DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Spacesong, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar dv lottery simulator diye bir web sitesi vardı oradan şansımızı deniyorduk neydi acaba o bilen, hatırlayan var mı 🙂

Onu kapatmışlar sanırım yok artık 🙂

• Herkese merhaba, ben de eşim ve 2 çocuğumla önce evde fotoğraf çekmeyi denedim fakat hem çocukları düzgün çekemedik hem de beyaz arka planda sıkıntı yaşadığımız için fotoğrafçıya gitmeye karar verdik. İstanbul'da kişi başı 75 TL'ye hallettik fotoğraf işini. Çocuklar 3 yaşında olduğu için fotoğrafçı da oldukça uğraştı çekerken ama sonunda halledildi.

Bu arada fotoğrafçı 4'er tane de basılı halinden verdi fotoğrafların. Gerek yok dedim ama 4 tane için sabit fiyatımız da bu dijital de aynı dedi, bazı insanlar sıkıntı yaratıyor o yüzden basılı halini de veriyoruz dedi. Bence saçma ama kendilerine göre bir mantık oturtmuşlar.

Başvuruları da biraz önce tek seferde sorunsuz hallettim. Daha önce 3 kez bekarken başvurmuştum ve çıkmamıştı, bakalım bu sefer ne olacak... Herkese bol şans diliyorum.

• site çöktü mü yine yav 🙂

• @JesusLord, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Spacesong, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar dv lottery simulator diye bir web sitesi vardı oradan şansımızı deniyorduk neydi acaba o bilen, hatırlayan var mı 🙂

İlk deneyişimde 2081 yılında çıkmıştı bana 🙂 Sahtesinde dahi şansımız yok.

• ⭐⭐

@Özgür-Can age of history II 😃

• @Spacesong, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@JesusLord, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Spacesong, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

İlk deneyişimde 2081 yılında çıkmıştı bana 🙂 Sahtesinde dahi şansımız yok.

Slsmksdşşd bana da 2023 te gösteriyordu ama çıkmadı 😃

• @4VK38BD +90 5XX XXX XXXX deği 0090 5XX XXX XXXX olarak yazmalısın. Sistem sembol kabul etmiyor

• Yasaklı

@Bilal-CAN Kabul etti ve onay numarasını verdi.

• Merhaba başvurumu tamamladım ama yüklediğim fotoğrafı masaüstünde rahat bulabilmek için greencard ismini verdim bir sorun olur mu? fotoğrafa adımı ve soyadımı mı vermeliydim?

• @Emrah-Cagigan bu hatayı bende alıyorum çözen varmı

• @baran-bozdogan teşekkür ederim

• @RaVeNx, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Emrah-Cagigan bu hatayı bende alıyorum çözen varmı

fotoğraftan dolaryı kabul etmiyor. Fotoğrafı duzenlemen lazım ben 1 gün uğraştım zor yaptım bazı arkadaşlar hala yapamamıştı. https://www.idphoto4you.com/ buradan düzenliyorsun deniyorsun sürekli. 2024 başvurusu nasıl yapılır konusunda çok konuşuldu orayada bakabilirsinz

• ⭐⭐⭐

Sorulan soru cok yanlış yerde biliyorum ama gerçekten ufaktan bi fikre ihtiyacım var. Bugün cok ilginç bi durum yaşandı aynı yerde çalıştığım arkadaşımın dayısının Fransa’da bi şirketi varmış yaptıkları fuarların hepsi Fransa ve İtalya’da sergileniyormuş. İşin kısası bu arkadaşım dayısının sponsorluğunda Fransa’ya iş teklifi ile gidicek. Kendisi güvenilir bi arkadaş benimde mezuniyetimin grafik tasarım olmasından dolayı dayısı sayesinde şirketten sponsorluk aracılığı ile Fransa’ya yerleşebileceğimi söyledi. Dayısının şirketinde isteğe bağlı çalışıp çalışmayacağımı söyledi ama muhtemelen başlangıç olarak orda çalışacağım. Oturup kısaca düşündükten sonra hiç hayalim olmayan Avrupa’ya gidebilmenin yolunun açılması da Kandil gününde Allahım sen beni kurtar artık burdan diye ettiğim duanın karşılığının bi anda karşıma çıkması beni cok şaşırttı. En geç 2023 Mayıs veya Haziran aylarında vizemin çıkarılabileceğini bu akşam bütün detayları öğreneceğini söyledi. Çok bilemedim Avrupa hiçbir zaman hayal ettiğim bi yer olmadı ayrıca Fransızcam hiç yok. Green Card sonuçlarının da mayısta açıklanması beni iki arada bi derede bıraktı. Avrupa’dan iş sponsorluğunda gidip oraya yerleşmiş olan arkadaşların bana özelden veya burdan yazmasını rica edicem bu sürecin genel hatlarını öğrenmem gerekiyor. Farklı fikir ve düşüncesi olan herkesten yorum bekliyorum 🙂

• @waterman Hocam avrupaya gidin, baktınız mayısta greencard çıkmadı devam edin, en azından TR'de greencard beklemek yerine avrupada beklemiş olursunuz artık. Ki benim de ilk hedefim avrupa, greencard yan plan.

• @gnollzy Başvuru formuna yüklediğim fotoğraftan dolayı biraz korktumda. Özellikler tamamen istenildiği gibi aslında ancak sonradan farkettim fotoğrafçı sanırım fotoğrafı biyometrik fotoğraf mantığı ile çekmiş ve fotoğrafın içine çene-baş hizası istenilen özelliklerden farklı olmuş. Umarım bir sorun olmaz artık.

• @waterman böyle fırsat yada yeni bir iş kapısı özellikle Avrupa'da herkese nasip olmaz değerlendirmek de fayda var diye düşünüyorum. Yolunuz açık olsun.

• @ebaris86 Katılıyorum, dil şartı, diploma, yetenek, referans vs. kimse kolay kolay avrupada iş bulamaz.

• kimliği kaybettiğim için yeni kimlik çıkaracağım. türk kimliği için çektirceğim fotoğrafı dijital olarak da istesem greencardda kullanabilir miyim kesme işlemi yaptıktan sonra?

1. Defa, bu senede başvurduk bakalım, herkese bol şans! Hayırlısıyla Mayıs ayında güzel haberleri alırız umarım 🙏🏻

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

42.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

432.8k

| | | |