Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ayvalik10 fotoğraf işi tmm şimdi daha önce başvuru yaptık ya ama hatalı mı diye artık teredüt ettiğimi soruyorum kusura bakmazsanız. benim çocuklar 2 isimli orta isime yazmam gerekmiyor sanırım birde büyük harfle doldurdum isimleri ve İ ve Ü leri kabul etmiyor ama pasaportta ki gibi nasıl olacak madem?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Bahri-ünver pasaportaki gibi isim olmayacak sadece doğum yeri öyle yazılacak
    ikinci isimleri middle yazabilirsin. Büyük harflerle yazsan da i - ü - ö - ş - ğ - ç bunların noktalarını yazmayacaksın. ismail üzüm olsun bunu yazalım. ISMAIL UZUM olarak yazacaksın.

• herkese günaydın geçen sene ki heyecan hiç yok 🙂 hala yapmadım başvuru geçen sene sanırım ikinci gün falan yapmıştım 😕 bu sene 10 gün geçti hala yapasım yok 😞

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yenihayaletadam sistem kaçmıyor orada duruyor ondan ay sonuna doğru yaparız

• @ayvalik10 öyle hocam 🙂 ama ben özellikle ilham gelmesini bekliyorum 😂 😂 ( hiç bir ilham işe yaramaz ama umut işte 😶 )

• Herkese Merhaba, bugün formdaki ilk günüm.. bu yüzden forumun algoritmalarına pek hakim değilim. sorularımı hatalı başlık altında veya daha önce konuşulan konuları bir kez daha açtıysam şimdiden özür diliyorum. Günlerdir başvuru yapıyorum ve aşağıdaki hatayı alıyorum. Birçok tarayıcı ayrı ayrı denedim ama sonuç aynı, yardımcı olabilir misiniz?

resim.png

"The requested URL was rejected. Please consult with your administrator.

Your support ID is: 8237186622675328336

[Go Back]"

• Arkadaşlar ben başvuru yaptım fakat benim iki adım var ve başvuruda no middle name'e tıklayıp isim girmedim eğer ki green card çıkarsa diskalifiye olur muyum?

• ⭐⭐

@ismail0606, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Selamlar forumda ilk günüm bir sorum olucaktı diyelim greencard kazandık mülakata gittik ve belirli bi adres verdik bir tanıdık adresi o adrese greencard gelene kadar amerikaya giriş yapmasak oluyormu yani tanıdığımız kişi greencardın geldi dediğinde gitsek kartı alsak?

Öyle bir olasılık yok. Mülakatta sizin pasaporta basılan vize 6 aylık. O 6 aylık süre içinde ülkeye girmeniz lazım. Giriş yapmadan greencard basılıp yollanmaz.

• Merhaba,
    "The Requested URL Was Rejected. Please Consult With Your Administrator" hatası aldım, diğer bahsedilen çözümleri denedim ve sonuç alamadım, yazacağım işlem sonuç verdi, sizlerle paylaşıyorum;
    1 Windows pc'de başvuruya yükleyeceğiniz fotoğraf dosyasına sağ tık ile Edit/Düzenle seçeneğine tıkla
    2 Açılan MS Paint penceresinde sol üst Dosya/File seçeneği > Farklı kaydet seçeneği içinde JPEG olarak kaydetme seçeneği ile kaydet
    3 Yeni oluşan, fakat özellikleri aynı olan fotoğraf dosyası ile başvuruya devam et
    Esenlikler

• Herkese merhaba dün bir video izledim, bir istatistikte başvuru süresinin orta ve son zamanlarında yapılan başvuruların kazanma ihtimalinin yüksekliğinden bahsediyordu şahıs. Sizler hiç böyle bir istatistik duydunuz mu rastladınız mı acaba?

• ⭐⭐

@Chromium, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Aşı kartı tartışmalarını gördüm de. Aşı konusuna çok sıcak bakmayan biri olarak green card bana çıksın gerekirse sağ koluma beş doz biontech sol koluma da beş doz sinovac vurdururum feda olsun Amerika’ya 🙂

Böbrek nakli olan üyemize de mutlu bir hayat dilerim umarım hiçbir zaman nakil kaynaklı ekstra bir sıkıntı çekmezsiniz. Size durumunuzdan ötürü zorla aşı yapacaklarını hiç zannetmiyorum.

çok teşekkür ederim, inşallah bi sorun olmaz...

@ayvalik10 şu ciger röntgen filmi beni tedirgin etti daha öncede demiştim ya eşimde hepatit b var ama tehlikeli boyutta degil umarım sıkıntı çıkarmazlar

• ⭐⭐⭐

@Lossantosdy dur bi you have been randomly selected yazısını gör ondan sonra düşün bunları 😂

• ⭐⭐

@waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy dur bi you have been randomly selected yazısını gör ondan sonra düşün bunları 😂

arkadaşım sorun olacaksa çıktıktan sonra düşünmenin bi anlamı yok,, bi yola gitmek için hazırlık yapılmaz mı? öyle ezberemi gidersiniz.. boşuna sevinmeyelim bari yada bilsem işte bu sordugum soruların cvbını belki başvurmazdım, şimdi siz çok şükür saglıklısınız o yüzden size basit geliyor yada gereksiz. ama benim için çok önemli,,, bilgilenmek kötü mü 🙂

• @waterman biz Türk milleti dereyi görmeden hep paçayı sıvıyoruz buna geçen sene bende dahil 😁 😂 😂

• ⭐⭐

@yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@waterman biz Türk milleti dereyi görmeden hep paçayı sıvıyoruz buna geçen sene bende dahil 😁 😂 😂

he tmm kardeşim o dediğinden.... anlamadan dinlemeden yorum yapıyorsunuz anca... benim saglık sorunum var eşiminde bu soruları bilelim ki ona göre hareket edelim niye boşuna zamanımı paramı harcayım ki? size göre kolay tabi konuşmak

• ⭐⭐⭐

@Lossantosdy boşuna kafanda kuruyorsun o yüzden söylüyorum 🙃 günde 1.5 pakete yakın sigara içiyorum kim bilir bende neler var bilmiyorum ya da hiç bişey yok.. bunları düşüne düşüne insan kendini yıpratıyor daha çok , kendimden biliyorum.. yoksa tabi ki de bilmenin öğrenmenin zararı yok biraz keyfini çıkarmaya çalış yoksa mayısa kadar beklemek zaten zor iken ruhen kendini daha çok yıpratırsın ☺

• ⭐⭐

@Lossantosdy boşuna kafanda kuruyorsun o yüzden söylüyorum 🙃 günde 1.5 pakete yakın sigara içiyorum kim bilir bende neler var bilmiyorum ya da hiç bişey yok.. bunları düşüne düşüne insan kendini yıpratıyor daha çok , kendimden biliyorum.. yoksa tabi ki de bilmenin öğrenmenin zararı yok biraz keyfini çıkarmaya çalış yoksa mayısa kadar beklemek zaten zor iken ruhen kendini daha çok yıpratırsın ☺

sigaradan sıkıntı olmaz kardeşim sen içmeye devam et, benim dediğim bulaşıcı bi hastalık sigarayla kıyaslaman komik.. kafamda bişey kurmuyorum gerçekten olan şeylerin cvbını arıyorum.. neyse ya sözde burası yardımlaşma formu, ama herkeste bi ön yargı bi dalgaya alma falan.. kusura bakmayın sizi rahatsız ettiğim için daha soru sormayız... siz hayallerinizi anlatırken iyi biz bişey sorunca sıkıntı...

• ⭐⭐⭐

@Lossantosdy niyetimiz yanlış anlaşıldı ya da siz yanlış anladınız ne diyebiliriz şimdi ☺️ olayı makaraya vurmazsak eğer herşey daha çekilmez hale gelir daha gergin bi ortam olur. mülakat deneyimlerinde hepatit hastalığı olan biri vize alabilmişti linkini bulursam atarım.

• ⭐⭐

@Lossantosdy niyetimiz yanlış anlaşıldı ya da siz yanlış anladınız ne diyebiliriz şimdi ☺️ olayı makaraya vurmazsak eğer herşey daha çekilmez hale gelir daha gergin bi ortam olur. mülakat deneyimlerinde hepatit hastalığı olan biri vize alabilmişti linkini bulursam atarım.

ya mesele o degil , asıl sorun şu ne sorsak dalgaya alınıyor yok hele bi çıksın yok bilmem ne , herşey makaraya alınmaz, çünkü ciddi bişey soruyorum , benim sorduğum şey sıkıntı yaratacaksa ben boşuna neden gideyim muayeneye dimi bunu ögrenmek istedim sadece,,,
    tek amacım düzgün sorunsuz bir profilim olsun istiyorum,,,
    bakar bulurum bi yerden elbet sagolun.

• ⭐⭐⭐

@Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

sigaradan sıkıntı olmaz kardeşim sen içmeye devam et, benim dediğim bulaşıcı bi hastalık sigarayla kıyaslaman komik.. kafamda bişey kurmuyorum gerçekten olan şeylerin cvbını arıyorum.. neyse ya sözde burası yardımlaşma formu, ama herkeste bi ön yargı bi dalgaya alma falan.. kusura bakmayın sizi rahatsız ettiğim için daha soru sormayız... siz hayallerinizi anlatırken iyi biz bişey sorunca sıkıntı...

Buyrun 2-3 dakikalık arama sonucu hepatit b hastalığının vize alma konusunda engel olmadığına dair bir yazı buldum. Bol şans

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2213/dv2021-bekleme-odası/12364?_=1665740964930

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |