Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Abraham-Trust hocam bu engin bilgilerinizi instagram paylaşmak yerine direk buraya yazsanız herkes okusa daha güzel olmaz mı ? İnsanlar neden instagram a girip sizin adınızı arayıp profilinizden okusun. Çok saçma değil mi ?

• ⭐⭐⭐⭐

@Abraham-Trust o kadar çekiniyorsanız hiç yazmayın o zaman. Çünkü samimi olmuyor bu davranışınız. Ben vizeyi aldım öğlen olmadan ne var ne yok yazdım. Halen imzamda link var görebilirsiniz. Hatta abd ye de gittim geldim. Yani ya bu kadar pinpiriklilik yapın ve hiç yazmayın ya da yazın hiç başka yollara girmeyin. Buradaki herkes birbirinin samimiyetine güvenir. Size de tavsiye ederim.

• @denizci10 hiç kimseyi ekmeğinden etme niyetim yok ben profesyonel olarak bi uğraş içine girmiyorum girmeyeceğim. Burası bir forum ticarethane düşüncesi değil paylasimlarim. Varsa yanlışımız söyleyin evet bu konuda sizin kadar cesur değilim nolmuş yani pimpiriklendiysek.

• Yasaklı

@Abraham-Trust
    Neyse; Bir kenara bırakalım. Sadece samimiyetsiz geldi. Alındığınız için kurduğunuz cümleleri yok sayıyorum.
    Bence 0 dan başlayalım. İnsanların samimiyetleri dikkatinizi çektiğinde anlayacaksınız neden böyle bir tepki verdiğimi.

Ben kendi hatalı bir cümlemden dolayı red aldım.
    Hatamıda biliyorum. Sadece bu kadar aptallığı zeki oldupunu düşünen bir adam olarak kendime yakıştıramadığım için burada paylaşmıyorum. 🙃

Bugün İngiltere’ ye bussinesman visa başvurusu yaptım. 99% onayla sonuçlanacak ve yılbaşında abd turist vizesi randevusuna bussinesman standartlarında katılacağım.
    Yaşdan daha önemli detaylar var.
    Artık yaladık yuttuk bunların çoğunu.

Kirli bilgi oluşturacak şeyler gördüğümüzde de daha sonra bunları okuyacak insanlarda etki yaratmasın diye düzeltmeye çalışıyoruz.

Tepkimiz tamamen iyi niyetten. Kötü niyetli bir insan olmadığınızı varsayarak anlayacağınızı düşünüyorum.

İyi forumlar…

• ⭐⭐⭐⭐

@Abraham-Trust öncelikle ben kendi ekmeğimdeyim kimse de beni ekmeğimden edemez hele de siz ve sizin gibi insanlar asla. O konuda müsterih olun. Dediğim gibi pimpirikli olmak suç veya ayıp değil ama hem öyle olup hem de böyle instagram falan adresi vermek samimiyetsizlik göstergesidir. Bence siz de biliyorsunuz ne yaptığınızı ya da ne yapmak istediğinizi ama bunu kabul etmek işinize gelmiyor yoksa burada size @Ping-PONG ile anlatıyoruz ve halen anlamamış olmanız imkansız. Neyse çok uzadı bu konu insanları daha fazla rahatsız etmemek adına ben bitiriyorum. Hayatınızda başarılar dilerim.

Ekleme: siz ve sizin gibi insanlar derken foruma sonradan gelenleri kast ediyorum. Yanlış anlama olmasın lütfen.

• @denizci10, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@Abraham-Trust öncelikle ben kendi ekmeğimdeyim kimse de beni ekmeğimden edemez hele de siz ve sizin gibi insanlar asla. O konuda müsterih olun. Dediğim gibi pimpirikli olmak suç veya ayıp değil ama hem öyle olup hem de böyle instagram falan adresi vermek samimiyetsizlik göstergesidir. Bence siz de biliyorsunuz ne yaptığınızı ya da ne yapmak istediğinizi ama bunu kabul etmek işinize gelmiyor yoksa burada size @Ping-PONG ile anlatıyoruz ve halen anlamamış olmanız imkansız. Neyse çok uzadı bu konu insanları daha fazla rahatsız etmemek adına ben bitiriyorum. Hayatınızda başarılar dilerim.

Ekleme: siz ve sizin gibi insanlar derken foruma sonradan gelenleri kast ediyorum. Yanlış anlama olmasın lütfen.

Tavrınızı beğenmedim ama bende uzatmayacağım. Benle ilgili olan soylemlerinize katılmıyorum sizden önce asıl ismimle bir çok konuda yorum yapmıştım forumda eskiyim. Sadece uzun zamandır forumda bu hesabı kullanıyorum.

• Sayın @Ping-PONG bence tabikide çok özel değilse o hatalı cümlenizi söyleseniz bizler gibi vize mülakatına girecek arkadaşlara yol gösterip aynı hataya düşmememizi sağlamış olursunuz kanaatindeyim. Teşekkürler .

• Yasaklı

@nofearbrk, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Sayın @Ping-PONG bence tabikide çok özel değilse o hatalı cümlenizi söyleseniz bizler gibi vize mülakatına girecek arkadaşlara yol gösterip aynı hataya düşmememizi sağlamış olursunuz kanaatindeyim. Teşekkürler .

Şirket destekli fuar ziyaretinde bulunacaktım.
    Masraflarınızı kim karşılayacak dediğinde ben dedim.
    Bu seferlik uygun görmüyoruz dedi.(red)

Aslında şirketim karşılıyor ama biz ödeyip dönüşte masraf girip şirketimizden alıyoruz. Telaş yapıp yanlış cevap verdiğim için red aldım.

Telaş yapmamak ve DS160 formuna uyum önemli.

• Cevabınız için çok teşekkürler @Ping-PONG saygılar

• Merhaba geçen hafta red almıştım sanırım maaşımı net olarak yazdım ve az bulundu. Başka bir sebep gelmiyo aklıma. 3 yıldır çalışıyorum avrupa çıkışlarım var 42 yaşındayım. 3 ay sonra tekrar denemek istiyorum maaşıma bu ay zam gelecek. Tip 2 diyabet hastasıyim düzenli dr kontrollerim var bunu belirtsem yararı olur mu ya da annem emekli onunla basvursam faydası olur mu ?

• @stella Hey dostum anladık geçmiş olsun. 3 defadır aynı msji atıyorsun kimse cvp yazmıyor. Kendini tanıtsan ne sordu ne cvp verdin
    Mesela masraflarını kim karşılayacak?

• Bu greencard başvuru olayı canımı sıktı. Geçen yıl başvuru yapmıştık. İnşallah oradan red yemeyiz

• @Abraham-Trust, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@stella Hey dostum anladık geçmiş olsun. 3 defadır aynı msji atıyorsun kimse cvp yazmıyor. Kendini tanıtsan ne sordu ne cvp verdin
    Mesela masraflarını kim karşılayacak?

Daha önce görüşmeden çıkınca detayları anlattım. Kendim çalışıyorum masraflarımi kendim karşılıyorum. Ve 3 kez yazdım 300 kez yazabilirim gözden kaçmış olabilir çünkü bugün sayfayı grubu çok meşgul ettiğiniz için. Burası herkesin tecrübelerini ve bilgisini yardimlaşmak için paylaştığı platform...uzatılan konular olunca gerçekten bilgi almak isteyenlerin gönderileri gözden kaçabilir.

• @stella haklısın kardeşim çok meşgul ettik. Sadece sana tavsiyem profesyonel bir destek alman.

• @Abraham-Trust, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@stella haklısın kardeşim çok meşgul ettik. Sadece sana tavsiyem profesyonel bir destek alman.

Teşekkür ederim

• Yasaklı

@stella, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@Abraham-Trust, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@stella haklısın kardeşim çok meşgul ettik. Sadece sana tavsiyem profesyonel bir destek alman.

Teşekkür ederim

Merhaba,
    Form ve mülakat arasında uyuşmayan bişeyler olabilir. Dediğiniz gibi gelirde etken olabilir.
    Her ne olursa olsun bu kadar kısa sürede tekrar başvurmanızı önermem.
    Bişeyler değişmeli. Geliriniz mesela evet. Türkiye ile bağlarınızı destekler bir gelişme şansınızı arttırır.

Bence bir süre beklemelisiniz. Red aldığınız randevu ve Ds160 formunu gözden geçirerek bir analiz çıkarmanız daha sağlam ve dayanaklı bir başvuru için neler yapabileceğinize bakmalısınız.

Danışman durumu değiştirmez ancak; hataları ortadan kaldırmakta yardımcı olur. Maddi durumunuz elvetişli ise bir danışmana mutlaka danışın. Yok hayır değil ise üzerinden bir süre geçtikten sonra durumunuzu hatırlatın hep beraber değerlendirelim.

• @Ping-PONG, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@stella, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@Abraham-Trust, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Teşekkür ederim

Merhaba,
    Form ve mülakat arasında uyuşmayan bişeyler olabilir. Dediğiniz gibi gelirde etken olabilir.
    Her ne olursa olsun bu kadar kısa sürede tekrar başvurmanızı önermem.
    Bişeyler değişmeli. Geliriniz mesela evet. Türkiye ile bağlarınızı destekler bir gelişme şansınızı arttırır.

Bence bir süre beklemelisiniz. Red aldığınız randevu ve Ds160 formunu gözden geçirerek bir analiz çıkarmanız daha sağlam ve dayanaklı bir başvuru için neler yapabileceğinize bakmalısınız.

Danışman durumu değiştirmez ancak; hataları ortadan kaldırmakta yardımcı olur. Maddi durumunuz elvetişli ise bir danışmana mutlaka danışın. Yok hayır değil ise üzerinden bir süre geçtikten sonra durumunuzu hatırlatın hep beraber değerlendirelim.

Bilgiler için çok teşekkür ederim dediğiniz gibi yapıcam.

• Yasaklı

Hey arkadaşlar yazın kimse niye yazmıyor. Kendinizi guncellemeniz için size altin bir tüyo vereyim. Vize memurunun pasaport kabul kutusu var vizeniz onay aldığında pasaportunu o kutuya koyuyor ince uzun bir kutu. O kutu yaklaşık 50 ad. Pasaport alacak büyüklükte ve bence o kutu dolmaya yakın zamanda randevu saatiniz olmasın. Ben sabah erken bir saatte randevuya katıldım ve o kutunun yarısı dolmak üzereydi. Tam saati instagram adresinde paylaşacağım.

Alakası yok.O kutu dolunca başka pasaport almayacaklar diye bir şey yok abd konsolosluğu orası bakkal hesabıyla vize vermiyorlar.Kutunun dolup dolmaması önemli değil.

• @Brownhood Nerden biliyorsun belki dolarken ağır alıyor akşama kadar anca dolduruyor...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

121

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |