Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@tuncayarat jfk ye inerken şehri pek göremiyorsunuz ama uçağın sol tarafı manhattan tarafına bakıyor.

• Brooklyn taraflarinda guvenli semtler ve uygun yerler nerelerdir?
    Brooklyn mi nj mi ? Kira fiyatlari., guvenilirlik ve yasam kosullari cocuklu aile icin?
    Son olarak delivery kazanclari icin nj mi Brooklyn mi avantajli?

• Bende Brooklyn hakkında sorucaktım. New Yorka trenle ulaşım için en mantıklı bölgeler, mahalleler nerelerdir acaba ?

• ⭐⭐⭐⭐

@vermaynen nj den manhattan ı izlemenin zevki tartışılmaz. ama yine de siz gidip görün. fiyat performans açısında da nj daha uygun

• New Jersey bencede.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

new york - chicago arasında trenle yolculuk yapalım biraz

• Bir sözlükteki yorumları okudum da herkes bayağı tehlikeli diyor burası için . Ama nasıl olur ya hayalimiz vardı 😂

• gökdelenler şehri

• 9-11 Eylül arası New York'u ziyaret edeceğiz 3 kişi olarak, ama biraz eli yüzü düzgün otellerin fiyatları çok yüksek Booking ve Hotels sitelerinden baktığımda. Aslında airbnb'de olabilir ama daha önce kullanmadım bir tecrübem yok. Uygun fiyatlı otel veya airbnb önerisi olan varsa gerçekten çok makbule geçer.

Şimdiden teşekkürler.

• ⭐⭐

......manhattan bolgesi cok pahali--booking com a bakin,paraniza gore oteller listesi cikarabilirler,ben hep hawaii ye gitmek istiyorum waikikide otellerin geceligi 500 australya dolari.....2012 yilinda 7 ile 51 inci caddenin kesistigi yerde bir otelde bir hafta kalmistim, cok evvelden booking yaptigim icin geceligi 350 australya dolari odemistim gittigim tarihte 550 dolar olmustu,newyork gormeye deger ama cok masrafli..en son 2019 yilinda hawaiiye gittigimde birde extra servis ucreti istiyorlardi, kurallari iyi okuyun birde ek servis ucreti istemesinler.

• @sir-altan, içinde söyledi: New York

......manhattan bolgesi cok pahali--booking com a bakin,paraniza gore oteller listesi cikarabilirler,ben hep hawaii ye gitmek istiyorum waikikide otellerin geceligi 500 australya dolari.....2012 yilinda 7 ile 51 inci caddenin kesistigi yerde bir otelde bir hafta kalmistim, cok evvelden booking yaptigim icin geceligi 350 australya dolari odemistim gittigim tarihte 550 dolar olmustu,newyork gormeye deger ama cok masrafli..en son 2019 yilinda hawaiiye gittigimde birde extra servis ucreti istiyorlardi, kurallari iyi okuyun birde ek servis ucreti istemesinler.

Teşekkür ederim cevabınız için. Ben ilk 2013 gidecektim o zaman Uyguna güzel oteller vardı ama şu an fiyatlar uçuk acaba ben doğru sitelere mi bakamıyorum acaba diye şüpheye düşüyorum bazen.
    Airbnb baktım ama orada da bodrum kat falan kiralıyorlar ki ses oluyormuş ya da NJ’de. Diğer türlü zaten otel parası. Kendimi bir çıkmazda buldum açıkçası 😐

• Merhaba, Long Island’da yaşanabilecek yer önerileriniz var mıdır? Aile olarak, crime oranı düşük ve iş açısından da verimli olabilecek bir yer önerisi arıyorum. Daha önceden bilginiz olan veya yaşadığınız bir yer varsa önerirseniz çok mutlu olurum.

• @grace Merhaba, okul caginda cocugunuz varsa Long Island’in kuzey bolgelerinin okul puani yuksek. Biz daha once Mount Sinai’da bulunduk. Sakin, guvenli, okul puani iyi bir bolge. O civarda Turk nufusu da oldukca yogun. Su an Smithtown’da ev tuttuk. Burasi biraz daha hareketli, civarda bircok iyi restoran, Turk restorani, market, Mall var. Okul puani 9 olan iyi bir bolge. Oglum liseye basladi. Okulunu seviyor, simdilik cok mutlu. Kiralar yuksektir Long Island’da ama huzurlu, sakin ve aile icin cok uygun.

• @grace Daha detaylandirmak gerekirse; Long Island iki bolume ayriliyor : Nassau, Suffolk. Nassau, Manhattan’a daha yakindir. Bu bolgenin kuzeyindeki bir cok okulun puani yuksek ve yasam icin sorunsuz bolgelerdir. Ornegin, Syosset, Jericho, Port Washington, Great Neck… Cok guzel bolgelerdir ancak kiralar hayli yuksektir.
    Suffolk ise sehirden biraz daha uzak, suburban denilen kisimdir. Buranin da yine kuzey tarafi daha yasanilacak bolgelerdir. Commack, Smithtown, Port Jefferson, Mt.Sinai, Miller Place… yasanilacak, sorunsuz bolgelerdir. Kira orani Nassau’ya gore daha dusuk diyebiliriz. Sehirden uzaklastikca kiralar dusuyor.
    Is imkanlari da sunan bolgelerdir. Ben bir cok Turk’le tanistim buralarda ve dil bilmeyen de dahil calismak isteyip de issiz kalanina hic rastlamadim. Bu bolgelerde sahibi Turk olan bircok isletme bulunuyor.

• @dpdemir Teşekkürler çok detaylı açıklamışsınız🙏🏻 23 yaşındayım duruma göre ailemle veya tek geleceğim. O yüzden ya Florida, Orlando yada Long Island düşündüm. Güvenli ve kiraların uygun olması önemli. İş açısından da değerlendireceğim sağolun

• @grace Rica ederim. Hakkınızda hayırlısı olsun.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

başta @crazycells olmak üzere tüm new yorkta yaşayan aile üyelerine büyük geçmiş olsun. Kimse de bir zarar var mı acaba

• New York da yasayan arkadaslar gecmis olsun! Bugun bazi videolar izledim. Su baskinlari oldukca etkili olmus.

• ⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: New York

New York da yasayan arkadaslar gecmis olsun! Bugun bazi videolar izledim. Su baskinlari oldukca etkili olmus.

...bende australya haberlerinde izledim,acayip felaket,herkeslere gecmis olsun....amerika bir nevi tabi felaketler ulkesi oluyor gibi....cok yagmur gordum ama arabalari surukleyen sel gormedim.

• Merhaba, ,
    New York'ta kalacak yer bakıyorum. Morning Heights, Williamsburg, Bushwick, East Harlem gibi yerlerde oda inceliyorum ancak bu semtlerden önereceğiniz ya da kesinlikle uzak durulmalı dediğiniz yerler var mıdır?

Benzer Başlıklar

• 4
  • 2
  • 6
  • 33
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |