Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Programmer 600X600 px 5x5 cm 300 dpi 24 bit 150kb bu sekılde duzelltırdım 44 kb ıdı sonra croplamaya gerek yok uyarısı verdı .sagolsun ayvalık1o arkadasın uzun uzun anlattıgı yontemı denedım fotografcıya tekrar gıttım 602x6002 px yaptı sıteden tekrar yukledım kırpmayı kendı yaptı fotonun etrafı yesıl oldu onayladı kırpılmıs halını kaydettım pc ye. phototoolun kırptıgı halini kaydettım onu kullanacam. fotografcım da ıyı sabırlı, ıyı ınsan cıktı sagolsun ıkı kere gıdıp ıkısınde de yardımcı oldu

• kaldı 12 saat 54 dakika

• ⭐⭐⭐

Bütün gece çalıştım yorgunluktan ölüyor şekilde yatağa uzandım Allahım su emeklerim karşılığını ver bana su green cardı bende kazanayım 😅

• ⭐⭐⭐

@egkaya Mülakat esnasında askerlik belgesi istenilen evraklar arasında, yapmış olmanız şart değil henüz askerliğinizi yapmamış olabilirsiniz sonuçta yaşınız ve eğitiminiz itibariyle teciliniz devam ediyor olabilir ama her türlü o evrağı istiyorlar

• ⭐⭐⭐

@Chromium bizzat amerikadayken başvurdum çıkmamıştı ama yine de siz bilirsiniz 🙂

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy dedter bedeli öder süresi kaldığı yerden devam eder. 2017 de pasaport çıkarmıştım 10 yıllık. Sonra 2018 de evlendim pasaportu yeniledim. 9 seneden devam etti.. sadece defter bedeli ödedim

tmmdır çok teşekkür ederim..

@ebaris86 evet ya bi o sitede yapamadım şu yeşil alan mevzusunu ama diğer 2site okey veriyor.. yapacak bişey yok ayarlarım tam görünüyor kısmet artık

• ⭐⭐

benim ayarlar bu bakın son kez soruyorum 🙂 doğru dimi, yalnız şu 5x5 olup olmadığını nasıl ögrenebilirm bi kısa yolu varmı... ayrıca greencardın kendi sitesi ile diğer site onay vermişti fotoma

ekrangörntsü.jpg

• ⭐⭐⭐

@forgondor Doğum yeriniz neresiyse o bölgeyi seçmeniz gerekiyor orada vatandaşlığınız olup olmaması önemli değil önemli olan doğum belgeniz nerede gözüküyor.

Eğer doğduğunuz ülke çekilişe katılmaya uygun değilse no deyin eligibility sorusuna aksi halde no dememelisiniz

Fotoğrafı evde kendinizde çekebilirsiniz fotoğrafçıyla uğraşmanıza gerek yok herkesin evinde beyaz duvar vardır yoksa, kapıya bir beyaz çarşaf atın önüne geçip fotoğraf çektirin. Fotoğrafı çekecek bir arkadaşınız yoksa mecbur fotoğrafçıya gidersiniz 🙂

• Herkese günaydın, 2023 kazananıyım.. Evet kazanmış olmak green card sahibi olacaksın demek değil;
    Fakat 2024'e katılsam mı, katılmasam mı düşünüyorum > istemediğimden(!) katiyen değil...
    Sadece 2023'ü GC'ı bekleyip alabilecekken o sırada 1 kişinin hakkına girer miyim, algoritmaları bozar mıyım diye düşünüyorum.
    Bu konu hakkında siz neler düşünüyorsunuz?

• ⭐⭐

@Lossantosdy fotoğrafın istenen özellikleri taşıyor. senin için uygunsa birde burada kontrol et. https://www.greencardphotocheck.com/tr/

• ⭐⭐

@diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy fotoğrafın istenen özellikleri taşıyor. senin için uygunsa birde burada kontrol et. https://www.greencardphotocheck.com/tr/

burdada okey verdi

• Hadiii herkese bol şanslar......

• ⭐⭐

Şu kopan fırtına süfli ordusudur yâ rabbi.
    GC uğrunda ölen ordu, budur yâ rabbi.
    tâ ki yükselsin çekiliş sonuçlarında nâmımız,
    galib et, çünkü bu son ordusudur greencardın.

• Herkese Selamlar inşallah en çok ihtiyacı olanlara çıkar. Nasipse bizde alıp çıkmak istiyoruz. Tüm arkadaşlara bol şanslar.

• Arkadaşlar neden eksilediniz yorumumu, yanlış birşey mi sordum, sorun nedir?

• @iyilikyapveiyilikbul kıskanıyoruz ama henüz eksilememiştim. yapayım bari 😃

• Yasaklı

@iyilikyapveiyilikbul, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Herkese günaydın, 2023 kazananıyım.. Evet kazanmış olmak green card sahibi olacaksın demek değil;
    Fakat 2024'e katılsam mı, katılmasam mı düşünüyorum > istemediğimden(!) katiyen değil...
    Sadece 2023'ü GC'ı bekleyip alabilecekken o sırada 1 kişinin hakkına girer miyim, algoritmaları bozar mıyım diye düşünüyorum.

Kimsenin hakkını yemezsin. Başvur kardeşim. Belki bu sene yetişmeyecek seneye tekrar çıkacak alacaksın.
    Herkes kendi rızkını yer.

😉

• king kong kardeşim h1b alabildin mi

• ⭐⭐

@iyilikyapveiyilikbul, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Herkese günaydın, 2023 kazananıyım.. Evet kazanmış olmak green card sahibi olacaksın demek değil;

Başvur hocam, neden başvurmayacakmışsın? Bu sene yetişmezse de biz senin hakkına girmiş oluruz o zaman. İnşallah yetişir tabi ama yetişmeme ihtimali de var

• Günaydın herkese.. Heyecanlı mıyız? Sonuç açıklanma gününü geçtim başvuru günü bile heyecan bastı bizi. Hayırlısı olur umarım..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |