş ve mülakat randevusunu şubatta almış şaka gibi dv 2022 kazanıp 25 k olan arkadaşlar mayıs ortasında submit yapmasına rağmen eylül ortası veya sonu gibi mali dönemin tam bitişine yakın ucu ucuna mülakat alabilmiş 4-5 senede bu işin bu kadar zorlaşması cidden akıl alır gibi değil.Ah kafam ah 25 yaşındayım salak gibi 6 sene bomboş bekledim geçen sene aklım başıma geldide başvurmayı akıl ettim.Tren kaçtı gibi

• 30k olanların Vize alması hayal gibi bir şey oldu artık

• Conformation numarası 10 haneli olabilir mi

• @cumhur-kutlu

@hypecorn32, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Selamlar dv status check'ten confirmation numberimi girip sorgulama yapmak istiyorum fakat her seferinde güvenlik kodunun geçersiz olduğunu söylüyor "Please enter the code as you see or hear it." Sistemsel bir sıkıntı mı acaba?

yukarIdaki hatayı alıyorsunuz sanırım ,bir süredir dvprogramstate.gov da bu tip hatalar alınıyor,eğer acil ihtiyacınız yoksa farklı günlerde tekrar deneyin lütfen.
    Bu arada şu anda kontrol ettim aynı hatayı bende aldım

• @cumhur-kutlu 16 haneli

• @cemyaman dv2021 e kadar hiçbir sorun yoktu.Dv2021 de pp10014(Nisan 2020-Şubat 2021)ve sonrasındaki tier-prioritization vakası, konsoluslukların covid dönemindeki kapalılık ve dahasonrasındaki performansı sebebiyle aşırı birikmiş dosya sayısı bunlara sebep oldu.Ayrıca kcc nin ds260 submit tarihlerini esas alması ,Kasım 2019 da başlattığı evrak talep-onay sistemine veda etmesi (ki bundan sonra işlemler biraz daha hızlanmıştır,evrak onay sistemi dv21 e pranga olmuştu) gibi sürekli değişen kurallar sizin bahsettiğiniz absürt olaylara sebebiyet verdi

• @cumhur-kutlu bülten hızlı ilerler ,ds 260 submit tarihinizde (tabi bu düzeni maç içinde yine değiştirmezlerse) erken ise neden mümkün olmasın.Eğer Ankaranın performansından çekiniyorsanız Aos seçeneğini düşünebilrsiniz,umarım yüksek caseler için bültende erken bir current görürüz.Bu sayede aos veya dv22 de olduğu gibi konsoslosluk dosya transferi ile bir çok kişi yine vizesini alabilir belki

• @Muhtaradana hocam siz ve sizin gibi 7-8 kişi genelde sorunun altına cidden deneyim ve bilginizle yanıt veriyorsunuz hepinize çok teşekkür ederim.😊

• Dv 2023 talihlisiyim currenti bekliyorum telegram gruplarından link atabilirmisiniz

• ⭐⭐⭐

@Kyrofatality Merhaba, ilk önce süreci imzanıza taşıyın sonrasında sorularınıza net cevaplar alabilirsiniz.

Ayrıca Buradan lütfen excel e kayıt olun. Süreci takip etmeniz için faydalı olacaktır.

Dv 2023 süreci ile ilgili sorularınızı lütfen buradaki başlıkta sorun.

• @cemyaman aynı hissiyat bende de olmuyor değil hocam 😕

• Herkese merhaba, daha önce defalarca giriş yapmış olmama rağmen dvprogram.state.gov sayfama giriş yapamıyorum. confirmation number, soaydı, doğum tarihi her bilgiyi tek tek defalarca girdim. submite basınca yeniden sayfayı yenileyip alt taraftaki Authentication kodu değitiriyor sadece. 50 kez denedim olmuyor. Neden olabilir bir fikri olan var mı?

• ⭐⭐⭐

@bernat Merhaba, ilk önce süreci imzanıza taşıyın sonrasında sorularınıza net cevaplar alabilirsiniz.

Dv 2023 süreci ile ilgili sorularınızı lütfen buradaki başlıkta sorun.

DV 2024 başvuruları başladığından beri sistem o şekilde hata veriyor. Sizden kaynaklı bir sorun değil.

• @Erkan-Gürsoy çok teşekkür ederim Erkan bey. Kusura bakmayın. excel ve telegram grubuna katılmak üzere de arkadaslar bilgilendirdi ancak kazandığımı gösteren sayfaya su an ulaşamadığım için zorunlu alanları doldurup katılım sağlayamıyorum. umuyorum sorun bir an önce giderilir. burayı mesgul etmeyeyim daha fazla. geri dönü için tekrar teşekkürler.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   ayvalik10 ayvalik10 

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |