Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@waterman 1 dakika düşünme valla... ingilizce çantada zaten ek dil olarak fransızcan da olur oh mis 🙂 :))

• ⭐⭐⭐

@celica bakalım ya hayırlısı ise olur gelişmeleri burdan yazacağım umarım hakkımda en hayırlısı olur. Simdi YouTube vs bakıcam ne var ne yok

• Öncelikle bol şans herkese. Numara kısmını +90 olarak girdim ve başvurdum. Başvuru hatalı sayılır mı?

• @starlive74, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Öncelikle bol şans herkese. Numara kısmını +90 olarak girdim ve başvurdum. Başvuru hatalı sayılır mı?

Hayır sayılmıyor bu konuda başvuru videosunu izlediyseniz +90 veya 90 kabul ediliyor

• ⭐⭐

@waterman ben kendi adıma konuşayım, bu benim için büyük bi fırsat olurdu. çünkü bir süredir amerika olana kadar yaşamalık kıçı kırık bir zamanlar bizim yönetimimizdeki arnavutluk ve karadağ'ı araştırıyordum... umarım hakkında en iyisi olur

• Eee ben de yerimi aldım. İlk başvurumda çıkacağını umuyorum. Çıksın da o tatlı telaşı, koşuşturmayı yaşayalım bakalım. Herkese bol şans..

• Pasaportsuz başvuru çok kötü oldu. Başvuru sayısı 2 milyonu geçer bu sene

• Az önce başvurdum ilk başvurum çok heyecanlıyım 🙂 Ama posta kodu kullanmadığım için formda no postal code şeklinde işaretleyerek yolladım problem yaşar mıyım bu konuda?

• ⭐⭐⭐

@waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Sorulan soru cok yanlış yerde biliyorum ama gerçekten ufaktan bi fikre ihtiyacım var. Bugün cok ilginç bi durum yaşandı aynı yerde çalıştığım arkadaşımın dayısının Fransa’da bi şirketi varmış yaptıkları fuarların hepsi Fransa ve İtalya’da sergileniyormuş. İşin kısası bu arkadaşım dayısının sponsorluğunda Fransa’ya iş teklifi ile gidicek. Kendisi güvenilir bi arkadaş benimde mezuniyetimin grafik tasarım olmasından dolayı dayısı sayesinde şirketten sponsorluk aracılığı ile Fransa’ya yerleşebileceğimi söyledi. Dayısının şirketinde isteğe bağlı çalışıp çalışmayacağımı söyledi ama muhtemelen başlangıç olarak orda çalışacağım. Oturup kısaca düşündükten sonra hiç hayalim olmayan Avrupa’ya gidebilmenin yolunun açılması da Kandil gününde Allahım sen beni kurtar artık burdan diye ettiğim duanın karşılığının bi anda karşıma çıkması beni cok şaşırttı. En geç 2023 Mayıs veya Haziran aylarında vizemin çıkarılabileceğini bu akşam bütün detayları öğreneceğini söyledi. Çok bilemedim Avrupa hiçbir zaman hayal ettiğim bi yer olmadı ayrıca Fransızcam hiç yok. Green Card sonuçlarının da mayısta açıklanması beni iki arada bi derede bıraktı. Avrupa’dan iş sponsorluğunda gidip oraya yerleşmiş olan arkadaşların bana özelden veya burdan yazmasını rica edicem bu sürecin genel hatlarını öğrenmem gerekiyor. Farklı fikir ve düşüncesi olan herkesten yorum bekliyorum 🙂

sana tavsiyem sen süreci başlat , greencard açıklanana kadar zaten 6 ay var, hadi mayısta çıktı case number çok düşük olsa bile ekimden önce mülakat yok, case number yüksek olursa belki bir sonraki ekime kadar sıra bekleyeceksin yada gelmeyecek bu arada oraları da gidip görüp değerlendirmiş olursun. Şuan ki Türkiye serverları giderek zorlaşıyor, bence bu tarz fırsatları tepmemek gerek.

• Eşimle başvurduk.İlk başvurumuz.Öyle bir umutla başvurduk.Havaalanı çalışanıyım.Özellikle Amerikalı yolculardaki rahatlık ve refahı gördükçe eşimle bana çıkmamam ihtimali aklıma gelince moral bozucu oluyor.Daha ilk başvuruma rağmen.Arkadaşımın 6. Seferi.

• @JesusLord nası düzenlicem burdaki seçenekleri nası ayarlıyım

• @RaVeNx fotoğrafı programın kendi fotoğraf düzenleyicisinde otomatik düzelttim kabul etti bu sefer oldu

• @airportofficer, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Eşimle başvurduk.İlk başvurumuz.Öyle bir umutla başvurduk.Havaalanı çalışanıyım.Özellikle Amerikalı yolculardaki rahatlık ve refahı gördükçe eşimle bana çıkmamam ihtimali aklıma gelince moral bozucu oluyor.Daha ilk başvuruma rağmen.Arkadaşımın 6. Seferi.

Havaalanı zor hele Ist ise

• @RaVeNx görebileğin en ağır hardcore çalışma şekline adapte oldum hocam.Gecem gündüzüm tatilim yok.Maaş tr ye göre iyi sayılır piyasaya göre ama sosyal hayatım yok.İngilizcem gelişti bu süreçte.Eğer burda yaptıysam Amerika'da daha kolay yaparım diye düşünüyorum.Oradada havaalanında çalışabilirim.Tabi greencard vs çıkacaksa oraya git yerleş zaman meselesi.Eşimde çalışacağı için bir nebza rahatım göç konusunda.Bakalım.

• 4 ve 5 numaralı kardeşimin başvurularını bu sabah tamamladım.Haklarında hayırlısı olsun.

• ⭐⭐

@forgondor Biyometrik fotoğraf olmaz.

• ⭐⭐⭐

Benim düşüncem elimde bir miktar birikmiş para ile gideceğim ev satıp acaba yatırım mı yapmak iyi fikir yoksa ev alıp en büyük gider kalemini aradan çıkarıp kafa rahat çalışmak mı 🤔🤔

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

4 ve 5 numaralı kardeşimin başvurularını bu sabah tamamladım.Haklarında hayırlısı olsun.

Elinize sağlık 🙂

• Başvurduk bakalım hayırlısı 🥹

• Başvurularımızı daha yapmadık.fotoğrafları riske atmamak adına fotoğrafçıda çektirip başvurumuzu yapacağız.inş çıkar bu sefer.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

46

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |