Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

bir de bir konu ortaya atıyorum dikkatini çekmiştir sanırım herkesin bu lottery ya birinci yılda çıkmış, ya iki yada 8 yada 13 çoğunluğa baktım rakamları topladım ettim ortalama bu 1. senede çıkmıyorsa 2. de çok umutlu olun ondan sonra 8. yıla kadar unutun o da olmamışsa 13. uğursuz bir rakam gibi olabilir ama batıl inançlarım yoktur bence bir çok kişiye çok uğurlu gelmiş... 4. 5. başvurular neredeyse yok gibi kazanalar listesinde diğerlerine oranla tabi:)))

• hadi çıksa da gitsek artık be, hayatımıza biraz renk gelse ( belki de gökkuşağı olacak ama neyse)

• ⭐⭐

Günaydın, başvurduğu günden açıklanacak güne kadar forumda yorum yapacak olan arkadaşlar
    Günaydın, keşke başvurduğumu unutsam da açıklandıktan sonra aklıma gelip, girsem baksam diyen arkadaşlar
    Günaydın, Amerika hasretiyle yanıp tutuşan, gece gündüz hayal kuran arkadaşlar,
    Günaydın, sırf daha çok konsere gidebilmek, daha güzel arabalara binmek için süfli hevesli arkadaşlar

• @debbieLA77 böyle bir şey yok. Sadece bildiğim kadarıyla mülakatlarda "isterse" o da geçiminizi sağlayacak paranızı belgelemeniz. Açıkca ben vize başvurumda bir sürü belge hazırlamıştım. Sadece eski pasaportuma bakmakla yetindi 🙂 diğerlerine bakmadı bile.

• ⭐⭐

@sytahmt, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Günaydın, başvurduğu günden açıklanacak güne kadar forumda yorum yapacak olan arkadaşlar
    Günaydın, keşke başvurduğumu unutsam da açıklandıktan sonra aklıma gelip, girsem baksam diyen arkadaşlar
    Günaydın, Amerika hasretiyle yanıp tutuşan, gece gündüz hayal kuran arkadaşlar,
    Günaydın, sırf daha çok konsere gidebilmek, daha güzel arabalara binmek için süfli hevesli arkadaşlar

Edit: Daha yeni telefon alabilmeyi atlamışım 😃

• Günaydın, kısacık ömründe daha iyi şartlarda yaşamak isteyenler 🙂

• Günaydın, daha dürüst ve huzurlu bir ortamda yaşamak isteyenler birde yeni telefon almak isteyenler. 😛

• ⭐⭐

Chrome'da sık kullanınanlara Yeşilkart forumu ekleyip nasıl unutmamı beklersiniz 😃 Her sabah bilgisayarı açtığımda şak diye karşıma çıkıyor 😃

• ⭐⭐

@Burcu-Boz siz de sanırım süfli heveslilerdensiniz 😃

• @sytahmt Çok severim 😛 süfli heveslerimle tanınırım hatta 🤭 🤭

• ⭐⭐

@Burcu-Boz aynı aynı ben de öyle mahallede falan süfli Ahmet derler bana hep 😃 Süfli aşağı süfli yukarı 😃 😃 😃

• Selam dostlar, uzun zamandır takip edip yazmıyordum. Selam vermek istedim nasılsınız 🙂

• ⭐⭐

@Rüştü-Gürbüz selamlar Rüştü, hoş geldin 🙂

• @sytahmt ohh ohh maşallah maşallah 🤭 🤭

• @Rüştü-Gürbüz Merhaba, iyi diyelim iyi olalım 🙂 sen nasılsın ?

• ilk başvurum olacak bizde yerimizi alalım 🙂

• @Burcu-Boz her zaman iyi olalım 🙂 İyiyim bende teşekkürler

• ⭐⭐

@ikercass Hoş geldin 🙂 Umarım şans yanında olur 🙂

• @ikercass ahh o ilk heyecan 🙂 nerde görsem tanırım.. umarım mutlulukla sonuçlanır..

• @sytahmt Artık ironi seviyesini de geçtik, bir kaç saniye güldürüyor sonra, o tebessümün yerini daha başka şeyler yer alıyor 😰

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |